Hledat

Ubytování

Lašská brána Beskyd s polopenzí a pivní koupelí v Hotelu Štramberk ****

Hotel Štramberk ****, Náměstí 8, Štramberk 74266, info@hotel-stramberk.cz - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Lašská brána Beskyd s polopenzí a pivní koupelí v Hotelu Štramberk **** z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4190 Kč ve slevě 50%.

Sleva na zážitkový pobyt Lašská brána Beskyd s polopenzí a pivní koupelí v Hotelu Štramberk ****

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Lašská brána Beskyd s polopenzí a pivní koupelí v Hotelu Štramberk ****, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 4190 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Hotel Štramberk ****, Náměstí 8, Štramberk 74266, info@hotel-stramberk.cz.

V ceně balíčku

Ubytování:

 • Ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji v Hotelu Štramberk ****

Strava:

 • Polopenze po celou dobu pobytu pro dva
  • Snídaně formou bufetu
  • Servírované večeře (hlavní chod + dezert)

Služby:

 • Pivní, vinná nebo čokoládová koupel ve dvojvaně pro dva (jen varianty Pobyt Relax)
  • 20 minut ve vaně a 40 minut relaxace na lůžku
 • Vstup do solné jeskyně na 45 minut pro dva (jen varianty Pobyt Relax)
 • Místní poplatek
 • WiFi zdarma
Při procházkách romantickými dlážděnými uličkami s roubenými domky vás bude doprovázet vůně Štramberských uší z místních pekáren. Díky dominantě Štramberku - věži Trúba ze 13. století v moravskoslezském městečku a jeho okolí nezabloudíte. Luxusní, ale zároveň stylové lašské ubytování v Hotelu Štramberk s wellness najdete na náměstí pod hradem.

Pod Trúbu za perníkovou vůní Štramberských uší

Hotel Štramberk **** se nachází v historické budově přímo na náměstí stejnojmenného městečka v krásné přírodě Lašské brány Beskyd. Na luxusní ubytování se můžete těšit v jednom ze šesti nadstandardně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s dřevěným nábytkem a vlastním sociálním zařízením. Chybět vám nebude ani televize, WiFi, fén nebo minibar.

Snídaně formou bufetu a servírované večeře s dezertem si vychutnáte v útulné hotelové restauraci s krbem. V klidném dvoře hotelu zase objevíte pečlivě upravovanou terasu, kde můžete s partnerem, nebo partnerkou relaxovat u dobré kávy i sklenky vína. Restaurace nabízí zážitkovou gastronomii a výběr z nejlepších tuzemských i zahraničních vín, pekáren perníkových Štramberských uší najdete na náměstí hned několik.

Lašské kúpele nejen v pivě

Hotel Štramberk **** je s areálem Lašských pivních kúpelí propojen a vy si zde zarelaxujete v pivní, vinné, nebo čokoládové koupeli. Kromě blahodárné lázně v dubovo-modřínových kádích s následným odpočinkem na lehátku v zimní zahradě na vás čeká také solná jeskyně s relaxační hudbou.

Věhlasná jeskyně Šipka a Burianovy kresby

Štramberk v podhůří Beskyd si vaši návštěvu zaslouží nejen díky ušaté pochoutce a rozhledu z gotické 40 metrů vysoké věže Trúba. V učebnicích dějepisu je město zmiňováno kvůli jeskyni Šipka na hoře Kotouč. Archeolog Karel Jaroslav Mašek v ní v roce 1880 nalezl úlomek spodní čelisti neandertálského dítěte.

Několik kroků od hotelu sídlí muzeum malíře a ilustrátora Zdeňka Buriana. Světově uznávaný malíř pravěku ve Štramberku prožil část svého života a právě jeskyní Šipkou se při tvorbě často inspiroval.

Tipy na výlet

Štraberské uši

Štramberské uši jsou voňavá pochoutka z perníkového těsta ve tvaru kornoutu - ucha, kterou ve Štramberku musíte ochutnat povinně. Podle místní legendy se původ cukrovinky váže k mongolskému tažení v roce 1241, kdy si obávané vojsko rozložilo tábor na úpatí blízkého kopce Kotouč. Stateční místní po jedné noční bouři prokopali hráz rybníka a nepřátelské ležení vytopili. Když voda opadla, našli prý na místě vaky s nasolenýma lidskýma ušima, které Mongolové utínali křesťanům. Místní pekaři ale Štramberské uši nesolí, ochutnat je můžete s různými druhy oříšků nebo s ovocem plněné šlehačkou.

Štramberk

Pohádkové městečko v krásné přírodě Lašské brány Beskyd vás okouzlí na první pohled. Nad uličkami s dřevěnými roubenými domky se tyčí pozůstatky hradu s válcovou věží Trúbou, ze které budete mít výhled do širého okolí Štramberku nazývaného také díky jeho malebnosti Moravským Betlémem. Na náměstí navštivte muzeum s více jak 450 loutkami i expozici figurín významných osobností města. Jednou z nich je například uznávaný malíř pravěku Zdeněk Burian, jehož tvorbu vystavuje další muzeum. Minout byste neměli ani městský pivovar, kde se vaří domácí kvasnicové pivo Trubač nebo minizoo Aqua Terra. Až se posilníte voňavým perníkovým Štramberským uchem, vydejte se po Lašské naučné stezce na Bílou horu, do starého vápencového lomu s botanickou zahradou nebo na vrch Kotouč s jeskyní Šipka, která Štramberk proslavila archeologickými objevy.

Technické muzeum Tatra

Rádi se obdivujete automobilovým veteránům a fandíte české Tatře? Zavítejte do Kopřivnice na výstavu, která mapuje historii fenomenální automobilky a může se pochlubit sbírkou šedesáti osobních a nákladních automobilů různých historických etap a dalšími modely, designerskými návrhy nebo dobovými fotografiemi. Děti si výstavu ještě více užijí díky pracovnímu sešitu Dráček Tatrováček.

Kopřivnice

Historie Kopřivnice je nerozlučně spjata s rozmachem automobilového průmyslu a Emilem Zátopkem. V roce 1897 odtud vyjel první automobil v Rakousku-Uhersku, legendární Präsident. Studovat historii slavné automobilové značky Tatra můžete ve stejnojmenném technickém muzeu, Lašském muzeu v Šustalově vile nebo v Muzeu Fojtství, které je také nejstarší dochovanou stavbou ve městě. Kopřivnický rodák a čtyřnásobný olympijský vítěz ve vytrvalostním běhu vytvořil třináct světových rekordů a vy se do Kopřivnice můžete rozběhnout navštívit expozici Emila a Dany Zátopkových i po Lašské naučné stezce, která vás zavede ke zřícenině hradu Šostýn, na Raškovu vyhlídku nebo k rozhledně na Bílé hoře. Ve městě je mnoho sportovišť, najdete zde koupaliště, krytý bazén, skiareál Červený kámen, zimní stadion a mnoho dalšího.

Lyžařský areál Červený kámen

V lyžařském areálu Červený kámen na severní straně stejnojmenného vrcholu je za příznivých podmínek k dispozici 480 metrů dlouhá sjezdovka i občerstvení v restauraci nebo bufetu. Hlavní sjezdovka má převýšení 117 metrů. Svah je uměle zasněžován a pravidelně se upravuje, na lyže se sem můžete vydat i večer. Z centra Kopřivnice se k areálu dostanete po Husově ulici až na parkoviště u spodní stanice vleku nebo na parkoviště u koupaliště, od kterého vás na hlavní sjezdovku u chaty Červený kámen vyveze přibližovací vlek.

Náměstí 8, Štramberk
Česká republika

+420 556 808 843

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč