Hledat

Ubytování

Konstantinovy Lázně: rodinný Hotel Jitřenka *** se vstupem do wellness a kulinářskou polopenzí

Hotel Jitřenka ***, Lázeňská 20, Konstantinovy Lázně 34952, info@hotel-jitrenka.cz - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Konstantinovy Lázně: rodinný Hotel Jitřenka *** se vstupem do wellness a kulinářskou polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2499 Kč ve slevě 35%.

Sleva na zážitkový pobyt Konstantinovy Lázně: rodinný Hotel Jitřenka *** se vstupem do wellness a kulinářskou polopenzí

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Konstantinovy Lázně: rodinný Hotel Jitřenka *** se vstupem do wellness a kulinářskou polopenzí, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 2499 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Hotel Jitřenka ***, Lázeňská 20, Konstantinovy Lázně 34952, info@hotel-jitrenka.cz.

V ceně balíčku

Ubytování:

  • Ubytování pro dvě osoby v Hotelu Jitřenka ***

Strava:

  • Polopenze po celou dobu pobytu pro dva
    • Bohaté snídaně formou bufetu
    • Servírované kulinářské večeře výběrem ze 2-3 jídel

Služby:

  • 1x vstup do wellness centra na 1,5 hod pro dva
    • Bazén, vířivky, saunový svět se 3 druhy saun, Kneippovy chodníky
  • Parkování a WiFi zdarma
Poznejte Plzeňský i Karlovarský kraj a odpočiňte si v klidném městečku Konstantinovy Lázně. Při pobytu v rodinném Hotelu Jitřenka *** si pochutnáte na výborné kulinářské polopenzi a uvolníte se v blízkém wellness centru s bazénem, vířivkou i saunovým světem. V okolí je plno památek a zajímavostí, které rozhodně stojí za výlet.

Objevte Západní Čechy

Rodinný Hotel Jitřenka *** se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou 30 km vzdálené a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani i s množstvím jejich turisticky zajímavých míst.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí, telefonem, televizí a ledničkou. Samozřejmostí je vlastní koupelna vybavená fénem, v hotelu je bezbariérový vstup a výtah.

Nová restaurace s prvotřídní kuchyní

Majiteli hotelu jsou kuchaři z povolání, a tak se není čemu divit - na výborné polopenzi si zde pochutnají i největší gurmáni. Do zrekonstruované restaurace se snídaňovým salónkem se těšte na snídaně formou bufetu i servírované večeře připravované z regionálních a sezónních surovin.

Zkušení kuchaři připravují jídla šetrnou technologií nízkotepelné delší úpravy pro zachování chuti, vitamínů a minerálů. K polopenzi pravděpodobně uvítáte možnost dokoupení oběda i suvenýru v podobě domácích marmelád z místního ovoce.

Do wellness, na kolo a tradiční slavnosti

Moderní wellness centrum o rozloze 800 m² je nedaleko hotelu (300 m). K bazénu s příjemně vyhřátou vodou, vířivek, finské, aroma a parní sauny nebo Kneippových chodníků dojdete do 5 minut. Perfektní koupání zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

V okolí Konstantinových Lázní vede také množství cyklostezek a kromě nedalekých lázeňských skvostů můžete prozkoumat i několik bunkrů z 2. světové války. Zúčastnit se také doporučujeme alespoň jedné z mnoha tradičních kulturních slavností a akcí ve městě nebo na některém z hradů a zámků v okolí.

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně objevíte cca 40 km severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Z lázeňského městečka se stejnojmennými lázněmi a s velkým lesoparkem budou nadšení všichni, kdo hledají klid a ticho. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody z pramene Prusík s největším obsahem kysličníku – oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku. V nejbližším okolí můžete navštívit hradiště Šipín nebo zříceninu hradu Gutštejn a Falštejn.

Klášter Teplá

Tento proslulý premonstrátský klášter byl založen v roce už 1193 jako nové útočiště pro řeholníky z pražského Strahova. Dnes tu v prohlídkových okruzích můžete obdivovat velkolepou klášterní knihovnu s více než 100 000 svazky knih a vzácných rukopisů v mnoha světových jazycích. Tato sbírka patří k těm nejvýznamnějším u nás. Navštívit můžete také místní muzeum, barokní obytné křídlo a v letních měsísích si užijete také varhanní koncerty.

Mariánské Lázně

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Slavkovský les

Projděte se jednou z nejkrásnějších a nejromantičtějších oblastí Západních Čech. Tato chráněná krajinná oblast je doslova ostrovem zeleně v lázeňském trojúhelníku, který tvoří Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně. Celý les je protkán sítí dobře značených turistických a naučných stezek, které vás vždy dovedou k nějaké přírodní zajímavosti nebo k historickým památkám, jako jsou hrady, kláštery či původní zaniklé osady Slavkovského lesa.

Bečov nad Teplou

Cestou z unikátního hradu a zámku Bečov se projděte přes historické jádro města, které bylo právem prohlášeno za městskou památkovou zónu. Na břehu řeky Teplá navštivte botanickou zahradu s bohatou kolekcí rostlin z každého světadílu. Dnes v botanické zahradě kvete více než 1 300 druhů rostlin, vzácné jehličnany, košaté listnaté stromy i keře a stovky druhů menších rostlinek. Nadšence rychlých strojů zas potěší návštěva Muzea motocyklů, které se pyšní více než 50 kusy historických motorek. Krásný výhled na město, jeho okolí i hrad Bečov budete mít z vyhlídky s terasou.

Lázeňská 20, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 625 218

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč