Hledat

Ubytování

Konstantinovy Lázně: Hotel Jirásek *** s wellness, masáží, solnou jeskyní a akcemi + polopenze

Hotel Jirásek ***, Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně 349 52, info@konstantinovy.cz - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Konstantinovy Lázně: Hotel Jirásek *** s wellness, masáží, solnou jeskyní a akcemi + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3710 Kč ve slevě 50%.

Sleva na zážitkový pobyt Konstantinovy Lázně: Hotel Jirásek *** s wellness, masáží, solnou jeskyní a akcemi + polopenze

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Konstantinovy Lázně: Hotel Jirásek *** s wellness, masáží, solnou jeskyní a akcemi + polopenze, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 3710 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Hotel Jirásek ***, Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně 349 52, info@konstantinovy.cz.

V ceně balíčku

Ubytování:

 • Ubytování pro jednu nebo dvě osoby (dle varianty) v pokoji Standard v Hotelu Jirásek ***

Strava:

 • Polopenze po celou dobu pobytu
  • Snídaně formou bufetu
  • Večeře servírované výběrem ze 4 jídel + salátový bufet + nápoj

Služby:

 • Neomezený vstup do hotelového krytého bazénu
 • 1 - 2x vstup do Wellness centra Konstantin na 2 hodiny (2 vstupy jen u pobytů na 5 a více dnů)
  • Krytý bazén, 2 vířivky, finská sauna, biosauna, parní lázeň, Kneippův chodník, fitness
 • 3 - 5x vstup do solné jeskyně v Hotelu Prusík na 30 minut (5 vstupů jen u pobytů na 5 a více dnů)
 • 1 - 2x smyslová masáž se zábalem v Hotelu Prusík na 20 minut (2 masáže jen u pobytů na 5 a více dnů)
 • Volné vstupy na akce konané dle aktuálního lázeňského kalendáře
  • Vycházky s průvodcem do okolí Konstantinových Lázní
  • Taneční večery s živou hudbou
  • Poslechové večery
  • Odborné přednášky - populárně naučné besedy
 • 20% sleva na další procedury a terapie
 • Parkování v okolí hotelu a WiFi zdarma

Procedury a strava jsou v závislosti na zakoupené variantě vždy buď pro jednu, anebo dvě osoby.

Navštivte méně známé lázeňské městečko v Západních Čechách. V Hotelu Jirásek *** v Konstantinových Lázních si užijete bohatou polopenzi a koupání v krytém bazénu, naproti v lázeňském parku vám bude k dispozici Wellness centrum Konstantin s větším bazénem, vířivkami a různými saunami. V sousedním Hotelu Prusík se také uvolníte při masáži nebo v solné jeskyni. Využijte i volných vstupů na zajímavé lázeňské akce a slevy na další procedury.

Útulné lázeňské ubytování

Hotel Jirásek *** se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani i s množstvím turistických lákadel.

Ubytováni budete dle varianty v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji Standard s pracovním stolem, televizí, WiFi připojením, telefonem, lednicí a samozřejmě vlastní koupelnou se sprchou, fénem, toaletními potřebami a osuškami.

Na snídaně formou bufetu a servírované večeře výběrem ze 4 jídel se můžete těšit přímo v hotelové restauraci. K večeři vás potěší také salátový bufet a nápoj.

Do wellness, na kolo a akce pro lázeňské šviháky

Možností koupání budete mít opravdu hodně. K dispozici vám bude menší hotelový bazén i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² vzdálené jen 300 metrů od hotelu. K velkému bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům dojdete přes lázeňský park za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání, zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

V okolí Konstantinových Lázní najdete množství cyklostezek a kromě nedalekých lázeňských skvostů můžete prozkoumat i bunkry z 2. světové války. Zúčastnit se také doporučujeme alespoň jedné z mnoha tradičních slavností a lázeňských akcí ve městě nebo na některém z hradů a zámků v okolí.

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně objevíte cca 40 km severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Z lázeňského městečka se stejnojmennými lázněmi a s velkým lesoparkem budou nadšení všichni, kdo hledají klid a ticho. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody z pramene Prusík s největším obsahem kysličníku – oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku. V nejbližším okolí můžete navštívit hradiště Šipín nebo zříceninu hradu Gutštejn a Falštejn.

Klášter Teplá

Tento proslulý premonstrátský klášter byl založen v roce už 1193 jako nové útočiště pro řeholníky z pražského Strahova. Dnes tu v prohlídkových okruzích můžete obdivovat velkolepou klášterní knihovnu s více než 100 000 svazky knih a vzácných rukopisů v mnoha světových jazycích. Tato sbírka patří k těm nejvýznamnějším u nás. Navštívit můžete také místní muzeum, barokní obytné křídlo a v letních měsísích si užijete také varhanní koncerty.

Mariánské Lázně

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Bečov nad Teplou

Cestou z unikátního hradu a zámku Bečov se projděte přes historické jádro města, které bylo právem prohlášeno za městskou památkovou zónu. Na břehu řeky Teplá navštivte botanickou zahradu s bohatou kolekcí rostlin z každého světadílu. Dnes v botanické zahradě kvete více než 1 300 druhů rostlin, vzácné jehličnany, košaté listnaté stromy i keře a stovky druhů menších rostlinek. Nadšence rychlých strojů zas potěší návštěva Muzea motocyklů, které se pyšní více než 50 kusy historických motorek. Krásný výhled na město, jeho okolí i hrad Bečov budete mít z vyhlídky s terasou.

Plzeň

Když se řekne Plzeň, většině z nás se vybaví světoznámé pivo, které z tohoto města pochází. Zjistěte přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj, jak se oblíbený zlatavý mok vyrábí a ochutnejte ho ještě dříve, než se uzavře do sudů. Po správném osvěžení si prohlédněte i historické centrum a obhlídku začněte na náměstí Republiky. Spatříte zde gotickou katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v České republice. Při odchodu nepřehlédněte andílka na zadní straně katedrály - podle místních přináší štěstí a pokud se ho i dotknete, splní vám přání. Své kroky dále směřujte kolem renesanční radnice, moderní fontány a morového sloupu k dalším památkám - v Plzni jich je skutečně požehnaně.

Plzeňská 79, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 615 512

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč