Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žumberk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žumberk

Penzion Žumberk

9,4

Penzion Žumberk

Ubytování (Penzion) Penzion Žumberk. Penzion Žumberk se nachází severně od Novohradský hor a nabízí pestře zařízené pokoje s výhledem na hory. Ubytování Penzion Žumberk se nachází ve městě Žumberk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Žumberk má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Žumberk momentálně evidujeme 133 recenzí.

Penzion Obecná škola

8,9

Penzion Obecná škola

Ubytování (Penzion) Penzion Obecná škola. Penzion Obecná škola nabízí ubytování v Žumberku. K dispozici je sdílená kuchyň, společný lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Obecná škola se nachází ve městě Žumberk (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Marie - Žumberk

8,8

Penzion Marie - Žumberk

Ubytování (Penzion) Penzion Marie - Žumberk. Penzion Marie se nachází v české vesničce Žumberk a představuje praktickou základnu pro pěší túry i cyklistické výlety. Ubytování Penzion Marie - Žumberk se nachází ve městě Žumberk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Marie - Žumberk má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Marie - Žumberk momentálně evidujeme 102 recenzí.

UBYTOVÁNÍ POD JILMEM

UBYTOVÁNÍ POD JILMEM

Ubytování (Penzion – hostinec) UBYTOVÁNÍ POD JILMEM. UBYTOVÁNÍ POD JILMEM se nachází v Žumberku a nabízí zahradu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování UBYTOVÁNÍ POD JILMEM se nachází ve městě Žumberk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Zumberk with Private Heated Pool

Apartment Zumberk with Private Heated Pool

Ubytování (Apartmán) Apartment Zumberk with Private Heated Pool. Apartmán Žumberk s vyhřívaným bazénem se nachází v Žumberku, 27 km od Českého Krumlova, a nabízí soukromou zahradu s grilem, posezením a bazénem, Wi-Fi... Ubytování Apartment Zumberk with Private Heated Pool se nachází ve městě Žumberk (Česko - Jihočeský kraj).