Hledat

Ubytování

Ubytování město Ziano di Fiemme

Ve městě Ziano di Fiemme (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ziano di Fiemme

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ziano di Fiemme

B&B La Casa del Sole

9,7

B&B La Casa del Sole

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Casa del Sole. B&B La Casa del Sole se nachází v obci Ziano di Fiemme, 31 km od jezera Carezza a 43 km od průsmyku Pordoi. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování B&B La Casa del Sole se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Nele

9,6

Residence Nele

Ubytování (Aparthotel) Residence Nele. Residence Nele nabízí elegantní apartmány se světlým dřevěným nábytkem, terasou a bezplatným Wi-Fi a zahradu. Nachází se 4 km od sjezdovek v Predazzu. Ubytování Residence Nele se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed and Breakfast la Stube

9,5

Bed and Breakfast la Stube

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast la Stube. Bed and Breakfast la Stube se nachází ve městě Ziano di Fiemme, 43 km od Bolzana. Ubytování Bed and Breakfast la Stube se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Casa Vanzetta

9,4

B&B Casa Vanzetta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Vanzetta. Penzion B&B Casa Vanzetta se nachází v obci Ziano di Fiemme, 63 km od Trenta, a nabízí pokoje umístěné v přízemí s výhledem do zahrady, zdarma dostupné... Ubytování B&B Casa Vanzetta se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Paradise

9,4

Wellness Paradise

Ubytování (Chata) Wellness Paradise. Wellness Paradise se nachází ve městě Ziano di Fiemme a nabízí restauraci, zahradu a lázeňské a wellness centrum. Ubytování Wellness Paradise se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Montanara

9,2

Hotel Montanara

Ubytování (Hotel) Hotel Montanara. Hotel Montanara se nachází v zeleném údolí Val di Fiemme a nabízí fantastické a nezapomenutelné zážitky z pěších túr do přírody a panoramatických procházek... Ubytování Hotel Montanara se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Nele

8,9

Hotel Nele

Ubytování (Hotel) Hotel Nele. Rodinný Hotel Nele se nachází na klidném místě v letovisku Ziano di Fiemme, 4 km od sjezdovky Predazzo. Ubytování Hotel Nele se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Al Polo

8,7

Hotel Al Polo

Ubytování (Hotel) Hotel Al Polo. Hotel Al Polo se nachází v soukromém parku v Ziano di Fiemme. Ubytování Hotel Al Polo se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Negritella

8,4

Albergo Negritella

Ubytování (Hotel) Albergo Negritella. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 800 metrů od centra města Ziano di Fiemme, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a má dobře vybavené... Ubytování Albergo Negritella se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Paradiso

Maso Paradiso

Ubytování (Prázdninový dům) Maso Paradiso. Maso Paradiso se nachází v Ziano di Fiemme a nabízí saunu. 25 km od Canazei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Maso Paradiso se nachází ve městě Ziano di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale mansardato nel cuore della Val Di Fiemme

Trilocale mansardato nel cuore della Val Di Fiemme

Ubytování (Apartmány) Trilocale mansardato nel cuore della Val Di Fiemme. Trilocale mansardato nel cuore della Val Di Fiemme se nachází v obci Ziano di Fiemme a nabízí zahradu a terasu. 26 km od Canazei. Ubytování Trilocale mansardato nel cuore della Val Di Fiemme se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ziano di Fiemme

Město Ziano di Fiemme se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Ziano di Fiemme.