Hledat

Ubytování

Ubytování město Zernez

Ve městě Zernez (Švýcarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zernez

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zernez

Chasa Melchior

9,7

Chasa Melchior

Ubytování (Apartmán) Chasa Melchior. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chasa Melchior features accommodation in Zernez with free WiFi and garden views. Ubytování Chasa Melchior se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Sper l'Ovel

9,6

Chesa Sper l'Ovel

Ubytování (Apartmán) Chesa Sper l'Ovel. Boasting garden views, Chesa Sper l'Ovel features accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from Swiss National Park Visitor Centre. Ubytování Chesa Sper l'Ovel se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Baer & Post Zernez

9

Hotel Baer & Post Zernez

Ubytování (Hotel) Hotel Baer & Post Zernez. Hotel Baer & Post Zernez se nachází na úpatí hory Baselgia nedaleko místního kostela a nabízí tenisové kurty a wellness centrum. Ubytování Hotel Baer & Post Zernez se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Crusch Alba Swiss Lodge Zernez

9

Hotel Crusch Alba Swiss Lodge Zernez

Ubytování (Hotel) Hotel Crusch Alba Swiss Lodge Zernez. Chrusch Alba Swiss Lodge se nachází jen 3 minuty chůze od vlakového nádraží Zernez a má okouzlující restauraci, která nabízí pizzu připravovanou v peci na... Ubytování Hotel Crusch Alba Swiss Lodge Zernez se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Crusch Alba Zernez

9

Hotel Crusch Alba Zernez

Ubytování (Hotel) Hotel Crusch Alba Zernez. Tento malý, ale krásný hotel vás přivítá v malebné vesničce Zernez - hlavní základně pro výlety do švýcarského národního parku, pouhých 30 minut od... Ubytování Hotel Crusch Alba Zernez se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio in Chasa Quirin

9

Studio in Chasa Quirin

Ubytování (Apartmán) Studio in Chasa Quirin. Located in Zernez, 100 metres from the Swiss National Park and a beginner’s ski slope, Studio in Chasa Quirin is a studio with a terrace. Ubytování Studio in Chasa Quirin se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spöl

8,9

Hotel Spöl

Ubytování (Hotel) Hotel Spöl. Hotel Spöl se nachází v centru vesničky Zernez, pouhých 7 km od švýcarského národního parku. Ubytování Hotel Spöl se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pizzeria Selva

8,9

Hotel Pizzeria Selva

Ubytování (Hotel) Hotel Pizzeria Selva. Hotel Pizzeria Selva se nachází na počátku Zernezu, jen kousek od Švýcarského národního parku. Ubytování Hotel Pizzeria Selva se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

8,8

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Located in Zernez, Hotel Alpina offers accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adler Garni

8,8

Hotel Adler Garni

Ubytování (Penzion) Hotel Adler Garni. A 10-minute walk from the Zernez Train Station, this family-run hotel is located at the entrance to the Swiss National Park. Ubytování Hotel Adler Garni se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chasa Laschadura

8,6

Chasa Laschadura

Ubytování (Apartmán) Chasa Laschadura. Located in Zernez in the Grisons region, Chasa Laschadura features a balcony and mountain views. Ubytování Chasa Laschadura se nachází ve městě Zernez (Švýcarsko - Grisons).

Ubytování ve městě Zernez

Město Zernez se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Zernez.