Hledat

Ubytování

Ubytování město Zefiría

Ve městě Zefiría (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zefiría

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zefiría

Traditional Villa Relax

9,9

Traditional Villa Relax

Ubytování (Vila) Traditional Villa Relax. Traditional Villa Relax is set in Zefiría and has a spacious garden, a terrace with dining area and BBQ facilities. Ubytování Traditional Villa Relax se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

Little House On The Prairie

9,5

Little House On The Prairie

Ubytování (Apartmán) Little House On The Prairie. Located in Zefiría, 2.6 km from Mytakas Beach, Little House On The Prairie provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytování Little House On The Prairie se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

Studio farma

9,2

Studio farma

Ubytování (Apartmán) Studio farma. Studio farma se nachází v obci Zefiría na ostrově Milos a nabízí terasu. 2 km od pláže Achivadolimni. Ubytování Studio farma se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

villa windmill

9

villa windmill

Ubytování (Farma) villa windmill. Featuring a garden as well as a terrace, villa windmill is set in Zefiría, within 1.9 km of Achivadolimni Beach and 3 km of Ayia Kyriaki Beach. Ubytování villa windmill se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

countryside house

8,7

countryside house

Ubytování (Venkovský dům) countryside house. Countryside house is situated in Zefiría and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování countryside house se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

Tzivaeri Studios

8,6

Tzivaeri Studios

Ubytování (Apartmány) Tzivaeri Studios. Tzivaeri Studios se nachází v obci Zefiría na ostrově Milos a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Tzivaeri Studios se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

Villa Milos Retreat

Villa Milos Retreat

Ubytování (Vily) Villa Milos Retreat. Villa Milos Retreat se nachází v obci Zefiría, 2 km od pláže Ayia Kyriaki a 2,4 km od pláže Paliochori. Ubytování Villa Milos Retreat se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

Ayiasmata Country Studio

Ayiasmata Country Studio

Ubytování (Apartmán) Ayiasmata Country Studio. Ayiasmata Country Studio se nachází v obci Zefiría v regionu Milos a nabízí balkon. Ubytování Ayiasmata Country Studio se nachází ve městě Zefiría (Řecko - Milos).

Ubytování ve městě Zefiría

Město Zefiría se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Zefiría.