Hledat

Ubytování

Ubytování město Zavalatica

Ve městě Zavalatica (Chorvatsko) máme celkem 132 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zavalatica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zavalatica

Apartments Tonia br. 1

9,7

Apartments Tonia br. 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonia br. 1. Situated in Zavalatica, 27 km from Korčula, Apartments Tonia br. 1 features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tonia br. 1 se nachází ve městě Zavalatica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Marijana

9,6

Apartments Marijana

Ubytování (Apartmány) Apartments Marijana. Apartments Marijana se nachází v obci Zavalatica na ostrově Korčula, pouhých 200 metrů od moře. Ubytování Apartments Marijana se nachází ve městě Zavalatica (Chorvatsko - Korčula).

Albert Apartments

8,6

Albert Apartments

Ubytování (Apartmány) Albert Apartments. Set in Zavalatica, 27 km from Korčula, Albert Apartments offers a terrace and free WiFi. Ubytování Albert Apartments se nachází ve městě Zavalatica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Duvan

8

Apartments Duvan

Ubytování (Apartmán) Apartments Duvan. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments Duvan features a patio and lake views. Ubytování Apartments Duvan se nachází ve městě Zavalatica (Chorvatsko - Korčula).

Cannela Oasis

Cannela Oasis

Ubytování (Apartmán) Cannela Oasis. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Cannela Oasis has a balcony. This apartment provides a terrace. Ubytování Cannela Oasis se nachází ve městě Zavalatica (Chorvatsko - Korčula).

APARTMENT YVONE

APARTMENT YVONE

Ubytování (Apartmán) APARTMENT YVONE. APARTMENT YVONE se nachází v Zavalatici na ostrově Korčula a nabízí balkon. 19 km od Lumbardy. Ubytování APARTMENT YVONE se nachází ve městě Zavalatica (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování ve městě Zavalatica

Město Zavalatica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 132 hotelů a ubytování ve městě Zavalatica.