Hledat

Ubytování

Ubytování město Smokvica

Ve městě Smokvica (Chorvatsko) máme celkem 92 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Smokvica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Smokvica

Apartment Inter Vivos

9,9

Apartment Inter Vivos

Ubytování (Apartmány) Apartment Inter Vivos. Tříhvězdičkové ubytování s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma Apartment Inter Vivos se nachází ve Smokvici, na ostrově Korčula, 25 km od Korčuly. Ubytování Apartment Inter Vivos se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Fancy Apartments Dream

9,9

Fancy Apartments Dream

Ubytování (Apartmány) Fancy Apartments Dream. Situated in Smokvica, 32 km from Korčula, Fancy Apartments Dream features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Fancy Apartments Dream se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brna 4463b

9,8

Apartment Brna 4463b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 4463b. Apartmán Brna 4463b se nachází v obci Brna, 45 km od měst Makarska i Hvar a 24 km od Korčuly, a nabízí výhled na moře i ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Apartment Brna 4463b se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Piccolo Paradiso

9,8

Piccolo Paradiso

Ubytování (Vila) Piccolo Paradiso. Piccolo Paradiso se nachází v obci Prizba, 36 km od Korčuly. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril, terasu, Wi-Fi zdarma, klimatizaci a výhled na bazén. Ubytování Piccolo Paradiso se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Royal Fortune

9,6

Royal Fortune

Ubytování (Apartmán) Royal Fortune. Royal Fortune se nachází v obci Brna, 32 km od Korčuly. Nabízí klimatizované ubytování se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Royal Fortune se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Hannah

9,6

Apartment Hannah

Ubytování (Apartmán) Apartment Hannah. Klimatizovaný Apartmán Hannah se nachází v jižní části ostrova Korčula v osadě Brna, přibližně 5 km od města Smokvica, a nabízí terasu s grilem. Ubytování Apartment Hannah se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Bed and Breakfast Smokvica

9,4

Bed and Breakfast Smokvica

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Smokvica. Located on a hill above the village of Smokvica, in the centre of Korčula Island, Bed and Breakfast Smokvica is housed in a renovated traditional stone... Ubytování Bed and Breakfast Smokvica se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 5902

9,2

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 5902

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 5902. Located in Smokvica, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 5902 provides 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 5902 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Villa Bella Vista

9,2

Villa Bella Vista

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bella Vista. Villa Bella Vista se nachází v obci Smokvica a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. 20 km od Korčuly. Ubytování Villa Bella Vista se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aminess Lume Hotel

9,1

Aminess Lume Hotel

Ubytování (Hotel) Aminess Lume Hotel. Aminess Lume Hotel se nachází v malé rybářské osadě Brna na ostrově Korčula. Ubytování Aminess Lume Hotel se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

One-Bedroom Holiday Home in Smokvica

8,9

One-Bedroom Holiday Home in Smokvica

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Smokvica. One-Bedroom Holiday Home in Smokvica is situated in Smokvica and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Smokvica se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Boris

8,9

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Apartments Boris se nachází v malebné rybářské vesnici Brna a mají soukromý balkon s panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4463

8,6

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4463

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4463. Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4463 is a 3-star property located in Brna, facing the beach. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4463 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Kuzma

8,4

Apartments Kuzma

Ubytování (Apartmány) Apartments Kuzma. Apartmány Kuzma se nacházejí přímo na pláži obce Smokvica a nabízejí terasu nebo balkon s výhledem na moře. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Kuzma se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Ante

8,2

Apartment Ante

Ubytování (Apartmány) Apartment Ante. Apartment Ante v Smokvici nabízí výhled na moře a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Ante se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrea

7,9

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Located on the beachfront in Smokvica, Apartment Andrea has a private beach area and is close to Istruga Beach. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Villa Lagarrelax

7,4

Apartments Villa Lagarrelax

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lagarrelax. Villa Lagerrelax je situovaná v obci Smokvica a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Villa Lagarrelax se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna 10057c

Apartment Brna 10057c

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 10057c. Located 45 km from Makarska, Apartment Brna 10057c offers accommodation in Smokvica. Guests benefit from balcony. There is a seating area and a kitchen. Ubytování Apartment Brna 10057c se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brna 13492b

Apartment Brna 13492b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 13492b. Set in Smokvica, this apartment features a terrace. The property boasts views of the sea is 46 km from Makarska. Ubytování Apartment Brna 13492b se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna 9149a

Apartment Brna 9149a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 9149a. Located in Smokvica in the Korcula Island region, Apartment Brna 9149a features a terrace. Ubytování Apartment Brna 9149a se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna 9159a

Apartment Brna 9159a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 9159a. Apartment Brna 9159a is situated in Smokvica. The air-conditioned accommodation is 33 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Brna 9159a se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna 9187b

Apartment Brna 9187b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 9187b. Apartment Brna 9187b is situated in Brna. The air-conditioned accommodation is 33 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Brna 9187b se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna 4415b

Apartment Brna 4415b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 4415b. Set in Smokvica in the Korcula Island region, Apartment Brna 4415b has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Brna 4415b se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna bb V

Apartment Brna bb V

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna bb V. Apartment Brna bb V is situated in Brna and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Brna bb V se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Seaside holiday house Brna (Korcula) - 173

Seaside holiday house Brna (Korcula) - 173

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Brna (Korcula) - 173. Prázdninový dům Brna 173 s výhledem na moře se nachází ve Smokvici, 45 km od Makarské. Hvar je odsud vzdálený 45 km. Ubytování Seaside holiday house Brna (Korcula) - 173 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Seaside holiday house Brna (Korcula) - 9296

Seaside holiday house Brna (Korcula) - 9296

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Brna (Korcula) - 9296. Set in Smokvica in the Korcula Island region, Seaside holiday house Brna (Korcula) - 9296 features a terrace and sea views. Ubytování Seaside holiday house Brna (Korcula) - 9296 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Smokvica Smokvica

Holiday home Smokvica Smokvica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Smokvica Smokvica. Set in Smokvica, Holiday home Smokvica Smokvica offers a private pool. Ubytování Holiday home Smokvica Smokvica se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

HOLIDAY HOUSE ANISA

HOLIDAY HOUSE ANISA

Ubytování (Prázdninový dům) HOLIDAY HOUSE ANISA. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, HOLIDAY HOUSE ANISA provides accommodation in Smokvica with free WiFi and garden views. Ubytování HOLIDAY HOUSE ANISA se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4468

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4468

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4468. Set in Smokvica, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4468 offers 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4468 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 560

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 560

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 560. Located in Smokvica, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 560 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 560 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 17583

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 17583

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 17583. Located in Smokvica, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 17583 provides free WiFi throughout the property. Each room comes with a terrace. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 17583 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10057

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10057

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10057. Located 45 km from Makarska, Apartment Brna 10057b offers accommodation in Smokvica. The property boasts views of the sea is 45 km from Hvar. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10057 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10065

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10065

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10065. Apartment Brna 10065a se nachází ve městě Brna, 45 km od Makarské, a nabízí ubytování s vlastním stravováním, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 10065 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13492

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13492

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13492. Apartment Brna 13492d offers accommodation in Smokvica, 46 km from Makarska. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13492 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13618

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13618

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13618. Located in Smokvica, this air-conditioned apartment is 45 km from Makarska. The unit is 45 km from Hvar. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 13618 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9159

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9159

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9159. Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9159 provides beachfront accommodation in Smokvica. The guest house also provides free WiFi and free private... Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9159 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9162

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9162

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9162. Studio Brna 9162a is situated in Smokvica, 45 km from Makarska. Every room comes with a TV with satellite channels. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9162 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Family friendly house with a swimming pool Brna (Korcula) - 13943

Family friendly house with a swimming pool Brna (Korcula) - 13943

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Brna (Korcula) - 13943. Klimatizovaný prázdninový dům Brna 13943 se nachází ve Smokvici, 45 km od Makarské. Ubytování Family friendly house with a swimming pool Brna (Korcula) - 13943 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Antea Holiday house on Korcula, seafront

House Antea Holiday house on Korcula, seafront

Ubytování (Prázdninový dům) House Antea Holiday house on Korcula, seafront. Situated in Smokvica in the Korcula Island region, House Antea Holiday house on Korcula, seafront has a balcony. Ubytování House Antea Holiday house on Korcula, seafront se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Seaview app Stipisic

Seaview app Stipisic

Ubytování (Apartmán) Seaview app Stipisic. Seaview app Stipisic is set in Smokvica and offers a terrace. Guests have access to free WiFi. Korčula is 23 km from the apartment. Ubytování Seaview app Stipisic se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Peselj

Apartments Peselj

Ubytování (Apartmány) Apartments Peselj. Offering sea views, Apartments Peselj in Smokvica offers accommodation and barbecue facilities. Ubytování Apartments Peselj se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa K

Villa K

Ubytování (Penzion) Villa K. Located in Smokvica, 1.5 km from Istruga Beach, Villa K provides accommodation with a garden, free private parking, a private beach area and water sports... Ubytování Villa K se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zisinas

Villa Zisinas

Ubytování (Vila) Villa Zisinas. Featuring pool views, Villa Zisinas offers accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and a private beach area, around 1.6 km from Istruga... Ubytování Villa Zisinas se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

MALOA One bedroom Sea view

MALOA One bedroom Sea view

Ubytování (Apartmán) MALOA One bedroom Sea view. Situated 300 metres from Beach Žal in Smokvica, MALOA One bedroom Sea view offers accommodation with a kitchen. Ubytování MALOA One bedroom Sea view se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Milica

Apartman Milica

Ubytování (Apartmán) Apartman Milica. Apartman Milica se nachází v Smokvici, 200 metrů od pláže Žal a 400 metrů od pláže Istruga. Ubytování Apartman Milica se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219

Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219. Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219 se nachází ve Smokvici, pouhých 100 metrů od pláže Žal, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4333

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4333

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4333. Apartment Brna 4333a nabízí ubytování v obci Brna, 45 km od Makarské. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 4333 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 561

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 561

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 561. Situated in Smokvica, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 561 features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 561 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9139

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9139

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9139. Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9139 offers free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Brna. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9139 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9149

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9149

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9149. Situated in Smokvica, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9149 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9149 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna - Vinacac (Korcula) - 9152

Apartments by the sea Brna - Vinacac (Korcula) - 9152

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna - Vinacac (Korcula) - 9152. Situated on the beachfront in Smokvica, Apartments by the sea Brna - Vinacac (Korcula) - 9152 has a private beach area. Ubytování Apartments by the sea Brna - Vinacac (Korcula) - 9152 se nachází ve městě Smokvica (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování ve městě Smokvica

Město Smokvica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 92 hotelů a ubytování ve městě Smokvica.