Hledat

Ubytování

Ubytování město Zavala

Ve městě Zavala (Chorvatsko) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zavala

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zavala

Summer house Villa Margarita

9,9

Summer house Villa Margarita

Ubytování (Vila) Summer house Villa Margarita. Featuring garden views, Summer house Villa Margarita provides accommodation with a garden and a balcony, around 17 km from Grapčeva Cave. Ubytování Summer house Villa Margarita se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Nautilus-Bay Steinhaus

9,8

Nautilus-Bay Steinhaus

Ubytování (Vila) Nautilus-Bay Steinhaus. Situated in Zavala, within 16 km of Grapčeva Cave, Nautilus-Bay Steinhaus offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Nautilus-Bay Steinhaus se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Villa Veli

9,7

Guest House Villa Veli

Ubytování (Penzion) Guest House Villa Veli. Guest House Villa Veli s výhledem na moře se nachází v Zavale na ostrově Hvar, 5 km od jeskyně Grapčeva, a nabízí zázemí pro grilování, terasu s výhledem... Ubytování Guest House Villa Veli se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Stella Mare

9,7

Villa Stella Mare

Ubytování (Vily) Villa Stella Mare. Villa Stella Mare se nachází v letovisku Zavala a nabízí sluneční terasu, restauraci, bar, zahradu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Villa Stella Mare se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Jele

9,5

Apartments Jele

Ubytování (Apartmány) Apartments Jele. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Zavala, 5 km od jeskyně Grapčeva. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Apartmány mají TV. Ubytování Apartments Jele se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Tamara

9,5

Villa Tamara

Ubytování (Apartmány) Villa Tamara. Villa Tamara se nachází v obci Zavala na ostrově Hvar, 16 km od jeskyně Grapčeva. Ubytování Villa Tamara se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Petarcica Beach

9,4

Apartments Petarcica Beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Petarcica Beach. Apartments Petarcica Beach jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Zavale, 16 km od jeskyně Grapčeva. Ubytování Apartments Petarcica Beach se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Nautic

9,4

Apartments Nautic

Ubytování (Apartmány) Apartments Nautic. Apartments Nautic se nachází v letovisku Zavala a nabízí ubytování s klimatizací, přístupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Nautic se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Braco Caratan

9,4

Apartmani Braco Caratan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Braco Caratan. Situated in Zavala in the Hvar Island region and Grapčeva Cave reachable within 17 km, Apartmani Braco Caratan features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Braco Caratan se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Hotel Skalinada

9,2

Hotel Skalinada

Ubytování (Hotel) Hotel Skalinada. Hotel Skalinada se nachází v obci Zavala, 100 metrů od pláže Stela, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar a společný lounge. Ubytování Hotel Skalinada se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nautilus-Bay

9,2

Apartments Nautilus-Bay

Ubytování (Apartmány) Apartments Nautilus-Bay. Apartments Nautilus-Bay offers apartments with free WiFi, a balcony and air conditioning, and water sports facilities on site. Ubytování Apartments Nautilus-Bay se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Zavala

9,2

Apartment Zavala

Ubytování (Apartmán) Apartment Zavala. Located in Zavala, within 16 km of Grapčeva Cave, Apartment Zavala offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartment Zavala se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Zmaj

9,1

Apartments Zmaj

Ubytování (Apartmány) Apartments Zmaj. Apartments Zmaj poskytují ubytování s možností vlastního stravování v malé obci Zavala, 30 metrů od pláže a 150 metrů od centra. Ubytování Apartments Zmaj se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Babič

9

Holiday Home Babič

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Babič. Práznidnový dům Kuća Za Odmor Babič se nachází v letovisku Zavala, 7 km od jeskyně Grapčeva. Ubytování Holiday Home Babič se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Holiday Home Rubinić

9

Holiday Home Rubinić

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rubinić. Prázdninový dům Rubinić se nachází v letovisku Zavala na ostrově Hvar a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Holiday Home Rubinić se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Lenka

9

Apartment Lenka

Ubytování (Apartmány) Apartment Lenka. Apartment Lenka se nachází v Zavale. Nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyni. Ubytování Apartment Lenka se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Petrovac

8,9

Apartments Petrovac

Ubytování (Apartmány) Apartments Petrovac. Apartmány Petrovac se nachází v obci Zavala. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Apartments Petrovac se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Bed and Breakfast Vjeko

8,9

Bed and Breakfast Vjeko

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Vjeko. Bed and Breakfast Vjeko is situated in Zavala, 5 km from Grapčeva Cave. The bed and breakfast has a sun terrace and guests can enjoy a drink at the bar. Ubytování Bed and Breakfast Vjeko se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Cast Away - Eco Village

8,9

Cast Away - Eco Village

Ubytování (Prázdninový areál) Cast Away - Eco Village. Vesnička ve stylu Robinsona Crusoa Cast Away - Eco Village se nachází na vyvýšenině nade 2 plážemi, nedaleko obce Gromin Dolac na ostrově Hvar. Ubytování Cast Away - Eco Village se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Marjan

8,7

Guest House Marjan

Ubytování (Penzion) Guest House Marjan. Guest House Marjan se nachází v obci Zavala, 17 km od jeskyně Grapčeva, a nabízí zahradu, bar, společný obývací prostor, restauraci a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Guest House Marjan se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Studio Zavala

8,7

Studio Zavala

Ubytování (Apartmán) Studio Zavala. Okouzlující Studio Zavala sídlí v tradičním kamenném domě přímo na pobřeží. Je dobře zařízené a nabízí Wi-Fi zdarma a prostornou terasu s výhledem na moře. Ubytování Studio Zavala se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Veli nova

8,2

Villa Veli nova

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Veli nova. Penzion Plava Laguna se nachází pouhých 70 metrů od pláže, je obklopen některými nejvýznamnějšími vinicemi na ostrově Hvar, a nabízí ubytování v pokojích s... Ubytování Villa Veli nova se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

209 Zavala Ferienwohnung

209 Zavala Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) 209 Zavala Ferienwohnung. Located in Zavala, just 17 km from Grapčeva Cave, 209 Zavala Ferienwohnung provides beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování 209 Zavala Ferienwohnung se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Corinna Zavala Resort

Corinna Zavala Resort

Ubytování (Apartmán) Corinna Zavala Resort. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Corinna Zavala Resort is located in Zavala. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Corinna Zavala Resort se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8802

Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8802

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8802. Situated in Zavala, 17 km from Grapčeva Cave, Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8802 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8802 se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments by the sea Zavala (Hvar) - 2986

Apartments by the sea Zavala (Hvar) - 2986

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zavala (Hvar) - 2986. Apartment Zavala 2986a offers accommodation in Zavala. Guests benefit from patio. There is a dining area and a kitchen equipped with fridge. Ubytování Apartments by the sea Zavala (Hvar) - 2986 se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ljiljana

Apartments Ljiljana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljiljana. Tento apartmán se nachází 5 km od jeskyně Grapčeva v Zavale. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartments Ljiljana se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Nautilus-Bay 210, 211

Apartments Nautilus-Bay 210, 211

Ubytování (Apartmány) Apartments Nautilus-Bay 210, 211. Set in Zavala in the Hvar Island region and Grapčeva Cave reachable within 16 km, Apartments Nautilus-Bay 210, 211 offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Nautilus-Bay 210, 211 se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Rakic

Apartments Rakic

Ubytování (Apartmány) Apartments Rakic. Featuring a terrace, Apartments Raki? is an apartment situated in Zavala, 6 km from Grapčeva Cave. The air-conditioned unit is equipped with a kitchenette. Ubytování Apartments Rakic se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Zavala 2986b

Apartment Zavala 2986b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zavala 2986b. Located 6 km from Grapčeva Cave in Zavala, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. Ubytování Apartment Zavala 2986b se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Studio Zavala

Studio Zavala

Ubytování (Apartmán) Studio Zavala. Studio Zavala is situated in Zavala. The accommodation is 16 km from Grapčeva Cave, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Studio Zavala se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mala

Villa Mala

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mala. Situated in Zavala, within 16 km of Grapčeva Cave, Villa Mala offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Villa Mala se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ana

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana features sea views, free WiFi and free private parking, set in Zavala, 17 km from Grapčeva Cave. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1)

Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1) is an accommodation set in Zavala, just 400... Ubytování Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1) se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Luxury apartment with terrace Ladovina

Luxury apartment with terrace Ladovina

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with terrace Ladovina. Set in Zavala, 400 metres from Skalinada Beach and 400 metres from Petarčica Beach, Luxury apartment with terrace Ladovina offers air-conditioned... Ubytování Luxury apartment with terrace Ladovina se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Davor Exclusive Suites

Davor Exclusive Suites

Ubytování (Apartmán) Davor Exclusive Suites. Davor Exclusive Suites offers accommodation in Zavala, 5 km from Grapčeva Cave. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Davor Exclusive Suites se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anabela

Villa Anabela

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anabela. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Anabela is situated in Zavala. Ubytování Villa Anabela se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tara house

Tara house

Ubytování (Vila) Tara house. Boasting sea views, Tara house features accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Grapčeva Cave. Ubytování Tara house se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Zavala

Two-Bedroom Apartment in Zavala

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zavala. Two-Bedroom Apartment in Zavala is located in Zavala and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Zavala se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Island Hvar Zavala apartment3with wonderfull sea views in the shade of pine tree

Island Hvar Zavala apartment3with wonderfull sea views in the shade of pine tree

Ubytování (Apartmán) Island Hvar Zavala apartment3with wonderfull sea views in the shade of pine tree. Situated in Zavala, just 17 km from Grapčeva Cave, Island Hvar Zavala apartment3with wonderfull sea views in the shade of pine tree features accommodation... Ubytování Island Hvar Zavala apartment3with wonderfull sea views in the shade of pine tree se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Holiday Home Margarita (HVR251)

Holiday Home Margarita (HVR251)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Margarita (HVR251). Set in Zavala in the Hvar Island region, Holiday Home Margarita (HVR251) has a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Margarita (HVR251) se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Larum

Apartment Larum

Ubytování (Apartmán) Apartment Larum. Apartment Larum se nachází v obci Zavala, 17 km od jeskyně Grapčeva. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a výhledem na moře. Ubytování Apartment Larum se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zavala

Apartment Zavala

Ubytování (Apartmány) Apartment Zavala. Apartment Zavala is set in Zavala. It is situated 16 km from Grapčeva Cave and features free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Zavala se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Anabela

Villa Anabela

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anabela. Set 16 km from Grapčeva Cave, Villa Anabela offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Anabela se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Jela

Apartment Jela

Ubytování (Apartmán) Apartment Jela. Set in Zavala in the Hvar Island region, Apartment Jela has a terrace. Ubytování Apartment Jela se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neva

Apartment Neva

Ubytování (Apartmán) Apartment Neva. Featuring garden views, Apartment Neva offers accommodation with a garden and a terrace, around 17 km from Grapčeva Cave. Ubytování Apartment Neva se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Ubytování (Vila) Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi. Located in Zavala, Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi provides accommodation with a private pool and pool views. Set 1. Ubytování Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ruža 3492

Apartment Ruža 3492

Ubytování (Apartmán) Apartment Ruža 3492. Featuring garden views, Apartment Ruža 3492 offers accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Skalinada Beach. Ubytování Apartment Ruža 3492 se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Barba

Apartments Barba

Ubytování (Apartmány) Apartments Barba. Situated 10 km from Grapčeva Cave, Apartments Barba offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Barba se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šimić

Apartments Šimić

Ubytování (Apartmány) Apartments Šimić. Situated in Zavala in the Hvar Island region, with Skalinada Beach nearby, Apartments Šimić features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Šimić se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Tree Villa

Old Tree Villa

Ubytování (Vila) Old Tree Villa. Tato klimatizovaná vila se nachází v Zavale, 6 km od jeskyně Grapčeva. Ubytování Old Tree Villa se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zavala

Město Zavala se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování ve městě Zavala.