Hledat

Ubytování

Ubytování město Zarós

Ve městě Zarós (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zarós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zarós

Villa Zaros

9,9

Villa Zaros

Ubytování (Vila) Villa Zaros. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Zaros features accommodation in Zarós with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Zaros se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vegera

9,7

Vegera

Ubytování (Apartmány) Vegera. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Vegera offers accommodation in Zaros with free WiFi and mountain views. Ubytování Vegera se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta).

Nana Apartments

9,7

Nana Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nana Apartments. The Nana Apartments are ideally located in a green valley amidst the beautiful mountain surroundings around Zaros village in Crete, which is at an altitude... Ubytování Nana Apartments se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta).

Zaros

9,5

Zaros

Ubytování (Penzion) Zaros. Situated in Zarós, Zaros features accommodation with private balconies. Ubytování Zaros se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roes Apartments

9,1

Roes Apartments

Ubytování (Apartmány) Roes Apartments. Located in Zarós, 28 km from Matala, Roes Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Roes Apartments se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idi Hotel

8,8

Idi Hotel

Ubytování (Hotel) Idi Hotel. Situated at the foothills of Mount Psiloritis, just a few metres from Zaros village, Idi Hotel is a family-run hotel offering traditional accommodation. Ubytování Idi Hotel se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zarós

Město Zarós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Zarós.