Hledat

Ubytování

Ubytování město Zarós

Ve městě Zarós (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zarós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zarós

Villa Zaros

9,9

Villa Zaros

Ubytování (Vila) Villa Zaros. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Zaros features accommodation in Zarós with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Zaros se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vegera

9,7

Vegera

Ubytování (Apartmány) Vegera. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Vegera offers accommodation in Zaros with free WiFi and mountain views. Ubytování Vegera se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta).

Nana Apartments

9,7

Nana Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nana Apartments. The Nana Apartments are ideally located in a green valley amidst the beautiful mountain surroundings around Zaros village in Crete, which is at an altitude... Ubytování Nana Apartments se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta).

Zaros

9,5

Zaros

Ubytování (Penzion) Zaros. Situated in Zarós, Zaros features accommodation with private balconies. Ubytování Zaros se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roes Apartments

9,1

Roes Apartments

Ubytování (Apartmány) Roes Apartments. Located in Zarós, 28 km from Matala, Roes Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Roes Apartments se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idi Hotel

8,8

Idi Hotel

Ubytování (Hotel) Idi Hotel. Situated at the foothills of Mount Psiloritis, just a few metres from Zaros village, Idi Hotel is a family-run hotel offering traditional accommodation. Ubytování Idi Hotel se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zaros Villa Fountarinis

Zaros Villa Fountarinis

Ubytování (Vila) Zaros Villa Fountarinis. Vila Fountarinis is located in Zarós and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zaros Villa Fountarinis se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamihis Farm House Experience

Kamihis Farm House Experience

Ubytování (Farma) Kamihis Farm House Experience. Situated in Zarós in the Crete region, Kamihis Farm House Experience features accommodation with free private parking. Ubytování Kamihis Farm House Experience se nachází ve městě Zarós (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zarós

Město Zarós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Zarós.