Hledat

Ubytování

Ubytování město Zákányszék

Ve městě Zákányszék (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zákányszék

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zákányszék

Klein Vendégház

9,2

Klein Vendégház

Ubytování (Penzion) Klein Vendégház. Klein Vendégház in Zákányszék features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen, a flat-screen TV with satellite channels, and a shared... Ubytování Klein Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Vendégház Zákányszék

Vendégház Zákányszék

Ubytování (Prázdninový dům) Vendégház Zákányszék. Located in Zákányszék in the Csongrád region, Vendégház Zákányszék features a garden. Ubytování Vendégház Zákányszék se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Molnárkerti Pihenőpark

Molnárkerti Pihenőpark

Ubytování (Penzion) Molnárkerti Pihenőpark. Molnárkerti Pihenőpark nabízí klimatizované ubytování v obci Zákányszék. K dispozici je také vířivka. Nabízí výhled do zahrady, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Molnárkerti Pihenőpark se nachází ve městě Zákányszék (Maďarsko - Csongrád).

Liget Rezidencia

Liget Rezidencia

Ubytování (Vila) Liget Rezidencia. Liget Rezidencia is situated in in the countryside in Zákányszék and boasts a private pool, a kitchen and garden views. Ubytování Liget Rezidencia se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Ubytování ve městě Zákányszék

Město Zákányszék se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Zákányszék.