Hledat

Ubytování

Ubytování město Yerakárion

Ve městě Yerakárion (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Yerakárion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Yerakárion

Villa Hawk

9,9

Villa Hawk

Ubytování (Vila) Villa Hawk. Situated in Yerakárion, Hawk features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Villa Hawk se nachází ve městě Yerakárion (Řecko - Kréta).

Alexander Suites

9,3

Alexander Suites

Ubytování (Prázdninové domy) Alexander Suites. Offering a seasonal outdoor pool and sun terrace, the modern Alexander Suites are set in Yerakárion in the Crete Region, overlooking Mount Psiloritis. Ubytování Alexander Suites se nachází ve městě Yerakárion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexander Hotel Gerakari

9,2

Alexander Hotel Gerakari

Ubytování (Hotel) Alexander Hotel Gerakari. Alexander Hotel se nachází v Gerakari, 35 km jižně od Rethymna. Ubytování Alexander Hotel Gerakari se nachází ve městě Yerakárion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Krios

Villa Krios

Ubytování (Vila) Villa Krios. Offering a private pool and a garden, the stone Villa Krios is located in Mesonisia area. It features a fully equipped unit with fireplace. Ubytování Villa Krios se nachází ve městě Yerakárion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Yerakárion

Město Yerakárion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Yerakárion.