Hledat

Ubytování

Ubytování město Xirostérnion

Ve městě Xirostérnion (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Xirostérnion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Xirostérnion

Almyrida Sands luxury stone villa

10

Almyrida Sands luxury stone villa

Ubytování (Vila) Almyrida Sands luxury stone villa. Ideally located in the heart of Xirosterni and just a short drive from the fishing village of Almyrida and its sandy beaches, Villa Almyrida Sands -... Ubytování Almyrida Sands luxury stone villa se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stelios-ch

9,5

Villa Stelios-ch

Ubytování (Vila) Villa Stelios-ch. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Stelios-ch is situated in Xirostérnion. Ubytování Villa Stelios-ch se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Kastro

9,5

To Kastro

Ubytování (Vila) To Kastro. Set in Xirostérnion in the Crete region, To Kastro features a patio and garden views. Ubytování To Kastro se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Suites- Villa 5 with Shared Pool

8,3

Viola Suites- Villa 5 with Shared Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Viola Suites- Villa 5 with Shared Pool. Featuring a seasonal outdoor pool and mountain views, Viola Suites- Villa 5 with Shared Pool is a holiday home in Xirostérnion. Ubytování Viola Suites- Villa 5 with Shared Pool se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIOLA SUITES,VILLA 3 with shared pool

VIOLA SUITES,VILLA 3 with shared pool

Ubytování (Prázdninový dům) VIOLA SUITES,VILLA 3 with shared pool. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and mountain views, VIOLA SUITES, VILLA 3 with shared pool is set in Xirostérnion. Ubytování VIOLA SUITES,VILLA 3 with shared pool se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIOLA SUITES,VILLA 6 with shared pool

VIOLA SUITES,VILLA 6 with shared pool

Ubytování (Prázdninový dům) VIOLA SUITES,VILLA 6 with shared pool. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, VIOLA SUITES, VILLA 6 with shared pool is located in Xirostérnion. Ubytování VIOLA SUITES,VILLA 6 with shared pool se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIOLA SUITES,VILLA 4 with shared pool

VIOLA SUITES,VILLA 4 with shared pool

Ubytování (Prázdninový dům) VIOLA SUITES,VILLA 4 with shared pool. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and mountain views, VIOLA SUITES, VILLA 4 with shared pool is located in Xirostérnion. Ubytování VIOLA SUITES,VILLA 4 with shared pool se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rouga

Villa Rouga

Ubytování (Vila) Villa Rouga. Featuring an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Villa Rouga features accommodation in Xirostérnion with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Rouga se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIOLA SUITES,VILLA 2 with shared pool

VIOLA SUITES,VILLA 2 with shared pool

Ubytování (Prázdninový dům) VIOLA SUITES,VILLA 2 with shared pool. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and mountain views, VIOLA SUITES, VILLA 2 with shared pool is located in Xirostérnion. Ubytování VIOLA SUITES,VILLA 2 with shared pool se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xirosternion Villa Sleeps 4 Air Con

Xirosternion Villa Sleeps 4 Air Con

Ubytování (Vila) Xirosternion Villa Sleeps 4 Air Con. Xirosternion Villa Sleeps 4 Air Con is located in Xirostérnion and offers an outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Xirosternion Villa Sleeps 4 Air Con se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta).

Villa Stavros

Villa Stavros

Ubytování (Vila) Villa Stavros. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Stavros is located in Xirostérnion. Ubytování Villa Stavros se nachází ve městě Xirostérnion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Xirostérnion

Město Xirostérnion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Xirostérnion.