Hledat

Ubytování

Ubytování město Xirokámbion

Ve městě Xirokámbion (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Xirokámbion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Xirokámbion

Thea Thalassa Villas

8,7

Thea Thalassa Villas

Ubytování (Vily) Thea Thalassa Villas. Thea Thalassa se nachází v poklidné lokalitě v obci Xirokambion. Ubytování Thea Thalassa Villas se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

AMAZING COUNTRY HOUSE WITH STUNNING VIEW

AMAZING COUNTRY HOUSE WITH STUNNING VIEW

Ubytování (Prázdninový dům) AMAZING COUNTRY HOUSE WITH STUNNING VIEW. AMAZING COUNTRY HOUSE WITH STUNNING VIEW se nachází v Xirokámbionu na Krétě a nabízí terasu a výhled do zahrady. Město Chania je vzdálené 15 km. Ubytování AMAZING COUNTRY HOUSE WITH STUNNING VIEW se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

Villas Drys, Xirokambi

Villas Drys, Xirokambi

Ubytování (Vila) Villas Drys, Xirokambi. Villas Drys, Xirokambi se nachází v Xirokámbionu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Klimatizované ubytování je vzdálené 38 km od Loutra. Ubytování Villas Drys, Xirokambi se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

Taygetus apartments

Taygetus apartments

Ubytování (Apartmán) Taygetus apartments. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Taygetus apartments is set in Xirokámbion. The property features garden and mountain views. Ubytování Taygetus apartments se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Peloponés).

Sparta Filoxenia House

Sparta Filoxenia House

Ubytování (Apartmán) Sparta Filoxenia House. Sparta Filoxenia House se nachází v Xirokámbionu a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 21 km od Kardamili. Ubytování Sparta Filoxenia House se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Peloponés).

Ubytování ve městě Xirokámbion

Město Xirokámbion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Xirokámbion.