Hledat

Ubytování

Ubytování město Xirokámbion

Ve městě Xirokámbion (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Xirokámbion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Xirokámbion

Sarris House

9,7

Sarris House

Ubytování (Vila) Sarris House. Set amidst the Cretan olive groves, in the area of Xirokampi, Sarris House is a traditional, stone-built villa featuring a private swimming pool and BBQ... Ubytování Sarris House se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

Villa Nimertis

9,6

Villa Nimertis

Ubytování (Vila) Villa Nimertis. Villa Nimertis se nachází ve vesnici Xirokambi. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkon a terasu s výhledem do zahrady, na Krétské moře a... Ubytování Villa Nimertis se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

Thea Thalassa Villas

8,7

Thea Thalassa Villas

Ubytování (Vily) Thea Thalassa Villas. Thea Thalassa se nachází v poklidné lokalitě v obci Xirokambion. Ubytování Thea Thalassa Villas se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa SteMa

Villa SteMa

Ubytování (Vila) Villa SteMa. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa SteMa provides accommodation in Xirokámbion with free WiFi and pool views. Ubytování Villa SteMa se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

Taygetus apartments

Taygetus apartments

Ubytování (Apartmán) Taygetus apartments. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Taygetus apartments is set in Xirokámbion. The property features garden and mountain views. Ubytování Taygetus apartments se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angel Hill Villa

Angel Hill Villa

Ubytování (Vila) Angel Hill Villa. Situated in Xirokámbion, Angel Hill Villa offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hot tub. Ubytování Angel Hill Villa se nachází ve městě Xirokámbion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Xirokámbion

Město Xirokámbion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Xirokámbion.