Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissbad

Ve městě Weissbad (Švýcarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissbad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissbad

Hotel Hof Weissbad

9,4

Hotel Hof Weissbad

Ubytování (Hotel) Hotel Hof Weissbad. Situated at the foot of the Weissbad Alpstein countryside in Appenzell, Hotel Hof Weissbad features a 24-hour reception services and an extensive spa area. Ubytování Hotel Hof Weissbad se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldgasthaus Lehmen

9,1

Waldgasthaus Lehmen

Ubytování (Penzion – hostinec) Waldgasthaus Lehmen. Surrounded by untouched nature, the Waldgasthaus Lehmen can be found 4 km from Weissbad in the canton of Appenzell. Ubytování Waldgasthaus Lehmen se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frohe Aussicht

9

Frohe Aussicht

Ubytování (Hotel) Frohe Aussicht. Hotel Frohe Aussicht se nachází na klidném místě v oblasti Schwende v pohoří Alpstein. Nabízí bezplatné Wi-Fi, kvalitní místní kuchyni a saunu. Ubytování Frohe Aussicht se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weissbad Lodge

8,7

Weissbad Lodge

Ubytování (Chata) Weissbad Lodge. Weissbad Lodge has well-equipped accommodation boasting free WiFi in Weissbad, 4.3 km from Appenzell. A dishwasher and coffee machine are also offered. Ubytování Weissbad Lodge se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Belvedere

8,1

Hotel Restaurant Belvedere

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Restaurant Belvedere. Surrounded by a park with a sunbathing lawn and a playground, the palace-style Hotel Restaurant Belvedere enjoys a quiet location in Weissbad. Ubytování Hotel Restaurant Belvedere se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weissbad

Město Weissbad se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Weissbad.