Hledat

Ubytování

Ubytování město Wasserauen

Ve městě Wasserauen (Švýcarsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Appenzell Innerrhoden

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Appenzell Innerrhoden

Neuhof Gäste-& Schokohaus

9,8

Neuhof Gäste-& Schokohaus

Ubytování (Bed and breakfast) Neuhof Gäste-& Schokohaus. Located in Appenzell in the Appenzell Innerrhoden region, with Appenzell Museum nearby, Neuhof Gäste-& Schokohaus provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Neuhof Gäste-& Schokohaus se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtappartment

9,5

Altstadtappartment

Ubytování (Apartmán) Altstadtappartment. Altstadtappartment is located in Altstätten. The accommodation is 44 km from Damuls. Ubytování Altstadtappartment se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienstudio Familie Fässler-Dörig

9,4

Ferienstudio Familie Fässler-Dörig

Ubytování (Chata) Ferienstudio Familie Fässler-Dörig. Surrounded by the Alpstein Mountain Range, Ferienstudio Familie Fässler-Dörig offers an accommodation unit with a terrace and views of Säntis Mountain. Ubytování Ferienstudio Familie Fässler-Dörig se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kätes Ferienwohnung

9,4

Kätes Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Kätes Ferienwohnung. Boasting a terrace, Kätes Ferienwohnung features accommodation in Appenzell with free WiFi and garden views. Set 3. Ubytování Kätes Ferienwohnung se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hof Weissbad

9,4

Hotel Hof Weissbad

Ubytování (Hotel) Hotel Hof Weissbad. Situated at the foot of the Weissbad Alpstein countryside in Appenzell, Hotel Hof Weissbad features a 24-hour reception services and an extensive spa area. Ubytování Hotel Hof Weissbad se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Löwen

9,2

Hotel Löwen

Ubytování (Hotel) Hotel Löwen. Tento útulný hotel se nachází ve východním Švýcarsku, v centru města Appenzell, kde je zakázán vstup automobilům. Ubytování Hotel Löwen se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hecht Appenzell

9,2

Hotel Hecht Appenzell

Ubytování (Hotel) Hotel Hecht Appenzell. Hotel Hecht Appenzell se nachází v centru města Appenzell, na okraji pěší zóny. Ubytování Hotel Hecht Appenzell se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Bären Gonten

9,2

Boutique Hotel Bären Gonten

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Bären Gonten. Featuring free WiFi and a barbecue, Hotel Bären Gonten offers pet-friendly accommodation in Gonten, 1.7 km from Luftseilbahn Jakobsbad-Kronberg. Ubytování Boutique Hotel Bären Gonten se nachází ve městě Gonten (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Appenzell

9,2

Hotel Appenzell

Ubytování (Hotel) Hotel Appenzell. Cafe-Hotel Appenzell v Appenzellu stojí na historickém náměstí Landsgemeinde. Ubytování Hotel Appenzell se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Bären Schlatt

9,2

Gasthaus Bären Schlatt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Bären Schlatt. Surrounded by the Hoher Kasten and Säntis Mountains, Gasthaus Bären Schlatt offers rooms with views of the mountains and Appenzell village. Ubytování Gasthaus Bären Schlatt se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wohnMOTEL - Hinterforst

9,2

wohnMOTEL - Hinterforst

Ubytování (Motel) wohnMOTEL - Hinterforst. Featuring a garden, wohnMOTEL - Hinterforst is located in Altstätten. The motel provides both free WiFi and free private parking. Ubytování wohnMOTEL - Hinterforst se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldgasthaus Lehmen

9,1

Waldgasthaus Lehmen

Ubytování (Penzion – hostinec) Waldgasthaus Lehmen. Surrounded by untouched nature, the Waldgasthaus Lehmen can be found 4 km from Weissbad in the canton of Appenzell. Ubytování Waldgasthaus Lehmen se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adler

9,1

Hotel Adler

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Adler. Located next to the car-free centre of Appenzell, Hotel Adler is set in a beautiful traditional Appenzell-style building. Ubytování Hotel Adler se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marktgasse 9

9

Marktgasse 9

Ubytování (Apartmán) Marktgasse 9. Featuring garden views, Marktgasse 9 offers accommodation with a garden and a patio, around 100 metres from Appenzell Museum. Ubytování Marktgasse 9 se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribelhof

9

Ribelhof

Ubytování (Bed and breakfast) Ribelhof. Set in Altstätten, 45 km from Damuls, Ribelhof offers a restaurant and free WiFi. A balcony with garden views is offered in all units. Ubytování Ribelhof se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio-Ferienwohnung Hans Fässler

9

Studio-Ferienwohnung Hans Fässler

Ubytování (Apartmán) Studio-Ferienwohnung Hans Fässler. Enjoying a peaceful location, the Ferienwohnung Hans Fässler is a 10-minute walk away from the centre of Appenzell. There is 1 free parking space. Ubytování Studio-Ferienwohnung Hans Fässler se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frohe Aussicht

9

Frohe Aussicht

Ubytování (Hotel) Frohe Aussicht. Hotel Frohe Aussicht se nachází na klidném místě v oblasti Schwende v pohoří Alpstein. Nabízí bezplatné Wi-Fi, kvalitní místní kuchyni a saunu. Ubytování Frohe Aussicht se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Inauen

9

Ferienwohnung Inauen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Inauen. Toto rustikálně zařízené studio se nachází pouhých 500 metrů od centra Appenzellu a má plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV a koupelnu. Ubytování Ferienwohnung Inauen se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Mazenau

9

Hof Mazenau

Ubytování (Apartmán) Hof Mazenau. Hof Mazenau se nachází ve městě Appenzell, 5 km od muzea města Appenzell, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory, terasou a bazénem. Ubytování Hof Mazenau se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Eischen

8,9

Hotel Landgasthof Eischen

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Landgasthof Eischen. Landgasthof Eischen se nachází na úpatí pohoří Säntismassiv a hory Kronberg, v roce 2012 prošel rekonstrukcí a nabízí tradiční appenzellskou restauraci s... Ubytování Hotel Landgasthof Eischen se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaubad

8,9

Hotel Kaubad

Ubytování (Hotel) Hotel Kaubad. Set at 1,045 metres above sea level, 4 km from Appenzell's centre, Hotel Kaubad is surrounded by woods and offers guided hiking tours to Kronberg Mountain. Ubytování Hotel Kaubad se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Säntis

8,8

Romantik Hotel Säntis

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Säntis. Located directly at Appenzell’s historical town square, the "Landsgemeindeplatz", the Romantik Hotel Säntis, with its grand façade, offers a magnificent... Ubytování Romantik Hotel Säntis se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rheintal-Zimmer

8,8

Rheintal-Zimmer

Ubytování (Privát) Rheintal-Zimmer. Situated in Altstätten in the St.Gallen Canton region, Rheintal-Zimmer features accommodation with free WiFi. Ubytování Rheintal-Zimmer se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonne

8,7

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Nachází se v srdci údolí Rhein a nabízí širokou škálu turistických a sportovních zařízení v Altstätten a okolí. Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaue Krone

8,7

Blaue Krone

Ubytování (Hotel) Blaue Krone. Situated in Brülisau, 70 metres from Hoher Kasten Bahn, Blaue Krone features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Blaue Krone se nachází ve městě Brülisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weissbad Lodge

8,7

Weissbad Lodge

Ubytování (Chata) Weissbad Lodge. Weissbad Lodge has well-equipped accommodation boasting free WiFi in Weissbad, 4.3 km from Appenzell. A dishwasher and coffee machine are also offered. Ubytování Weissbad Lodge se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Grünen

8,5

Ferienwohnung im Grünen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Grünen. Ferienwohnung im Grünen is located 900 metres from the centre of Altstätten and offers self-catering accommodation with a tiled stove, a furnished terrace... Ubytování Ferienwohnung im Grünen se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Forrenhüsli

8,4

Guesthouse Forrenhüsli

Ubytování (Penzion) Guesthouse Forrenhüsli. Built 140 years ago, Guesthouse Forrenhüsli offers peaceful surroundings in a traditional Appenzell atmosphere. Ubytování Guesthouse Forrenhüsli se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden).

Hotel Badhof

8,4

Hotel Badhof

Ubytování (Hotel) Hotel Badhof. Featuring free WiFi throughout the property, Hotel Badhof is situated in Altstätten. Ubytování Hotel Badhof se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Hotel Stossplatz

8,3

Restaurant Hotel Stossplatz

Ubytování (Hotel) Restaurant Hotel Stossplatz. Hotel Restaurant Stossplatz se nachází v malebném městečku Appenzell, které vyniká unikátními stavbami ve švýcarském stylu. Ubytování Restaurant Hotel Stossplatz se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Stadtzentrum

8,2

Ferienwohnung im Stadtzentrum

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung im Stadtzentrum. Located in Altstätten in the St.Gallen Canton region, Ferienwohnung im Stadtzentrum provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung im Stadtzentrum se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Belvedere

8,1

Hotel Restaurant Belvedere

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Restaurant Belvedere. Surrounded by a park with a sunbathing lawn and a playground, the palace-style Hotel Restaurant Belvedere enjoys a quiet location in Weissbad. Ubytování Hotel Restaurant Belvedere se nachází ve městě Weissbad (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Untertor

6,8

Hotel Untertor

Ubytování (Hotel) Hotel Untertor. Situated in Altstätten, Hotel Untertor has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. This 3-star hotel offers room service. Ubytování Hotel Untertor se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stilvolles Zimmer mit Badezimmer

Stilvolles Zimmer mit Badezimmer

Ubytování (Penzion) Stilvolles Zimmer mit Badezimmer. Featuring a garden, Stilvolles Zimmer mit Badezimmer is located in Altstätten. Ubytování Stilvolles Zimmer mit Badezimmer se nachází ve městě Altstätten (Švýcarsko - St.Gallen Canton).

Traube Restaurant & Hotel

Traube Restaurant & Hotel

Ubytování (Hotel) Traube Restaurant & Hotel. Situated in Appenzell, 100 metres from Appenzell Museum, Traube Restaurant & Hotel features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytování Traube Restaurant & Hotel se nachází ve městě Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Innerrhoden).

Ferienwohnung Brülisauer

Ferienwohnung Brülisauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brülisauer. Within 1.8 km of Hoher Kasten Bahn and 3 km of Alp Sigel-Bahn, Ferienwohnung Brülisauer features free WiFi and a garden. Ubytování Ferienwohnung Brülisauer se nachází ve městě Brülisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)