Hledat

Ubytování

Ubytování město Wallisellen

Ve městě Wallisellen (Švýcarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wallisellen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wallisellen

Hotel My Way Zürich Wallisellen

8,8

Hotel My Way Zürich Wallisellen

Ubytování (Hotel) Hotel My Way Zürich Wallisellen. Featuring free WiFi, the 3-star superior Hotel My Way offers self-check-in accommodation in the centre of Wallisellen. Ubytování Hotel My Way Zürich Wallisellen se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harry's Home Zürich

8,5

Harry's Home Zürich

Ubytování (Hotel) Harry's Home Zürich. Set in Wallisellen, Harry's Home Zürich offers a bar. Featuring family rooms, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování Harry's Home Zürich se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Belair

8,4

Hotel Belair

Ubytování (Hotel) Hotel Belair. Hotel Belair in Wallisellen is situated just a 10-minute drive from Zurich and a 5-minute drive from Zurich Airport and the Messe Zurich fairgrounds. Ubytování Hotel Belair se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotel Zürich Wallisellen

8

B&B Hotel Zürich Wallisellen

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Zürich Wallisellen. Tříhvězdičkový B&B Hotel Zürich Wallisellen se nachází ve Wallisellenu a nabízí bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, prodej vstupenek a... Ubytování B&B Hotel Zürich Wallisellen se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury flat 10 Mins to airport and city centre

Luxury flat 10 Mins to airport and city centre

Ubytování (Apartmán) Luxury flat 10 Mins to airport and city centre. Luxury flat 10 Mins to airport and city centre is set in Wallisellen and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Luxury flat 10 Mins to airport and city centre se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RELOC Serviced Apartments Wallisellen Bhf.

RELOC Serviced Apartments Wallisellen Bhf.

Ubytování (Apartmány) RELOC Serviced Apartments Wallisellen Bhf.. Situated in Wallisellen in the Canton of Zurich region, RELOC Serviced Apartments Wallisellen Bhf. Features accommodation with free WiFi. Ubytování RELOC Serviced Apartments Wallisellen Bhf. se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reloc Serviced Apart. Wallisellen

Reloc Serviced Apart. Wallisellen

Ubytování (Apartmány) Reloc Serviced Apart. Wallisellen. Reloc offers self-catering accommodation units in Wallisellen, only 6 km from Zürich. Ubytování Reloc Serviced Apart. Wallisellen se nachází ve městě Wallisellen (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Wallisellen

Město Wallisellen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Wallisellen.