Hledat

Ubytování

Ubytování město Vromolimnos

Ve městě Vromolimnos (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vromolimnos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vromolimnos

Villa Bouboule

9,6

Villa Bouboule

Ubytování (Vila) Villa Bouboule. Featuring a terrace with sea views, Villa Bouboule is a villa located in Vromolimnos, just a 5-minute walk from the beach. Ubytování Villa Bouboule se nachází ve městě Vromolimnos (Řecko - Skiathos).

Skiathos Holidays

9,3

Skiathos Holidays

Ubytování (Aparthotel) Skiathos Holidays. In a forest 50 metres from Vromolimnos Beach in Skiathos, this complex features free Wi-Fi and a diving school. Ubytování Skiathos Holidays se nachází ve městě Vromolimnos (Řecko - Skiathos).

Hermes Apartments

8,1

Hermes Apartments

Ubytování (Aparthotel) Hermes Apartments. With garden views, Hermes Apartments is located in Vromolimnos and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, outdoor pool and terrace. Ubytování Hermes Apartments se nachází ve městě Vromolimnos (Řecko - Skiathos).

Villa Louisa

7,8

Villa Louisa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Louisa. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a tennis court, Villa Louisa can be found in Vromolimnos, close to Tzaneria Beach and 300 metres... Ubytování Villa Louisa se nachází ve městě Vromolimnos (Řecko - Skiathos).

Villa Christina Skiathos

Villa Christina Skiathos

Ubytování (Aparthotel) Villa Christina Skiathos. Set in Vromolimnos, Villa Christina Skiathos features accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Villa Christina Skiathos se nachází ve městě Vromolimnos (Řecko - Skiathos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa Hara

villa Hara

Ubytování (Vila) villa Hara. Villa Hara is situated in Vromolimnos and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování villa Hara se nachází ve městě Vromolimnos (Řecko - Skiathos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vromolimnos

Město Vromolimnos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Vromolimnos.