Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrisnik

Ve městě Vrisnik (Chorvatsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrisnik

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrisnik

Apartmani Ivanković

9,9

Apartmani Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ivanković. Located in Vrisnik in the Hvar Island region, Apartmani Ivanković features a garden. Ubytování Apartmani Ivanković se nachází ve městě Vrisnik (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Vrisnik

9,4

Apartments Vrisnik

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrisnik. Apartments Vrisnik jsou apartmány situované v domě ve vesničce Vrisnik, 4 km od Jelsa. K dispozici je zahrada a 2 terasy, 1 vhodná k opalování. Ubytování Apartments Vrisnik se nachází ve městě Vrisnik (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Village House

Village House

Ubytování (Prázdninový dům) Village House. Village House is situated in Vrisnik and offers a garden and a terrace. Ubytování Village House se nachází ve městě Vrisnik (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Ambroz

Villa Ambroz

Ubytování (Vila) Villa Ambroz. Located in Vrisnik, Villa Ambroz provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Ambroz se nachází ve městě Vrisnik (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation House Calluna

Vacation House Calluna

Ubytování (Apartmán) Vacation House Calluna. Located in Vrisnik in the Hvar Island region, Vacation House Calluna has a patio and garden views. Ubytování Vacation House Calluna se nachází ve městě Vrisnik (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vrisnik

Město Vrisnik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Vrisnik.