Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrhnika

Ve městě Vrhnika (Slovinsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrhnika

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrhnika

Nauportus

9,7

Nauportus

Ubytování (Apartmán) Nauportus. Located in Vrhnika, Nauportus offers terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. The property has garden views and is 19 km from... Ubytování Nauportus se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Turšič

9,6

Guesthouse Turšič

Ubytování (Penzion) Guesthouse Turšič. Penzion Turšič nabízí restauraci, zahradu, bar a sdílený salonek v obci Vrhnika. Ubytování Guesthouse Turšič se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Bistra

9

Guesthouse Bistra

Ubytování (Penzion) Guesthouse Bistra. Přírodou obklopený Penzion Bistra se nachází v Borovnici, na okraji Ljubljanských mokřadů, a nabízí klimatizované pokoje zařízené ve starožitném stylu a... Ubytování Guesthouse Bistra se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Mesec Zaplana

8,5

Guesthouse Mesec Zaplana

Ubytování (Penzion) Guesthouse Mesec Zaplana. Rodinný Pansion Mesec Zaplana se nachází v malebné oblasti Notranjska, 5 km západně od města Vrhnika. Ubytování Guesthouse Mesec Zaplana se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Bajc

8,2

Guesthouse Bajc

Ubytování (Penzion) Guesthouse Bajc. Guesthouse Bajc se nachází v obci Sinja Gorica, 19 km od centra Lublaně. Ubytování Guesthouse Bajc se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mantova

8,2

Hotel Mantova

Ubytování (Hotel) Hotel Mantova. Hotel Mantova, který se nachází v centru města Vrhnika, pouhých 10 minut jízdy od Lublaně, se dokonale hodí pro turisty, kteří si chtějí prohlédnout město,... Ubytování Hotel Mantova se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA ŽENKO

APARTMA ŽENKO

Ubytování (Apartmán) APARTMA ŽENKO. Set in Vrhnika in the Osrednjeslovenska region, APARTMA ŽENKO is a 2-star property featuring free WiFi. Ubytování APARTMA ŽENKO se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana

Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana

Ubytování (Apartmán) Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana. Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana is set in Vrhnika and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Daisy Family Appartment, Vrhnika-Ljubljana se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Vrhnika

Two-Bedroom Holiday Home in Vrhnika

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Vrhnika. Two-Bedroom Holiday Home in Vrhnika is set in Vrhnika and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Vrhnika se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Sweet Stay Forest House

Sweet Stay Forest House

Ubytování (Prázdninový dům) Sweet Stay Forest House. Sweet Stay Forrest House is situated in Vrhnika and offers a garden and a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Sweet Stay Forest House se nachází ve městě Vrhnika (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vrhnika

Město Vrhnika se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Vrhnika.