Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrboska

Ve městě Vrboska (Chorvatsko) máme celkem 174 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrboska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrboska

House Morko

10

House Morko

Ubytování (Prázdninový dům) House Morko. House Morko se nachází v místě Vrboska. Apartmán je vzdálený 24 km od Hvaru a má klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování House Morko se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Sea princess

10

Apartment Sea princess

Ubytování (Apartmány) Apartment Sea princess. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Sea princess has a terrace. Ubytování Apartment Sea princess se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

House Tia

9,9

House Tia

Ubytování (Prázdninový dům) House Tia. House Tia is located in Vrboska. The air-conditioned accommodation is 24 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování House Tia se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Marinna

9,8

Guest House Marinna

Ubytování (Penzion) Guest House Marinna. Located in Vrboska, Guest House Marinna features a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi. Ubytování Guest House Marinna se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Ivanka Apartments

9,8

Ivanka Apartments

Ubytování (Apartmán) Ivanka Apartments. Ivanka Apartments stojí jen 500 metrů od centra města Vrboska a 250 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Ivanka Apartments se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Antonella

9,7

Antonella

Ubytování (Apartmán) Antonella. Antonella se nachází v obci Vrboska a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Antonella se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Iskra

9,7

Apartments Iskra

Ubytování (Apartmány) Apartments Iskra. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartments Iskra provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Iskra se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Damjanic Jerko

9,7

Apartments Damjanic Jerko

Ubytování (Apartmány) Apartments Damjanic Jerko. Apartments Damjanic Jerko nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Vrboska. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Damjanic Jerko se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ena

9,6

Apartments Ena

Ubytování (Apartmány) Apartments Ena. Aparetments Ena se nachází v centru městečka Vrboska a pouhých 5 minut od moře. Nabízí ubytování v apartmánech s vlastním stravováním. Ubytování Apartments Ena se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Private Bay Residence

9,6

Private Bay Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Private Bay Residence. Private Bay Residence se nachází ve městě Vrboska. K dispozici zde je gril, zahrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Private Bay Residence se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Oaza

9,5

Apartment Oaza

Ubytování (Apartmán) Apartment Oaza. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Oaza features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 24 km from Hvar. Ubytování Apartment Oaza se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Rosa

9,5

Villa Rosa

Ubytování (Apartmány) Villa Rosa. Apartmány Villa Rosa se nacházejí v obci Vrboska, 25 km od Hvaru, a nabízejí sezonní venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plage Cachée - Glamping

9,5

Plage Cachée - Glamping

Ubytování (Luxusní stan) Plage Cachée - Glamping. Plage Cachée - Glamping je luxusní stanový tábor situovaný ve Vrbosce, 25 km od Hvaru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také gril. Ubytování Plage Cachée - Glamping se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center

9,5

Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center. Apartmány Dora se nacházejí jen pár kroků od moře v obci Vrboska a poskytují apartmány a pokoje. Ubytování Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pavao Apartments

9,5

Pavao Apartments

Ubytování (Apartmány) Pavao Apartments. Apartmány Pavao se nachází v zátoce Basina, 15 metrů od moře a 1 km od vesnice Vrboska, uprostřed borového lesa. Ubytování Pavao Apartments se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Vila Jelka

9,4

Apartments Vila Jelka

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Jelka. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartments Vila Jelka provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Vila Jelka se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Vila "LAZZANEO"

9,4

Vila "LAZZANEO"

Ubytování (Apartmány) Vila "LAZZANEO". Vila "LAZZANEO" se nachází v obci Vrboska, 24 km od Hvaru a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila "LAZZANEO" se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Habek

9,4

Apartments Habek

Ubytování (Apartmány) Apartments Habek. Apartmány Habek leží u skalnaté mořské pláže v zátoce Basina a nabízí klimatizované ubytování se satelitní LCD TV, mikrovlnnou troubou a balkonem nebo... Ubytování Apartments Habek se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Villa Maslinica

9,4

Apartments Villa Maslinica

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Maslinica. Apartmány Villa Maslinica se nachází v městečku Vrboska, 25 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Maslinica se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Welcome

9,3

Villa Welcome

Ubytování (Penzion) Villa Welcome. Villa Welcome je situována v klidné obci Vrboska na malebném ostrově Hvar. Ubytování Villa Welcome se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Studio apartment near the beach

9,3

Studio apartment near the beach

Ubytování (Apartmán) Studio apartment near the beach. Studio apartment near the beach se nachází u pláže v obci Vrboska. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a gril. Ubytování Studio apartment near the beach se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pinus

9,3

Apartments Pinus

Ubytování (Apartmány) Apartments Pinus. Apartments Pinus je situován v obci Vrboska, 41 km od Splitu. Ubytování Apartments Pinus se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Vrboska 4634b

9,3

Apartment Vrboska 4634b

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrboska 4634b. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Vrboska 4634b features a terrace. Ubytování Apartment Vrboska 4634b se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Beritić

9,2

Apartment Beritić

Ubytování (Apartmány) Apartment Beritić. Apartmán Beritić je situován v obci Vrboska, pouhých 41 km od Splitu. Ubytování Apartment Beritić se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Rooms Karla

9,2

Rooms Karla

Ubytování (Penzion) Rooms Karla. Rooms Karla se nachází 100 metrů od pláže a nabízí neplacené parkoviště, zařízenou terasu s grilem, pokoje s ledničkou a sdílenou kuchyň v přízemí. Ubytování Rooms Karla se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Roza

9,2

Guest House Roza

Ubytování (Penzion) Guest House Roza. Guest House Roza se nachází v centru obce Vrboska, 200 metrů od nejbližší pláže a 25 km od historického města Hvar plného kulturních zajímavostí a bohatého... Ubytování Guest House Roza se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Familia Hvar

9,2

Apartments Vila Familia Hvar

Ubytování (Penzion) Apartments Vila Familia Hvar. Apartmány Vila Familia Hvar se nacházejí 5 km od Vrbošky a nabízí venkovní bazén uprostřed borových lesů. Ubytování Apartments Vila Familia Hvar se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Hvar-Holiday Apartments

9,2

Hvar-Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Hvar-Holiday Apartments. Located in Vrboska, 24 km from Hvar, Hvar-Holiday Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Hvar-Holiday Apartments se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nađa

9,2

Apartman Nađa

Ubytování (Apartmán) Apartman Nađa. Apartman Nađa se nachází v obci Vrboska, 1,5 km od pláže Camp Nudist, a nabízí ubytování s klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Nađa se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Priko

9

Apartments Priko

Ubytování (Apartmány) Apartments Priko. Apartmány Priko poskytují ubytování s kuchyní v obci Vrboska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Priko se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments PauloNina

9

Apartments PauloNina

Ubytování (Apartmány) Apartments PauloNina. Apartmány PauloNina se nacházejí v městečku Vrboska. Nabízejí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartments PauloNina se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Mediteran Rooms

9

Mediteran Rooms

Ubytování (Penzion) Mediteran Rooms. Boasting a bar and terrace, as well as a restaurant, Mediteran Rooms is set in Vrboska. Ubytování Mediteran Rooms se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Soba Lavander

8,9

Soba Lavander

Ubytování (Apartmán) Soba Lavander. Situated in Vrboska, just 800 metres from Soline Beach, Soba Lavander features accommodation with a bar, a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Soba Lavander se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Vanda

8,8

Apartments Vanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Vanda. Apartments Vanda se nachází ve Vrbosce, několik kroků od místního přístavu, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování se 2 ložnicemi, balkonem,... Ubytování Apartments Vanda se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Buljevic

8,8

Apartments Buljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buljevic. Apartments Buljević se nachází v poklidné oblasti obklopené rodinnými domy, 300 metrů od centra obce Vrboska na ostrově Hvar. Ubytování Apartments Buljevic se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Smuljic

8,8

Apartment Smuljic

Ubytování (Apartmány) Apartment Smuljic. Apartment Smuljic se nachází v obci Vrboska. Nabízí ubytování s balkonem, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Smuljic se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Alek

8,7

Guest House Alek

Ubytování (Penzion) Guest House Alek. Penzion Alek se nachází v obci Vrboska. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s patiem, balkonem, klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Guest House Alek se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bavaria

8,7

Apartmani Bavaria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bavaria. Apartmani Bavaria se nacházejí v obci Vrboska. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Bavaria se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Labranda Senses Resort - All Inclusive

8,5

Labranda Senses Resort - All Inclusive

Ubytování (Hotel) Labranda Senses Resort - All Inclusive. Resort Senses byl v roce 2016 kompletně zrekonstruován a nachází se v obci Vrboska, v odlehlé a zalesněné zátoce pouhých 20 metrů od Jaderského moře, 5 km... Ubytování Labranda Senses Resort - All Inclusive se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Ana & Toni

8,3

Ana & Toni

Ubytování (Apartmány) Ana & Toni. Apartmán Ana & Toni se nachází v městečku Vrboska a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ana & Toni se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Renato

8,3

Apartments Renato

Ubytování (Apartmán) Apartments Renato. Apartments Renato se nachází v centru městečka Vrboska, vedle kostela z 15. století a jen 50 metrů od moře. Ubytování Apartments Renato se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Lucijo

8,2

Guest House Lucijo

Ubytování (Penzion) Guest House Lucijo. Guest House Lucijo se nachází v centru Vrbosky, 200 metrů od kamenné dlážděné pláže. Ubytování Guest House Lucijo se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ?eri?

8,2

Apartments ?eri?

Ubytování (Apartmány) Apartments ?eri?. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartments?eri? provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments ?eri? se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Rooms Ante

8,2

Rooms Ante

Ubytování (Penzion) Rooms Ante. Rooms Ante se nachází v obci Vrboska, 750 metrů od pláže Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rooms Ante se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bugenvila

8

Apartment Bugenvila

Ubytování (Apartmány) Apartment Bugenvila. Apartmán Bugenvila se nachází v obci Vrboska, 25 km od Hvaru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Všechny apartmány mají posezení nebo jídelní kout. Ubytování Apartment Bugenvila se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

APARTMENTS Vuković

8

APARTMENTS Vuković

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS Vuković. APARTMENTS Vuković se nachází v obci Vrboska, nedaleko pláží Soline, Camp Nudist a Maslinica, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMENTS Vuković se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Vrboska 540c

Triple Room Vrboska 540c

Ubytování (Penzion) Triple Room Vrboska 540c. Triple Room Vrboska 540c is offering accommodation in Vrboska. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Triple Room Vrboska 540c se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Triple Room Vrboska 540e

Triple Room Vrboska 540e

Ubytování (Penzion) Triple Room Vrboska 540e. Triple Room Vrboska 540e is a 3-star property situated in Vrboska. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Triple Room Vrboska 540e se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Luxury Villa Hvar Enigma with Pool

Luxury Villa Hvar Enigma with Pool

Ubytování (Vila) Luxury Villa Hvar Enigma with Pool. Luxury Villa Hvar Enigma with Pool is located in Vrboska and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Luxury Villa Hvar Enigma with Pool se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Bay House Rosohotnica

Bay House Rosohotnica

Ubytování (Apartmány) Bay House Rosohotnica. Situated in Vrboska, 25 km from Hvar, Bay House Rosohotnica features a fitness centre and free WiFi. Ubytování Bay House Rosohotnica se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 11178

Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 11178

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 11178. Set in Vrboska, Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 11178 features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 11178 se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Ubytování ve městě Vrboska

Město Vrboska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 174 hotelů a ubytování ve městě Vrboska.