Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrboska

Ve městě Vrboska (Chorvatsko) máme celkem 174 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrboska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrboska

Villa Rosa

9,5

Villa Rosa

Ubytování (Apartmány) Villa Rosa. Apartmány Villa Rosa se nacházejí v obci Vrboska, 25 km od Hvaru, a nabízejí sezonní venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center

9,5

Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center. Apartmány Dora se nacházejí jen pár kroků od moře v obci Vrboska a poskytují apartmány a pokoje. Ubytování Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Studio apartment near the beach

9,3

Studio apartment near the beach

Ubytování (Apartmán) Studio apartment near the beach. Studio apartment near the beach se nachází u pláže v obci Vrboska. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a gril. Ubytování Studio apartment near the beach se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Roza

9,2

Guest House Roza

Ubytování (Penzion) Guest House Roza. Guest House Roza se nachází v centru obce Vrboska, 200 metrů od nejbližší pláže a 25 km od historického města Hvar plného kulturních zajímavostí a bohatého... Ubytování Guest House Roza se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Hvar-Holiday Apartments

9,2

Hvar-Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Hvar-Holiday Apartments. Located in Vrboska, 24 km from Hvar, Hvar-Holiday Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Hvar-Holiday Apartments se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartman Nađa

9,2

Apartman Nađa

Ubytování (Apartmán) Apartman Nađa. Apartman Nađa se nachází v obci Vrboska, 1,5 km od pláže Camp Nudist, a nabízí ubytování s klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Nađa se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Buljevic

8,8

Apartments Buljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buljevic. Apartments Buljević se nachází v poklidné oblasti obklopené rodinnými domy, 300 metrů od centra obce Vrboska na ostrově Hvar. Ubytování Apartments Buljevic se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Alek

8,7

Guest House Alek

Ubytování (Penzion) Guest House Alek. Penzion Alek se nachází v obci Vrboska. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s patiem, balkonem, klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Guest House Alek se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Renato

8,3

Apartments Renato

Ubytování (Apartmán) Apartments Renato. Apartments Renato se nachází v centru městečka Vrboska, vedle kostela z 15. století a jen 50 metrů od moře. Ubytování Apartments Renato se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Lucijo

8,2

Guest House Lucijo

Ubytování (Penzion) Guest House Lucijo. Guest House Lucijo se nachází v centru Vrbosky, 200 metrů od kamenné dlážděné pláže. Ubytování Guest House Lucijo se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Rooms Ante

8,2

Rooms Ante

Ubytování (Penzion) Rooms Ante. Rooms Ante se nachází v obci Vrboska, 750 metrů od pláže Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rooms Ante se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

APARTMENTS Vuković

8

APARTMENTS Vuković

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS Vuković. APARTMENTS Vuković se nachází v obci Vrboska, nedaleko pláží Soline, Camp Nudist a Maslinica, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMENTS Vuković se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment and Room DARINKA

Apartment and Room DARINKA

Ubytování (Penzion) Apartment and Room DARINKA. Apartment and Room DARINKA se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Maslinica a 10 minut chůze od pláže Soline, a nabízí pokoje s klimatizací a... Ubytování Apartment and Room DARINKA se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Katarina Vrboska

Apartment Katarina Vrboska

Ubytování (Apartmán) Apartment Katarina Vrboska. Located in Vrboska, Apartment Katarina Vrboska offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Katarina Vrboska se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Lovely apartment in Vrboska

Lovely apartment in Vrboska

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment in Vrboska. Lovely apartment in Vrboska is situated in Vrboska and offers a terrace. This property offers access to free WiFi. The apartment also comes with 1... Ubytování Lovely apartment in Vrboska se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Ubytování ve městě Vrboska

Město Vrboska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 174 hotelů a ubytování ve městě Vrboska.