Hledat

Ubytování

Ubytování město Vóroi

Ve městě Vóroi (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vóroi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vóroi

Villa Vigles

9,9

Villa Vigles

Ubytování (Vila) Villa Vigles. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Vigles is set in Vóroi. Ubytování Villa Vigles se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lofos Wood & Stone

9,9

Villa Lofos Wood & Stone

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lofos Wood & Stone. Set in Vóroi, Villa Lofos Wood & Stone offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Lofos Wood & Stone se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patriko Country House

9,5

Patriko Country House

Ubytování (Vila) Patriko Country House. Patriko Country House is located in Βόρι. The accommodation will provide you with a TV and air conditioning. Ubytování Patriko Country House se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta).

Archontiko Vori

9,4

Archontiko Vori

Ubytování (Prázdninový dům) Archontiko Vori. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Archontiko Vori is located in Vóroi. Ubytování Archontiko Vori se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fabrika

9,1

Villa Fabrika

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Fabrika. Τhe stone-built Villa Fabrika is quietly located in Faneromeni Village in the Crete Region, 60 km from Heraklio Town. Ubytování Villa Fabrika se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage House-Vori-Rent Rooms

9

Vintage House-Vori-Rent Rooms

Ubytování (Apartmány) Vintage House-Vori-Rent Rooms. Offering a sun terrace and views of the mountain, Vintage House-Vori-Rent Rooms is located in Vóroi, a 10-minute walk to the centre, the museum and... Ubytování Vintage House-Vori-Rent Rooms se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta).

Villas Vori

8,7

Villas Vori

Ubytování (Apartmán) Villas Vori. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villas Vori is set in Vóroi. Ubytování Villas Vori se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 1930 first floor

Villa 1930 first floor

Ubytování (Apartmán) Villa 1930 first floor. Located in Vóroi in the Crete region, Villa 1930 first floor features a balcony. Providing free WiFi, the property also has a restaurant and a terrace. Ubytování Villa 1930 first floor se nachází ve městě Vóroi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vóroi

Město Vóroi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Vóroi.