Hledat

Ubytování

Ubytování město Vols am Schlern

Ve městě Vols am Schlern (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vols am Schlern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vols am Schlern

Aumia Apartment Opal

10

Aumia Apartment Opal

Ubytování (Apartmány) Aumia Apartment Opal. Aumia Apartment Opal se nachází asi 35 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Aumia Apartment Opal se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aumia Apartment Aumia

10

Aumia Apartment Aumia

Ubytování (Apartmány) Aumia Apartment Aumia. Aumia Apartment Aumia se nachází v obci Fiè, pouhých 34 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Aumia Apartment Aumia se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartnerhof Ferienwohnung Lavendel

10

Schartnerhof Ferienwohnung Lavendel

Ubytování (Apartmán) Schartnerhof Ferienwohnung Lavendel. Schartnerhof Ferienwohnung Lavendel se nachází asi 35 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Schartnerhof Ferienwohnung Lavendel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Studio Santnerblick Gfliererhof

10

Studio Santnerblick Gfliererhof

Ubytování (Apartmán) Studio Santnerblick Gfliererhof. Studio Santnerblick GFLIERHOF se nachází ve Vols am Schlern, 34 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Studio Santnerblick Gfliererhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aumia Apartment Rubin

10

Aumia Apartment Rubin

Ubytování (Apartmány) Aumia Apartment Rubin. AUMIA Apartment Rubin nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Fiè, 35 km od jezera Carezza a 36 km od katedrály v Bressanone. Ubytování Aumia Apartment Rubin se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntschöllerhof Hochwart

10

Guntschöllerhof Hochwart

Ubytování (Apartmán) Guntschöllerhof Hochwart. Guntschöllerhof Hochwart nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 27 km od jezera Carezza. Ubytování Guntschöllerhof Hochwart se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Transmontana

10

Transmontana

Ubytování (Vily) Transmontana. Transmontana se nachází 36 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Transmontana se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Panorama

10

Appartements Panorama

Ubytování (Apartmány) Appartements Panorama. Appartements Panorama se nachází 34 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro vodní sporty a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Appartements Panorama se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aumia Apartment Turmalin

10

Aumia Apartment Turmalin

Ubytování (Apartmány) Aumia Apartment Turmalin. Aumia Apartment Turmalin se nachází asi 35 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Aumia Apartment Turmalin se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntschöllerhof Rotwand

9,8

Guntschöllerhof Rotwand

Ubytování (Apartmán) Guntschöllerhof Rotwand. Guntschöllerhof Rotwand se nachází 27 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Guntschöllerhof Rotwand se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stinerhof Panoramablick

9,7

Stinerhof Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Stinerhof Panoramablick. Stinerhof Panoramablick se nachází asi 35 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Stinerhof Panoramablick se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 10 Völs

9,7

Apartment 10 Völs

Ubytování (Apartmán) Apartment 10 Völs. Offering mountain views, Apartment 10 Völs is an accommodation located in Vols am Schlern, 35 km from Train Station Bressanone and 35 km from Saslong. Ubytování Apartment 10 Völs se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 2 Vikoler

9,7

Ferienwohnung 2 Vikoler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 2 Vikoler. Ferienwohnung 2 VIKOLER se nachází ve Vols am Schlern a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Ferienwohnung 2 Vikoler se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trafisolerhof

9,7

Trafisolerhof

Ubytování (Venkovský dům) Trafisolerhof. Trafisolerhof se nachází ve Vols am Schlern a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Trafisolerhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gfell

9,6

Gfell

Ubytování (Hotel) Gfell. Gfell se nachází ve Vols am Schlern, 27 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a společným... Ubytování Gfell se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peternaderhof

9,6

Peternaderhof

Ubytování (Apartmány) Peternaderhof. Peternaderhof se nachází v obci Vols am Schlern v regionu Trentino Alto Adige, 36 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Peternaderhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Foreserhof

9,6

Foreserhof

Ubytování (Apartmány) Foreserhof. Foreserhof se nachází v obci Fiè v regionu Trentino Alto Adige, 30 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Foreserhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Schlern - Gasser

9,6

App Schlern - Gasser

Ubytování (Apartmán) App Schlern - Gasser. App Schlern - Gasser se nachází asi 33 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování App Schlern - Gasser se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Große Wohnung mit Garagenparkplatz

9,5

Große Wohnung mit Garagenparkplatz

Ubytování (Apartmán) Große Wohnung mit Garagenparkplatz. Große Wohnung mit Garagenparkplatz se nachází ve Vols am Schlern, 34 km od Saslong, 34 km od jezera Carezza a 35 km od katedrály Bressanone. Ubytování Große Wohnung mit Garagenparkplatz se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Roderer

9,5

Apartment Roderer

Ubytování (Apartmán) Apartment Roderer. Apartment Roderer se nachází asi 31 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Roderer se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trafunshof natural living

9,5

Trafunshof natural living

Ubytování (Apartmány) Trafunshof natural living. Trafunshof natural living se nachází ve městě Vols am Schlern v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Trafunshof natural living se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Partschillerhof

9,4

Partschillerhof

Ubytování (Apartmány) Partschillerhof. Partschillerhof se nachází v obci Fiè, 44,3 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Partschillerhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomitica, nuovo, fino a 6 Persone

9,4

Dolomitica, nuovo, fino a 6 Persone

Ubytování (Apartmán) Dolomitica, nuovo, fino a 6 Persone. Dolomitica, nuovo, fino a 6 Persone se nachází ve Vols am Schlern, 34 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí výhled na hory. Ubytování Dolomitica, nuovo, fino a 6 Persone se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntschöllerhof Völseggspitze

9,4

Guntschöllerhof Völseggspitze

Ubytování (Apartmán) Guntschöllerhof Völseggspitze. Guntschöllerhof Völseggspitze se nachází ve městě Fiè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Guntschöllerhof Völseggspitze se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Florerhof Ferienwohnung Lavendel

9,4

Florerhof Ferienwohnung Lavendel

Ubytování (Apartmán) Florerhof Ferienwohnung Lavendel. Florerhof Ferienwohnung Lavendel se nachází asi 34 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Florerhof Ferienwohnung Lavendel se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Santner

9,4

Apartement Santner

Ubytování (Apartmán) Apartement Santner. Apartement Santner se nachází asi 31 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartement Santner se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 1 Vikoler

9,3

Ferienwohnung 1 Vikoler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 1 Vikoler. Ferienwohnung 1 Vikoler se nachází ve Vols am Schlern a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung 1 Vikoler se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Außerperskolerhof - Adults only

9,3

Außerperskolerhof - Adults only

Ubytování (Venkovský dům) Außerperskolerhof - Adults only. Venkovský dům Außerperskolerhof se nachází v obci Vols am Schlern a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory, sdílenou zahradu a... Ubytování Außerperskolerhof - Adults only se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pliegermoar in Völs am Schlern

9,3

Pliegermoar in Völs am Schlern

Ubytování (Apartmány) Pliegermoar in Völs am Schlern. Pliegermoar in Völs am se nachází ve Vols am Schlern v regionu Trentino Alto Adige, 36 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Pliegermoar in Völs am Schlern se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Garni Steffi

9,2

Apartments Garni Steffi

UbytováníApartments Garni Steffi. Apartments Garni Steffi se nachází v obci Fiè, 34 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou... Ubytování Apartments Garni Steffi se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gemütliches Studio

9,2

Gemütliches Studio

Ubytování (Apartmán) Gemütliches Studio. Gemütliches Studio se nachází ve Vols am Schlern, 34 km od vlakového nádraží Bressanone, 34 km od Saslong a 34 km od jezera Carezza. Ubytování Gemütliches Studio se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 3 Vikoler

9,2

Ferienwohnung 3 Vikoler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 3 Vikoler. Ferienwohnung 3 Vikoler se nachází ve Vols am Schlern a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Ferienwohnung 3 Vikoler se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Eichenheim

9,1

App. Eichenheim

Ubytování (Apartmány) App. Eichenheim. App se nachází v obci Fiè v regionu Trentino Alto Adige, 26 km od jezera Carezza. Ubytování App. Eichenheim se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lions Apartments

9,1

Lions Apartments

Ubytování (Apartmány) Lions Apartments. Lions Apartments se nachází v obci Fiè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Lions Apartments se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ragitt Stodl Ferienwohnungen

9

Ragitt Stodl Ferienwohnungen

UbytováníRagitt Stodl Ferienwohnungen. Ragitt Stodl Ferienwohnungen se nachází v obci Vols am Schlern v regionu Trentino Alto Adige, 31 km od jezera Carezza. Ubytování Ragitt Stodl Ferienwohnungen se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Matilde

9

Apartment Matilde

Ubytování (Apartmán) Apartment Matilde. Apartment Matilde se nachází ve Vols am Schlern v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Matilde se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neuhuberhof

9

Neuhuberhof

UbytováníNeuhuberhof. Neuhuberhof se nachází ve Vols am Schlern, 34 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Neuhuberhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntschöllerhof Mendelkamm

9

Guntschöllerhof Mendelkamm

Ubytování (Apartmán) Guntschöllerhof Mendelkamm. Guntschöllerhof Mendelkamm se nachází v obci Fiè, 27 km od jezera Carezza a 40 km od Saslong, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Guntschöllerhof Mendelkamm se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Florerhof Ferienwohnung Flieder

9

Florerhof Ferienwohnung Flieder

Ubytování (Apartmán) Florerhof Ferienwohnung Flieder. Florerhof Ferienwohnung Flieder se nachází asi 34 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Florerhof Ferienwohnung Flieder se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Schlossblick - Wohnung Rosengarten

9

Apartments Schlossblick - Wohnung Rosengarten

Ubytování (Apartmán) Apartments Schlossblick - Wohnung Rosengarten. Apartments Schlossblick - Wohnung Rosengarten se nachází ve Vols am Schlern a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Schlossblick - Wohnung Rosengarten se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung 4 Vikoler

9

Ferienwohnung 4 Vikoler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 4 Vikoler. Boasting mountain views, Ferienwohnung 4 Vikoler features accommodation with a balcony and a kettle, around 34 km from Saslong. Ubytování Ferienwohnung 4 Vikoler se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

8,7

Huberhof

Ubytování (Apartmány) Huberhof. Huberhof se nachází v obci Fiè v regionu Trentino Alto Adige, 34 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Huberhof se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Fellis

8,7

Pension Fellis

Ubytování (Penzion) Pension Fellis. Pension Fellis se nachází v obci Vols am Schlern, 34 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Pension Fellis se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guntschöllerhof Laugen

8,5

Guntschöllerhof Laugen

Ubytování (Apartmán) Guntschöllerhof Laugen. Guntschöllerhof Laugen se nachází ve městě Fiè, 27 km od jezera Carezza a 40 km od Saslong, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Guntschöllerhof Laugen se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmer mit Bad in Völs am Schlern

8,5

Zimmer mit Bad in Völs am Schlern

Ubytování (Apartmán) Zimmer mit Bad in Völs am Schlern. Zimmer mit Bad in Völs am Schlern in Vols am Schlern nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 34 km od vlakového nádraží Bressanone, 34 km od Saslong a 34 km... Ubytování Zimmer mit Bad in Völs am Schlern se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlossblick

8,4

Schlossblick

Ubytování (Apartmány) Schlossblick. Schlossblick se nachází v obci Völs am Schlern a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Schlossblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stinerhof Schlernblick

8

Stinerhof Schlernblick

Ubytování (Apartmán) Stinerhof Schlernblick. Stinerhof Schlernblick se nachází asi 35 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Stinerhof Schlernblick se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Peterbühl - Gasser

8

App Peterbühl - Gasser

Ubytování (Apartmán) App Peterbühl - Gasser. App Peterbühl - Gasser se nachází asi 33 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování App Peterbühl - Gasser se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento in montagna con giardino Alpe di siusi Fie allo sciliar Bz

7,9

Appartamento in montagna con giardino Alpe di siusi Fie allo sciliar Bz

Ubytování (Apartmán) Appartamento in montagna con giardino Alpe di siusi Fie allo sciliar Bz. Appartamento in montagna con giardino Alpe di siusi se nachází v obci Vols am Schlern. Fie allo sciliar Bz nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Appartamento in montagna con giardino Alpe di siusi Fie allo sciliar Bz se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rose Wenzer

7

Hotel Rose Wenzer

UbytováníHotel Rose Wenzer. Hotel Rose Wenzer se nachází v obci Vols am Schlern, 34 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným soukromým parkovištěm, restaurací a... Ubytování Hotel Rose Wenzer se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartnerhof Ferienwohnung Salbei

Schartnerhof Ferienwohnung Salbei

Ubytování (Apartmán) Schartnerhof Ferienwohnung Salbei. Schartnerhof Ferienwohnung Salbei se nachází asi 35 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Schartnerhof Ferienwohnung Salbei se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vols am Schlern

Město Vols am Schlern se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Vols am Schlern.