Hledat

Ubytování

Ubytování město Vollan

Ve městě Vollan (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vollan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vollan

Apartment Judith - Gallhof

10

Apartment Judith - Gallhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Judith - Gallhof. Apartment Judith - Gallhof se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartment Judith - Gallhof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sunnig Apartment Sonnenschein

10

Sunnig Apartment Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Sunnig Apartment Sonnenschein. Sunnig Apartment Sonnenschein se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 50 km od Canazei. Ubytování Sunnig Apartment Sonnenschein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sunnig Apartment Abendsonne

10

Sunnig Apartment Abendsonne

Ubytování (Apartmán) Sunnig Apartment Abendsonne. Sunnig Apartment Abendsonne se nachází ve Vollanu, 11 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 12 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Sunnig Apartment Abendsonne se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Andreas - Gallhof

9,9

Apartment Andreas - Gallhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Andreas - Gallhof. Tento apartmán s terasou se nachází 4 km od centra města Vollan. 15 km od Merana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Andreas - Gallhof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

sunnig Apartment Sonnenaufgang

9,5

sunnig Apartment Sonnenaufgang

Ubytování (Apartmán) sunnig Apartment Sonnenaufgang. Sunnig APARTMENT SONNENAUFGANG se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 50 km od Canazei. Ubytování sunnig Apartment Sonnenaufgang se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesgut

9,4

Wiesgut

Ubytování (Apartmány) Wiesgut. Wiesgut se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige, 11 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Wiesgut se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Birkenhof - Dependance Kirchsteiger

9,4

Landhaus Birkenhof - Dependance Kirchsteiger

UbytováníLandhaus Birkenhof - Dependance Kirchsteiger. Landhaus Birkenhof - Dependance Kirchsteiger se nachází ve Vollanu, 12 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Landhaus Birkenhof - Dependance Kirchsteiger se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

sunnig Apartment Sonnenlicht

9,3

sunnig Apartment Sonnenlicht

Ubytování (Apartmán) sunnig Apartment Sonnenlicht. Sunnig Apartment Sonnenlicht se nachází ve Vollanu, 11 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 12 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování sunnig Apartment Sonnenlicht se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steinkellerhof

9,2

Steinkellerhof

Ubytování (Apartmány) Steinkellerhof. Steinkellerhof se nachází ve Vollanu, 47 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Steinkellerhof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falgerhof

9,1

Falgerhof

Ubytování (Apartmány) Falgerhof. Falgerhof se nachází ve Vollanu, 46 km od Moeny, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Falgerhof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stettnerhof Wohnung Penegal

9

Stettnerhof Wohnung Penegal

Ubytování (Apartmán) Stettnerhof Wohnung Penegal. Stettnerhof Wohnung Penegal se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 49 km od Canazei. Ubytování Stettnerhof Wohnung Penegal se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stettnerhof Wohnung Laugen

9

Stettnerhof Wohnung Laugen

Ubytování (Apartmán) Stettnerhof Wohnung Laugen. Stettnerhof Wohnung Laugen se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 49 km od Canazei. Ubytování Stettnerhof Wohnung Laugen se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

sunnig Apartment Morgensonne

9

sunnig Apartment Morgensonne

Ubytování (Apartmán) sunnig Apartment Morgensonne. Sunnig APARTMENT MORGENSONNE se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 50 km od Canazei. Ubytování sunnig Apartment Morgensonne se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Der Waldhof

8,9

Der Waldhof

Ubytování (Hotel) Der Waldhof. Der Waldhof je 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie v nadmořské výšce 700 metrů. Ubytování Der Waldhof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension an der Mayenburg

8,1

Pension an der Mayenburg

Ubytování (Hotel) Pension an der Mayenburg. Pension an der Mayenburg se nachází ve městě Foiana, má zahradu a sluneční terasu a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Pension an der Mayenburg se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Mayenburg-schlosshof

8

Ferienwohnung Mayenburg-schlosshof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayenburg-schlosshof. Ferienwohnung Mayenburg-Schlosshof se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 49 km od Canazei. Ubytování Ferienwohnung Mayenburg-schlosshof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Bergblick-schlosshof

7,8

Ferienwohnung Bergblick-schlosshof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergblick-schlosshof. Ferienwohnung Bergblick-Schlosshof se nachází ve Vollanu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 49 km od Canazei. Ubytování Ferienwohnung Bergblick-schlosshof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stettnerhof Wohnung Mayenburg

Stettnerhof Wohnung Mayenburg

Ubytování (Apartmán) Stettnerhof Wohnung Mayenburg. Stettnerhof Wohnung Mayenburg se nachází ve Vollanu, 12 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 13 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí výhled na... Ubytování Stettnerhof Wohnung Mayenburg se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stettnerhof Wohnung Ifinger

Stettnerhof Wohnung Ifinger

Ubytování (Apartmán) Stettnerhof Wohnung Ifinger. Stettnerhof Wohnung Ifinger se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 49 km od Canazei. Ubytování Stettnerhof Wohnung Ifinger se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLCEVILLA - Exklusiver Familienurlaub im Meraner Land

DOLCEVILLA - Exklusiver Familienurlaub im Meraner Land

UbytováníDOLCEVILLA - Exklusiver Familienurlaub im Meraner Land. DolceVilla - Luxury Villas se nachází přibližně 13 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování DOLCEVILLA - Exklusiver Familienurlaub im Meraner Land se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vollan

Město Vollan se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Vollan.