Hledat

Ubytování

Ubytování město Vlikhádha

Ve městě Vlikhádha (Řecko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vlikhádha

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vlikhádha

Uphoria villas

9,5

Uphoria villas

Ubytování (Vila) Uphoria villas. Situated in Vlikhádha, 1.3 km from Baboo Beach and 1.4 km from Livadi Beach, Uphoria villas offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Uphoria villas se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Luxurious Villa Kardi a small paradise

8,9

Luxurious Villa Kardi a small paradise

Ubytování (Apartmán) Luxurious Villa Kardi a small paradise. Luxurious Villa Kardi a small paradise se nachází ve Vlikhádze, 1,9 km od pláže Livadi a 2,2 km od pláže Bali. Ubytování Luxurious Villa Kardi a small paradise se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Apartment in holiday complex in Vlichada with parking space

Apartment in holiday complex in Vlichada with parking space

Ubytování (Apartmán) Apartment in holiday complex in Vlichada with parking space. Apartment in holiday complex in Vlichada se nachází v obci Vlikhádha, 1,4 km od pláže Livadi a 1,8 km od pláže Bali, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Apartment in holiday complex in Vlichada with parking space se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Argyro Villa

Argyro Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Argyro Villa. Argyro Villa se nachází v obci Vlychada na ostrově Santorini, 450 metrů od pláže Vlychada, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním... Ubytování Argyro Villa se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Sea Flower Villa

Sea Flower Villa

Ubytování (Vila) Sea Flower Villa. Sea Flower Villa Crete is situated in Vlikhádha and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Sea Flower Villa se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Cottage, Vlychada

Cottage, Vlychada

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage, Vlychada. Cottage, Vlychada se nachází v obci Vlikhádha a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a terasou. Ubytování Cottage, Vlychada se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Villa Zaria

Villa Zaria

Ubytování (Apartmán) Villa Zaria. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a patio, Villa Zaria is located in Vlikhádha. Ubytování Villa Zaria se nachází ve městě Vlikhádha (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Vlikhádha

Město Vlikhádha se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Vlikhádha.