Hledat

Ubytování

Ubytování město Vitalades

Ve městě Vitalades (Řecko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vitalades

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vitalades

Villa Vania

9,5

Villa Vania

Ubytování (Apartmány) Villa Vania. Villa Vania se nachází pouhých 50 metrů od pláže Gardenos a 5 km od města Lefkimmi. Ubytování Villa Vania se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa ARMONIA

Villa ARMONIA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa ARMONIA. Situated in Vitalades in the Corfu region, Villa ARMONIA features a garden. The property was built in 2009 and has accommodation with a terrace. Ubytování Villa ARMONIA se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Eleas Gi Villa

Eleas Gi Villa

Ubytování (Vila) Eleas Gi Villa. Set in Vitalades, just 2.5 km from Santa Barbara Beach, Eleas Gi Villa offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge, a... Ubytování Eleas Gi Villa se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

villa adriatica

villa adriatica

Ubytování (Vila) villa adriatica. Set in Vitalades, just 2.5 km from Santa Barbara Beach, villa adriatica offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování villa adriatica se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Avgerinos

Villa Avgerinos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Avgerinos. Set in Vitalades, Villa Avgerinos offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Avgerinos se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Ariel Apartments

Ariel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ariel Apartments. Ariel Apartments se nachází ve městě Vitalades, 2,6 km od pláže Santa Barbara, a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Ariel Apartments se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Agia Sana house

Agia Sana house

Ubytování (Prázdninový dům) Agia Sana house. Agia Sana house se nachází ve městě Vitalades, jen 2,8 km od pláže Santa Barbara. Ubytování Agia Sana house se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Varka

Villa Varka

Ubytování (Vila) Villa Varka. Villa Varka se nachází asi 2,5 km od pláže Santa Barbara a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Varka se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Vitalades

Město Vitalades se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Vitalades.