Hledat

Ubytování

Ubytování město Vitalades

Ve městě Vitalades (Řecko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vitalades

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vitalades

Villa Aelia Gardeno

10

Villa Aelia Gardeno

Ubytování (Vila) Villa Aelia Gardeno. Set in Vitalades, within 2.6 km of Santa Barbara Beach, Villa Aelia Gardeno offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Villa Aelia Gardeno se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Vasiliki

9,8

Villa Vasiliki

Ubytování (Apartmány) Villa Vasiliki. Vila Vasiliki se nachází ve vesnici Vitalades, pouhých 100 metrů od pláže Gardenos, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradou a výhledem... Ubytování Villa Vasiliki se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Eleftheria

9,8

Villa Eleftheria

Ubytování (Apartmán) Villa Eleftheria. Villa Eleftheria is located in Vitalades, within 50 metres from Gardeno Beach. Ubytování Villa Eleftheria se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Philippos

9,7

Villa Philippos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Philippos. Featuring river views, Villa Philippos offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.7 km from Santa Barbara Beach. Ubytování Villa Philippos se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa giannis

9,7

Villa giannis

Ubytování (Vila) Villa giannis. Boasting garden views, Villa giannis provides accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Santa Barbara Beach. Ubytování Villa giannis se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Anneta

9,3

Villa Anneta

Ubytování (Penzion) Villa Anneta. Villa Anneta se nachází uprostřed svěží zeleně a květin, 300 metrů od písečné pláže ve vesničce Gardenos a různých taveren a barů. Ubytování Villa Anneta se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Adriatica View

9,2

Adriatica View

Ubytování (Apartmány) Adriatica View. Rodinné apartmány Adriatica View nabízejí nádherný výhled na Jónské moře a západ slunce. Najdete je mezi svěžími zahradami, jen pár minut pěšky od pláže. Ubytování Adriatica View se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Pink House Socrates

9,1

Pink House Socrates

Ubytování (Apartmány) Pink House Socrates. Pink House Socrates se nachází v obci Vitalades a nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, zahradu se zázemím pro grilování a terasu nebo balkon. Ubytování Pink House Socrates se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Santa Maria

8,7

Santa Maria

Ubytování (Penzion) Santa Maria. Santa Maria se nachází ve městě Vitalades, 2,6 km od pláže Santa Barbara. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Ubytování Santa Maria se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Corfu Country House

8,6

Corfu Country House

Ubytování (Penzion) Corfu Country House. Corfu Country House se nachází uprostřed zeleně v obci Vitalades. Ubytování Corfu Country House se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Kostas

8,5

Villa Kostas

Ubytování (Apartmány) Villa Kostas. Villa Kostas se nachází ve vesnici Vitalades, v jihovýchodní části ostrova Korfu. Ubytování Villa Kostas se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Angeliki

8,4

Angeliki

Ubytování (Aparthotel) Angeliki. Angeliki se nachází v obci Vitalades na ostrově Korfu, 250 metrů od pláže Gardenos. Ubytování Angeliki se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Gardenos Hotel

8,2

Gardenos Hotel

Ubytování (Aparthotel) Gardenos Hotel. Hotel Gardenos se nachází v obci Vitaládes, 36 km od města Korfu, a nabízí klimatizaci i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Gardenos Hotel se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa ARMONIA

Villa ARMONIA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa ARMONIA. Situated in Vitalades in the Corfu region, Villa ARMONIA features a garden. The property was built in 2009 and has accommodation with a terrace. Ubytování Villa ARMONIA se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Belle Plaza

Villa Belle Plaza

Ubytování (Vila) Villa Belle Plaza. Just 100 metres away from Gardeno Beach in Vitalades, Villa Bella Plaza is a stone-built villa offering Ionian Sea views, a garden and free Wi-Fi... Ubytování Villa Belle Plaza se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Villa Avgerinos

Villa Avgerinos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Avgerinos. Set in Vitalades, Villa Avgerinos offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Avgerinos se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleas Gi Villa

Eleas Gi Villa

Ubytování (Vila) Eleas Gi Villa. Set in Vitalades, just 2.5 km from Santa Barbara Beach, Eleas Gi Villa offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge, a... Ubytování Eleas Gi Villa se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa adriatica

villa adriatica

Ubytování (Vila) villa adriatica. Set in Vitalades, just 2.5 km from Santa Barbara Beach, villa adriatica offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování villa adriatica se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa eleni

Villa eleni

Ubytování (Economy business hotel) Villa eleni. Set in Vitalades, 2.7 km from Santa Barbara Beach, Villa eleni offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa eleni se nachází ve městě Vitalades (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Vitalades

Město Vitalades se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Vitalades.