Hledat

Ubytování

Ubytování město Vilpiano

Ve městě Vilpiano (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vilpiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vilpiano

Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof

10

Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof. Feldhof Vilpian... Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Vilpiano a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a fitness centrum. Ubytování Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Winkler

9,5

Haus Winkler

UbytováníHaus Winkler. Haus Winkler se nachází ve městě Vilpiano, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Winkler se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tinkhauser

9,5

Haus Tinkhauser

Ubytování (Venkovský dům) Haus Tinkhauser. Haus Tinkhauser se nachází v obci Vilpiano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu s výhledem na hory. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Haus Tinkhauser se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mittelbergerhof Ferienwohnungen

9,4

Mittelbergerhof Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Mittelbergerhof Ferienwohnungen. Mittelbergerhof Ferienwohnungen se nachází v obci Vilpiano, 43 km od Canazei. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mittelbergerhof Ferienwohnungen se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sunnhofer

9

Pension Sunnhofer

Ubytování (Hotel) Pension Sunnhofer. Pension Sunnhofer se nachází ve městě Vilpiano, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pension Sunnhofer se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jägerheim

9

Jägerheim

UbytováníJägerheim. Jägerheim se nachází ve městě Vilpiano v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Jägerheim se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vilpianerhof

9

Hotel Vilpianerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Vilpianerhof. Hotel Vilpianerhof se nachází mezi městy Bolzano a Merano a nabízí elegantní pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Vilpianerhof se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Neuhausmühle

8,7

Hotel Neuhausmühle

UbytováníHotel Neuhausmühle. Hotel Neuhausmühle se nachází ve městě Vilpiano, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Hotel Neuhausmühle se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Haus Burger

8,6

Apartment Haus Burger

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Burger. Apartment Haus Burger se nachází v obci Vilpiano, 15 km od muzea Touriseum a 16 km od parku Maia, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartment Haus Burger se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sparerhof

8

Hotel Sparerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sparerhof. Hotel Sparerhof se nachází v údolí Etschtal, na půli cesty mezi městy Merano a Bolzano, která jsou od něj obě vzdálená 15 minut autem. Ubytování Hotel Sparerhof se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vilpiano

Město Vilpiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Vilpiano.