Hledat

Ubytování

Ubytování město Vilpiano

Ve městě Vilpiano (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vilpiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vilpiano

Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof

10

Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof. Feldhof Vilpian... Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Vilpiano a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a fitness centrum. Ubytování Feldhof Vilpian- Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tinkhauser

9,5

Haus Tinkhauser

Ubytování (Venkovský dům) Haus Tinkhauser. Haus Tinkhauser se nachází v obci Vilpiano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu s výhledem na hory. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Haus Tinkhauser se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mittelbergerhof Ferienwohnungen

9,4

Mittelbergerhof Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Mittelbergerhof Ferienwohnungen. Mittelbergerhof Ferienwohnungen se nachází v obci Vilpiano, 43 km od Canazei. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mittelbergerhof Ferienwohnungen se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sunnhofer

9

Pension Sunnhofer

Ubytování (Hotel) Pension Sunnhofer. Pension Sunnhofer se nachází ve městě Vilpiano, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pension Sunnhofer se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vilpianerhof

9

Hotel Vilpianerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Vilpianerhof. Hotel Vilpianerhof se nachází mezi městy Bolzano a Merano a nabízí elegantní pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Vilpianerhof se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Haus Burger

8,6

Apartment Haus Burger

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Burger. Apartment Haus Burger se nachází v obci Vilpiano, 15 km od muzea Touriseum a 16 km od parku Maia, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartment Haus Burger se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sparerhof

8

Hotel Sparerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sparerhof. Hotel Sparerhof se nachází v údolí Etschtal, na půli cesty mezi městy Merano a Bolzano, která jsou od něj obě vzdálená 15 minut autem. Ubytování Hotel Sparerhof se nachází ve městě Vilpiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vilpiano

Město Vilpiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Vilpiano.