Hledat

Ubytování

Ubytování město Villasimius

Ve městě Villasimius (Itálie) máme celkem 476 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villasimius

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villasimius

Casa Vacanze Raggio di Luna 2

10

Casa Vacanze Raggio di Luna 2

UbytováníCasa Vacanze Raggio di Luna 2. Villasimius se nachází 1,5 km od pláže Simius a 1,8 km od Spiaggia di. Ubytování Casa Vacanze Raggio di Luna 2 se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Buenavista Villasimius

10

Casa Buenavista Villasimius

UbytováníCasa Buenavista Villasimius. Casa Buenavista Villasimius se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Buenavista Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Flaminia Villasimius

10

Casa Flaminia Villasimius

UbytováníCasa Flaminia Villasimius. Casa Flaminia Villasimius se nachází ve Villasimiusu, 300 metrů od Spiaggia di Porto Luna a necelý 1 km od Spiaggia di Is Traias. Ubytování Casa Flaminia Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Appartamento vista mare

10

Appartamento vista mare

UbytováníAppartamento vista mare. Appartamento vista mare se nachází v obci Villasimius. Spiaggia di Is Traias je vzdálená jen 2 km a Spiaggia di Porto Luna 2,6 km. Ubytování Appartamento vista mare se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Appartamento Topazio

10

Appartamento Topazio

UbytováníAppartamento Topazio. Ubytování se nachází v obci Villasimius, 2,7 km od Spiaggia di. Is Traias, Appartamento Topazio Nabízí zahradu s grilem. 2,3 km od pláže Simius. Ubytování Appartamento Topazio se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Dimora del Piccolo Principe

10

Dimora del Piccolo Principe

UbytováníDimora del Piccolo Principe. Dimora del Piccolo Principe se nachází asi 2,7 km od Spiaggia di Is Traias a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Dimora del Piccolo Principe se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Holiday Home Carlo-1 by Interhome

10

Holiday Home Carlo-1 by Interhome

UbytováníHoliday Home Carlo-1 by Interhome. Locazione Turistica Carlo-1 by Interhome se nachází v obci Villasimius, necelý 1 km od Spiaggia di Campulongu a 15 minut chůze od pláže Porto Giunco, a... Ubytování Holiday Home Carlo-1 by Interhome se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

A casa di Pintus

10

A casa di Pintus

Ubytování (Apartmány) A casa di Pintus. A casa di Pintus se nachází ve Villasimiusu, 1,8 km od pláže Simius a 2,2 km od Spiaggia di Is Traias. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování A casa di Pintus se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Come a casa!

10

Come a casa!

Ubytování (Apartmány) Come a casa!. Come a casa nabízí klimatizované ubytování s balkonem. se nachází v obci Villasimius. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Come a casa! se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Flavio

10

Casa Flavio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Flavio. Ubytování se nachází v obci Villasimius, 1,6 km od pláže Simius a 2,1 km od Spiaggia di. Ubytování Casa Flavio se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

La Fragola di VILLASIMIUS

10

La Fragola di VILLASIMIUS

Ubytování (Prázdninové domy) La Fragola di VILLASIMIUS. La Fragola di VILLASIMIUS se nachází v obci Villasimius, 1,9 km od Spiaggia di. Is Traias a 2 km od pláže Simius. Ubytování La Fragola di VILLASIMIUS se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Villa Anna Maria

10

Villa Anna Maria

Ubytování (Vila) Villa Anna Maria. Villa Anna Maria je dvoupodlažní. Dům je vybaven klimatizací. Ubytování Villa Anna Maria se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Simius Perla Marina

10

Simius Perla Marina

UbytováníSimius Perla Marina. Simius Perla Marina se nachází v obci Villasimius na Sardinii a má balkon. Ubytování Simius Perla Marina se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Villasimius, Villetta a Is Traias con vista mare

10

Villasimius, Villetta a Is Traias con vista mare

UbytováníVillasimius, Villetta a Is Traias con vista mare. Villasimius, Villetta a Is Traias con vista mare se nachází v obci Villasimius, 1,2 km od Spiaggia di Porto Luna a 1,5 km od pláže Simius. Ubytování Villasimius, Villetta a Is Traias con vista mare se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Villetta caposchiera con giardino a Villasimius

10

Villetta caposchiera con giardino a Villasimius

UbytováníVilletta caposchiera con giardino a Villasimius. Villetta caposchiera con giardino a Villasimius nabízí ubytování ve Villasimiusu, 2,7 km od Spiaggia di Campulongu a 3 km od Spiaggia di Campus. Ubytování Villetta caposchiera con giardino a Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Villa Alice

10

Villa Alice

UbytováníVilla Alice. Villa Alice se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Villa Alice se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Giolet's House

10

Giolet's House

UbytováníGiolet's House. Giolet's House se nachází v obci Villasimius a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Giolet's House se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Tina

10

Casa Tina

UbytováníCasa Tina. Casa Tina se nachází v obci Villasimius a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro vodní sporty. V okolí se můžete věnovat windsurfingu, potápění a cyklistice. Ubytování Casa Tina se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Spilli

10

Spilli

UbytováníSpilli. Spilli se nachází asi 2,2 km od pláže Simius a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. 2,6 km od Spiaggia di. Je Traias. Ubytování Spilli se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

bella vista Villasimius

10

bella vista Villasimius

Ubytováníbella vista Villasimius. Villasimius se nachází 1,7 km od pláže Simius a 2,1 km od Spiaggia di. Is Traias, bella vista Villasimius nabízí klimatizaci. Ubytování bella vista Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Domu Francisca

10

Domu Francisca

UbytováníDomu Francisca. Domu Francisca se nachází v obci Villasimius, 1,8 km od pláže Simius. Spiaggia di Is Traias je vzdálená 2,2 km a Spiaggia di Porto Luna 2,7 km. Ubytování Domu Francisca se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Home & Sea Villasimius

10

Home & Sea Villasimius

UbytováníHome & Sea Villasimius. Home & Sea Villasimius se nachází asi 2,8 km od pláže Simius a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Home & Sea Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

MaLù House

10

MaLù House

UbytováníMaLù House. MaLù House se nachází ve Villasimiusu, 2,3 km od Spiaggia di Campulongu a 2,5 km od Spiaggia di Campus. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování MaLù House se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Greca's Home

10

Greca's Home

Ubytování (Prázdninový dům) Greca's Home. Greca's Home se nachází v obci Villasimius a nabízí výhled do zahrady. Spiaggia di Porto Luna a Spiaggia di Is Traias jsou vzdálené 2,1 km. Ubytování Greca's Home se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa York

10

Casa York

Ubytování (Prázdninové domy) Casa York. Casa York se nachází ve Villasimiusu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa York se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Appartamento Acquamarina

10

Appartamento Acquamarina

Ubytování (Apartmán) Appartamento Acquamarina. Appartamento Acquamarina se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Acquamarina se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Piera

10

Casa Piera

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Piera. Casa Piera se nachází v obci Villasimius a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Casa Piera se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Oasi delle Onde

10

Oasi delle Onde

Ubytování (Prázdninový dům) Oasi delle Onde. Oasi delle Onde se nachází v obci Villasimius a nabízí zahradu, gril a terasu. 2,4 km od Spiaggia di Is Traias a 2,4 km od pláže Simius. Ubytování Oasi delle Onde se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

M&C Acquamarina

10

M&C Acquamarina

Ubytování (Prázdninový dům) M&C Acquamarina. M&C Acquamarina se nachází v obci Villasimius, 1,6 km od lanovky Spiaggia di Campulongu a 1,8 km od lanovky Spiaggia Cuccureddus, a nabízí ubytování s... Ubytování M&C Acquamarina se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Arrisu

10

Casa Arrisu

Ubytování (Apartmány) Casa Arrisu. Casa Arrisu se nachází ve Villasimiusu, 2 km od Spiaggia di Campulongu, 2,3 km od Spiaggia Cuccureddus a 2,3 km od pláže Simius. Ubytování Casa Arrisu se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa di Lisa

10

Casa di Lisa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa di Lisa. Casa di Lisa se nachází ve Villasimiusu, 2,5 km od Spiaggia di Campulongu a Spiaggia di Is Traias, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Casa di Lisa se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Stella Azzurra

10

Stella Azzurra

Ubytování (Apartmán) Stella Azzurra. Ubytování se nachází v obci Villasimius, 1,6 km od pláže Simius a 2,1 km od Spiaggia di. Ubytování Stella Azzurra se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Villasimius Il patio sul porto

10

Villasimius Il patio sul porto

Ubytování (Prázdninové domy) Villasimius Il patio sul porto. Nachází se pouhých 700 metrů od Spiaggia di Campulongu, Villasimius Il patio sul porto se nachází v obci Villasimius a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě... Ubytování Villasimius Il patio sul porto se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa con piscina privata vicino spiaggia campu longo

10

Villa con piscina privata vicino spiaggia campu longo

Ubytování (Prázdninový dům) Villa con piscina privata vicino spiaggia campu longo. Apartmány Villasimius se nacházejí v obci Villasimius a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa con piscina privata vicino spiaggia campu longo se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Solemarevacanze Villasimius

10

Solemarevacanze Villasimius

Ubytování (Prázdninový dům) Solemarevacanze Villasimius. Solemarevacanze Villasimius se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování má balkon a výhled na město. Ubytování Solemarevacanze Villasimius se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Elizabeth House

10

Elizabeth House

UbytováníElizabeth House. Elizabeth House se nachází ve Villasimiusu, 2,6 km od Spiaggia di Porto Luna a 2,9 km od pláže Simius. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Elizabeth House se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Appartamento Smeraldo

10

Appartamento Smeraldo

UbytováníAppartamento Smeraldo. Appartamento Smeraldo se nachází asi 2,3 km od pláže Simius a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. 2,7 km od Spiaggia di. Ubytování Appartamento Smeraldo se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Celeste

10

Casa Celeste

UbytováníCasa Celeste. Casa Celeste se nachází v obci Villasimius a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Celeste se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Elegante Villa a 30 m dalla bellissima spiaggia di Campulongu Villasimius

10

Elegante Villa a 30 m dalla bellissima spiaggia di Campulongu Villasimius

UbytováníElegante Villa a 30 m dalla bellissima spiaggia di Campulongu Villasimius. Elegante Villa se nachází ve Villasimiusu, pouhých 400 metrů od Spiaggia di Campulongu. Ubytování Elegante Villa a 30 m dalla bellissima spiaggia di Campulongu Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Alessandro

10

Casa Alessandro

UbytováníCasa Alessandro. Casa Alessandro se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Casa Alessandro se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanze Il Faro Blu - Villasimius

10

Casa Vacanze Il Faro Blu - Villasimius

UbytováníCasa Vacanze Il Faro Blu - Villasimius. Casa Vacanze se nachází v obci Villasimius. Il Faro Blu - Villasimius nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze Il Faro Blu - Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanza Villasimius

10

Casa Vacanza Villasimius

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanza Villasimius. Casa Vacanza Villasimius se nachází ve Villasimiusu, 2,5 km od Spiaggia di Campulongu, 2,7 km od Spiaggia di Porto Luna a 2,7 km od Spiaggia Cuccureddus. Ubytování Casa Vacanza Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa di Matteo

10

Casa di Matteo

UbytováníCasa di Matteo. Casa di Matteo se nachází ve Villasimiusu, 2,6 km od pláže Simius a 3 km od Spiaggia di Porto Luna. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Casa di Matteo se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

VILLA PAOLA

10

VILLA PAOLA

UbytováníVILLA PAOLA. VILLA PAOLA se nachází v obci Villasimius, 1,5 km od kampusu Spiaggia di Campus a 2,7 km od Spiaggia di Piscadeddus, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování VILLA PAOLA se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Casa Ale Villasimius

10

Casa Ale Villasimius

UbytováníCasa Ale Villasimius. Casa Ale Villasimius se nachází v obci Villasimius, 2,6 km od pláže Simius, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Ale Villasimius se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Sa Domixedda

10

Sa Domixedda

UbytováníSa Domixedda. Sa Domixedda se nachází v obci Villasimius a nabízí zahradu, restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Sa Domixedda se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

I Coralli

10

I Coralli

UbytováníI Coralli. I Coralli se nachází v obci Villasimius a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování I Coralli se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

L Oasi della gatta panciona

10

L Oasi della gatta panciona

UbytováníL Oasi della gatta panciona. L Oasi della gatta panciona se nachází v obci Villasimius na Sardinii a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování L Oasi della gatta panciona se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Civico Otto7 tra mare e vita notturna

10

Civico Otto7 tra mare e vita notturna

Ubytování (Apartmány) Civico Otto7 tra mare e vita notturna. Villasimius: tra mare e vita notturna se nachází v obci Villasimius, 2 km od Spiaggia di Campulongu a 2,1 km od pláže Simius. Má terasu a klimatizaci. Ubytování Civico Otto7 tra mare e vita notturna se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Maison Pinella - Casa in centro con terrazza

10

Maison Pinella - Casa in centro con terrazza

Ubytování (Apartmány) Maison Pinella - Casa in centro con terrazza. Maison Pinella - Casa in centro con terrazza se nachází v obci Villasimius a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Maison Pinella - Casa in centro con terrazza se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Mediterranean Garden Holiday Home

10

Mediterranean Garden Holiday Home

Ubytování (Vila) Mediterranean Garden Holiday Home. Mediterranean Garden Holiday Home se nachází 5,8 km od obce Villasimius, pouhých 150 metrů od pobřeží a krásných pláží. Ubytování Mediterranean Garden Holiday Home se nachází ve městě Villasimius (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Villasimius

Město Villasimius se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 476 hotelů a ubytování ve městě Villasimius.