Hledat

Ubytování

Ubytování město Villandro

Ve městě Villandro (Itálie) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villandro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villandro

App Dolomiten Winklerhof

10

App Dolomiten Winklerhof

Ubytování (Apartmán) App Dolomiten Winklerhof. App Dolomiten Winklerhof se nachází 18 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování App Dolomiten Winklerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiten View - South Tyrol

9,7

Dolomiten View - South Tyrol

Ubytování (Apartmány) Dolomiten View - South Tyrol. Dolomiten View - South Tyrol se nachází přibližně 18 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na řeku. Ubytování Dolomiten View - South Tyrol se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hauserhof Chalet

9,7

Hauserhof Chalet

Ubytování (Apartmány) Hauserhof Chalet. Hauserhof Chalet se nachází ve Villandru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Hauserhof Chalet se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ansitz Steinbock

9,6

Hotel Ansitz Steinbock

Ubytování (Hotel) Hotel Ansitz Steinbock. Čtyřhvězdičkový Ansitz Zum Steinbock sídlí v zámku z 15. Ubytování Hotel Ansitz Steinbock se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rumpelehof

9,6

Rumpelehof

Ubytování (Apartmány) Rumpelehof. Rumpelehof se nachází v obci Villandro v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Rumpelehof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

9,6

Huberhof

Ubytování (Apartmány) Huberhof. Huberhof je farma, která chová zvířata a produkuje svoje vlastní potraviny. Ubytování Huberhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schweiggerhof

9,6

Schweiggerhof

Ubytování (Apartmány) Schweiggerhof. Schweiggerhof se nachází ve Villandru, 17 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schweiggerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rasiglerhof

9,6

Rasiglerhof

Ubytování (Apartmány) Rasiglerhof. Rasiglerhof se nachází v obci Villandro v regionu Trentino Alto Adige, 16 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Rasiglerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tschott Hof

9,6

Tschott Hof

Ubytování (Farma) Tschott Hof. Tschott Hof se nachází ve Villandru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Tschott Hof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rasöller Hof

9,4

Rasöller Hof

Ubytování (Farma) Rasöller Hof. Rasöller Hof se nachází v obci Villandro, 19 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rasöller Hof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Malsethhof

9,4

Malsethhof

Ubytování (Farma) Malsethhof. Malsethhof se nachází ve Villandru a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Malsethhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Prackfiedererhof

9,4

Prackfiedererhof

Ubytování (Apartmány) Prackfiedererhof. Prackfiedererhof se nachází v obci Villandro v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Prackfiedererhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Finggeneislerhof

9,3

Finggeneislerhof

Ubytování (Apartmán) Finggeneislerhof. Finggeneislerhof se nachází ve Villandru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. 31 km od Moeny. Ubytování Finggeneislerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Granpanorama Wellnesshotel Sambergerhof Superior

9,3

Granpanorama Wellnesshotel Sambergerhof Superior

Ubytování (Hotel) Granpanorama Wellnesshotel Sambergerhof Superior. Rodinný Gran Panorama Wellnesshotel Sambergerhof se nachází ve Villandru a nabízí venkovní bazén, wellness centrum a pokoje v alpském stylu. Ubytování Granpanorama Wellnesshotel Sambergerhof Superior se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Hotel Flora

9,3

Panorama Hotel Flora

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Flora. Panorama Hotel Flora se nachází v nadmořské výšce 800 metrů. Jedná se o tradiční ubytování v alpském stylu přímo v centru města Villandro. Ubytování Panorama Hotel Flora se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leishof

9,1

Leishof

UbytováníLeishof. Leishof se nachází 18 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní, terasou, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Leishof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Granpanorama Hotel StephansHof

9,1

Granpanorama Hotel StephansHof

Ubytování (Hotel) Granpanorama Hotel StephansHof. Granpanorama Hotel Stephanshof se nachází ve Villandru, 5 km od kláštera Sabiona a 30 minut jízdy autem od Bolzana. Ubytování Granpanorama Hotel StephansHof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hauserhof

9

Hauserhof

Ubytování (Apartmány) Hauserhof. Apartmán Hauserhof hostům nabízí ubytování zařízené v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory, lyžárnu a zahradu i terasu, kde můžete... Ubytování Hauserhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique Hotel Pension Erlacher

9

Boutique Hotel Pension Erlacher

UbytováníBoutique Hotel Pension Erlacher. Boutique Hotel Pension Erlacher se nachází v obci Villandro, 18 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování Boutique Hotel Pension Erlacher se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Residence Gasser

8,9

Hotel Residence Gasser

Ubytování (Aparthotel) Hotel Residence Gasser. Tento rodinný hotel s restaurací se nachází na klidném místě, 3 minuty chůze od centra města Villandro. Ubytování Hotel Residence Gasser se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv & Relax Hotel Hubertus

8,7

Aktiv & Relax Hotel Hubertus

UbytováníAktiv & Relax Hotel Hubertus. Typický horský hotel Hubertus se nachází v obci Villandro a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a restauraci s velkou terasou. Ubytování Aktiv & Relax Hotel Hubertus se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berglandhotel Untertheimerhof

8,6

Berglandhotel Untertheimerhof

Ubytování (Hotel) Berglandhotel Untertheimerhof. Čtyřhvězdičkový hotel Berglandhotel Untertheimerhof se nachází 5 km od města Klausen. Ubytování Berglandhotel Untertheimerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel & Residence Egger

8,4

Hotel & Residence Egger

Ubytování (Hotel) Hotel & Residence Egger. Hotel & Residence Egger se nachází v obci Villandro, 16 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování Hotel & Residence Egger se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenhotel Adler Spa & Nature Adults only

8,1

Sonnenhotel Adler Spa & Nature Adults only

Ubytování (Hotel) Sonnenhotel Adler Spa & Nature Adults only. Set in Villanders, Sonnenhotel Adler Spa & Nature Adults only offers Alpine-style accommodation with indoor and outdoor pools, 17 km from Brixen and a... Ubytování Sonnenhotel Adler Spa & Nature Adults only se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Schlern Winklerhof

8

App Schlern Winklerhof

Ubytování (Apartmán) App Schlern Winklerhof. App Schlern Winklerhof se nachází 18 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování App Schlern Winklerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

RÖCK Weingut - winery

8

RÖCK Weingut - winery

UbytováníRÖCK Weingut - winery. RÖCK Weingut - winery se nachází ve Villandru a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování RÖCK Weingut - winery se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Tanötscherhof

Pension Tanötscherhof

UbytováníPension Tanötscherhof. Pension Tanötscherhof se nachází ve Villandru, 12 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování Pension Tanötscherhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Radhof

Radhof

Ubytování (Apartmány) Radhof. Situated 23 km from Cathedral of Bressanone and 23 km from Pharmacy Museum in Villandro, Radhof offers accommodation with a kitchen. Ubytování Radhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gnolerhof

Gnolerhof

Ubytování (Apartmán) Gnolerhof. Gnolerhof se nachází v obci Villandro, 16 km od vlakového nádraží Bressanone a 18 km od katedrály. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Gnolerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Plose Winklerhof

App Plose Winklerhof

Ubytování (Apartmán) App Plose Winklerhof. App Plose Winklerhof se nachází 18 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování App Plose Winklerhof se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Waldruhe

Haus Waldruhe

UbytováníHaus Waldruhe. Haus Waldruhe je moderní apartmán s vlastní terasou a zahradou. Nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Haus Waldruhe se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuschelige Wohnung im Eisacktal

Kuschelige Wohnung im Eisacktal

UbytováníKuschelige Wohnung im Eisacktal. Kuschelige Wohnung im Eisacktal se nachází ve městě Villandro, 17 km od vlakového nádraží Bressanone a 18 km od katedrály Bressanone, a nabízí zahradu a... Ubytování Kuschelige Wohnung im Eisacktal se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Felder Alpin Lodge

Felder Alpin Lodge

UbytováníFelder Alpin Lodge. Felder Alpin Lodge se nachází asi 21 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Felder Alpin Lodge se nachází ve městě Villandro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Villandro

Město Villandro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Villandro.