Hledat

Ubytování

Ubytování město Villamartín de la Abadía

Ve městě Villamartín de la Abadía (Španělsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villamartín de la Abadía

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villamartín de la Abadía

El Tiempo Recobrado

9,5

El Tiempo Recobrado

Ubytování (Hotel) El Tiempo Recobrado. Tento malý hotel v centru města Villamartin de la Abadia nabízí klid a stylový design. Ubytování El Tiempo Recobrado se nachází ve městě Villamartín de la Abadía (Španělsko - Kastilie a León).

Area de Servicio Villamartín

8,5

Area de Servicio Villamartín

Ubytování (Hotel) Area de Servicio Villamartín. Situated in the small town of Villamartín de la Abadía, Area de Servicio Villamartín offers accommodation with air conditioning, heating, and free WiFi. Ubytování Area de Servicio Villamartín se nachází ve městě Villamartín de la Abadía (Španělsko - Kastilie a León).

Complejo Hostelero Paladium

8,4

Complejo Hostelero Paladium

Ubytování (Hotel) Complejo Hostelero Paladium. Complejo Hostelero Palladium se nachází na břehu řeky Sil, 2 km od malého městečka Villamartin de Valdeorras. Ubytování Complejo Hostelero Paladium se nachází ve městě Villamartín de la Abadía (Španělsko - Kastilie a León).

A lastra

8

A lastra

Ubytování (Penzion) A lastra. Located in Villamartín, A lastra features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra... Ubytování A lastra se nachází ve městě Villamartín de la Abadía (Španělsko - Kastilie a León).

Ubytování ve městě Villamartín de la Abadía

Město Villamartín de la Abadía se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Villamartín de la Abadía.