Hledat

Ubytování

Ubytování město Villafranca del Bierzo

Ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villafranca del Bierzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villafranca del Bierzo

Tu&Mi Villafranca

9,9

Tu&Mi Villafranca

Ubytování (Apartmán) Tu&Mi Villafranca. Tu&Mi Villafranca se nachází v obci Villafranca del Bierzo a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Las Médulas leží 18 km daleko. Ubytování Tu&Mi Villafranca se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

Micro-Hostal La Puerta del Perdón

9,4

Micro-Hostal La Puerta del Perdón

Ubytování (Penzion) Micro-Hostal La Puerta del Perdón. Micro-Hostal La Puerta del Perdón features air-conditioned accommodation in Villafranca del Bierzo. Ubytování Micro-Hostal La Puerta del Perdón se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos el Camino

9,2

Apartamentos el Camino

Ubytování (Apartmány) Apartamentos el Camino. Apartamentos el Camino offers accommodation in Villafranca del Bierzo. Ponferrada is 19 km from the property. Free WiFi is available . Ubytování Apartamentos el Camino se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

Venecia Bed&Breakfast

9,1

Venecia Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Venecia Bed&Breakfast. Venecia Bed&Breakfast se nachází ve městě Villafranca del Bierzo na poutní cestě Santiago de Compostela a nabízí vytápěné pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV a... Ubytování Venecia Bed&Breakfast se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

Albergue el Castillo

8,7

Albergue el Castillo

Ubytování (Hostel) Albergue el Castillo. Albergue el Castillo offers accommodation in Villafranca del Bierzo. Ubytování Albergue el Castillo se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

Precioso PISO en Villafranca del Bierzo

8,6

Precioso PISO en Villafranca del Bierzo

Ubytování (Apartmán) Precioso PISO en Villafranca del Bierzo. Set in Villafranca del Bierzo in the Castile and Leon region, Precioso PISO en Villafranca del Bierzo has a terrace. Ubytování Precioso PISO en Villafranca del Bierzo se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

San Nicolas el Real

8,1

San Nicolas el Real

Ubytování (Penzion) San Nicolas el Real. San Nicolas el Real se nachází v obci Villafranca del Bierzo a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování San Nicolas el Real se nachází ve městě Villafranca del Bierzo (Španělsko - Kastilie a León).

Ubytování ve městě Villafranca del Bierzo

Město Villafranca del Bierzo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Villafranca del Bierzo.