Hledat

Ubytování

Ubytování město Villabassa

Ve městě Villabassa (Itálie) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villabassa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villabassa

Haubenthal

9,8

Haubenthal

Ubytování (Apartmány) Haubenthal. Haubenthal se nachází 2 km od centra obce Villabassa a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Haubenthal se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Pressl

9,7

Appartement Pressl

UbytováníAppartement Pressl. Appartement Pressl se nachází ve Villabasse, 33 km od jezera Sorapiss a 16 km od Dürrensee. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartement Pressl se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Crioli Dolomiti Lodge

9,7

Crioli Dolomiti Lodge

Ubytování (Apartmán) Crioli Dolomiti Lodge. Crioli Dolomiti Lodge se nachází v údolí Villabassa in Val Pusteria a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Crioli Dolomiti Lodge se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stifterhof

9,6

Stifterhof

Ubytování (Farma) Stifterhof. Stifterhof se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige, 12 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Stifterhof se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Hoferhof

9,6

Appartements Hoferhof

UbytováníAppartements Hoferhof. Appartements Hoferhof se nachází v obci Villabassa a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a... Ubytování Appartements Hoferhof se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hirben Naturlaub

9,5

Hirben Naturlaub

Ubytování (Aparthotel) Hirben Naturlaub. Hirben Naturlaub se nachází na klidném místě ve městě Villabassa a nabízí velkou zahradu, bazén, neplacené parkoviště, bezplatnou kyvadlovou dopravu na 500... Ubytování Hirben Naturlaub se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mittersteinerhof

9,4

Mittersteinerhof

UbytováníMittersteinerhof. Mittersteinerhof se nachází v obci Villabassa, 11 km od jezera Lago di Braies a 37 km od jezera Sorapiss. Nabízí zahradu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mittersteinerhof se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Cosso

9,4

Haus Cosso

Ubytování (Apartmán) Haus Cosso. Haus Cosso se nachází v obci Villabassa a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Cosso se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Helvetia

9,3

Appartments Helvetia

Ubytování (Aparthotel) Appartments Helvetia. Ekologické Apartmány Helvetia jsou situovány v domě postaveného z místního dřeva a dalších přírodních materiálů, který stojí v obci Villabassa. Ubytování Appartments Helvetia se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gasthof Weiherbad

9,3

Hotel Gasthof Weiherbad

UbytováníHotel Gasthof Weiherbad. Gasthof Weiherbad je malý elegantní hotel obklopený loukami a lesy v nádherném lázeňském parku Niederdorf Villabassa. Ubytování Hotel Gasthof Weiherbad se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Feldsagerhof

9,2

Apartments Feldsagerhof

UbytováníApartments Feldsagerhof. Feldsagerhof je funkční statek v obci Villabassa-Niederdorf, 4 km od lyžařského areálu Dobbiaco-Toblach a 30 minut autem od města Brunico-Bruneck. Ubytování Apartments Feldsagerhof se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Montanaris Alpine - Active - Relax

9,2

Montanaris Alpine - Active - Relax

UbytováníMontanaris Alpine - Active - Relax. Montanaris Alpine - Active - Relax nabízí 27 nových moderních apartmánů z udržitelných stavebních materiálů Nachází se v obci Niederdorf/Villabassa, na... Ubytování Montanaris Alpine - Active - Relax se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rose

9,2

Hotel Rose

Ubytování (Hotel) Hotel Rose. Tento alpský hotel je zasazený v údolí Puster, 3 minuty pěšky od centra obce Villabassa. Nabízí restauraci, zahradu a neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Rose se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Troger

9,2

Apartments Troger

Ubytování (Apartmány) Apartments Troger. Apartments Troger se nachází 3 km od lyžařských vleků Dobiacco. Ubytování Apartments Troger se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adler Suite & Stube

9,1

Adler Suite & Stube

Ubytování (Hotel) Adler Suite & Stube. Rodinný Hotel Adler nabízí pokoje a apartmá, relaxační wellness centrum a moderní fitness centrum s nádherným výhledem na Sextenské Dolomity. Ubytování Adler Suite & Stube se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Sandra

9

Apt Hofer Sandra

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Sandra. Apt Hofer Sandra se nachází 33 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apt Hofer Sandra se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aurturist Villabassa

9

Aurturist Villabassa

Ubytování (Apartmány) Aurturist Villabassa. Aurturist Villabassa se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Aurturist Villabassa se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Marianna

9

Apt Hofer Marianna

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Marianna. Apt Hofer Marianna se nachází 33 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apt Hofer Marianna se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Adler

8,9

Residence Adler

Ubytování (Aparthotel) Residence Adler. Residence Adler se nachází v klidné oblasti alpské vesnice Villabassa a nabízí apartmány v jihotyrolském stylu s kuchyní nebo kuchyňským koutem. Ubytování Residence Adler se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Michael

8,9

Haus Michael

Ubytování (Apartmány) Haus Michael. Haus Michael se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige, 12 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Haus Michael se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apperlehof

8,9

Apperlehof

Ubytování (Apartmány) Apperlehof. Apperlehof se nachází 12 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apperlehof se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vidal

8,8

Villa Vidal

UbytováníVilla Vidal. Villa Vidal se nachází v obci Villabassa, 12 km od jezera Lago di Braies, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a sdílený lounge. Ubytování Villa Vidal se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Silena

8,8

Apt Hofer Silena

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Silena. Apt Hofer Silena se nachází 33 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apt Hofer Silena se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Emma Historic Hotel

8,8

Emma Historic Hotel

Ubytování (Hotel) Emma Historic Hotel. Emma Historic Hotel se nachází v historické budově v obci Villabassa a nabízí wellness centrum, pokoje/apartmá v alpském stylu a tradiční restauraci s... Ubytování Emma Historic Hotel se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Fauster Pustrabase

8,7

Villa Fauster Pustrabase

Ubytování (Apartmány) Villa Fauster Pustrabase. Villa Fauster Pustrabase se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Villa Fauster Pustrabase se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Stauderhof

8,5

Appartamenti Stauderhof

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Stauderhof. Appartamenti Stauderhof se nachází v obci Villabassa, 4 km od lyžařského areálu Dobbiaco. Ubytování Appartamenti Stauderhof se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Monika

8,5

Apt Hofer Monika

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Monika. Apt Hofer Monika se nachází v obci Villabassa, 12 km od jezera Lago di Braies a 33 km od jezera Sorapiss. Ubytování Apt Hofer Monika se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Schmiedhofer

8,5

Haus Schmiedhofer

UbytováníHaus Schmiedhofer. Haus Schmiedhofer se nachází v obci Villabassa, 12 km od jezera Lago di Braies, 33 km od jezera Sorapiss a 16 km od Dürrensee. Ubytování Haus Schmiedhofer se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Appartments Helvetia

8,4

Garni Appartments Helvetia

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Appartments Helvetia. Garni Appartments Helvetia se nachází v obci Villabassa a nabízí ubytování s výhledem na Dolomity. Některé pokoje mají balkon nebo terasu, jiné TV. Ubytování Garni Appartments Helvetia se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Barbara

8,4

Apt Hofer Barbara

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Barbara. Apt Hofer Barbara se nachází asi 33 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apt Hofer Barbara se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Maria

8

Apt Hofer Maria

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Maria. Apt Hofer Maria se nachází v obci Villabassa, 12 km od jezera Lago di Braies a 33 km od jezera Sorapiss, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apt Hofer Maria se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenze Sonnenschein Casa Rosa

7,6

Residenze Sonnenschein Casa Rosa

Ubytování (Aparthotel) Residenze Sonnenschein Casa Rosa. Residenze Sonnenschein nabízí apartmány v obci Villabassa, asi 5 km od sjezdovek v Dobbiacu a 23 km od města Brunico. Ubytování Residenze Sonnenschein Casa Rosa se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenze Sonnenschein Casa Bianca

7,5

Residenze Sonnenschein Casa Bianca

Ubytování (Aparthotel) Residenze Sonnenschein Casa Bianca. Residenze Sonnenschein Casa Bianca se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Residenze Sonnenschein Casa Bianca se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Elisabeth

7

Apt Hofer Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Elisabeth. Apt Hofer Elisabeth se nachází 33 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apt Hofer Elisabeth se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Erika

6,9

Haus Erika

UbytováníHaus Erika. Haus Erika se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také sauna. Ubytování Haus Erika se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenze Sonnenschein Casa Rossa

6,7

Residenze Sonnenschein Casa Rossa

Ubytování (Aparthotel) Residenze Sonnenschein Casa Rossa. Residenze Sonnenschein Casa Rossa se nachází 12 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Residenze Sonnenschein Casa Rossa se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Hofer Heidi

5

Apt Hofer Heidi

Ubytování (Apartmán) Apt Hofer Heidi. Apt Hofer Heidi se nachází asi 33 km od jezera Sorapiss a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apt Hofer Heidi se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Häuslerhof App Larix

Häuslerhof App Larix

Ubytování (Apartmány) Häuslerhof App Larix. Häuslerhof App Larix se nachází v obci Villabassa, 14 km od jezera Lago di Braies a 37 km od jezera Sorapiss. Ubytování Häuslerhof App Larix se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Schmiedhofer

Haus Schmiedhofer

UbytováníHaus Schmiedhofer. Haus Schmiedhofer se nachází v obci Villabassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Schmiedhofer se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Häuslerhof App Tilia

Häuslerhof App Tilia

Ubytování (Apartmány) Häuslerhof App Tilia. Häuslerhof App Tilia se nachází asi 14 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Häuslerhof App Tilia se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Häuslerhof App Maja

Häuslerhof App Maja

Ubytování (Apartmány) Häuslerhof App Maja. Häuslerhof App Maja se nachází asi 14 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Häuslerhof App Maja se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Häuslerhof App Linda

Häuslerhof App Linda

Ubytování (Apartmány) Häuslerhof App Linda. Häuslerhof App Linda se nachází asi 14 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Häuslerhof App Linda se nachází ve městě Villabassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Villabassa

Město Villabassa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Villabassa.