Hledat

Ubytování

Ubytování město Vigolo Vattaro

Ve městě Vigolo Vattaro (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vigolo Vattaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vigolo Vattaro

Casa Mirella (cipat 022236-AT-849841)

9,6

Casa Mirella (cipat 022236-AT-849841)

Ubytování (Apartmán) Casa Mirella (cipat 022236-AT-849841). Casa Mirella (cipat 022236-AT-849841) nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory, asi 13 km od MUSE. Ubytování Casa Mirella (cipat 022236-AT-849841) se nachází ve městě Vigolo Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ai Broli

9,4

Ai Broli

Ubytování (Apartmán) Ai Broli. Ai Broli se nachází ve Vigolo Vattaro, 13 km od MUSE a univerzity v Trentu, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ai Broli se nachází ve městě Vigolo Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berry House

9,4

Berry House

Ubytování (Farma) Berry House. Berry House se nachází v obci Vigolo Vattaro a je součástí statku, kde se produkují bobule. Ubytování Berry House se nachází ve městě Vigolo Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mao' di TSS' - Moderno Appartamento, Ideale per Famiglie e Gruppi vicino al Lago di Caldonazzo

9,3

Casa Mao' di TSS' - Moderno Appartamento, Ideale per Famiglie e Gruppi vicino al Lago di Caldonazzo

UbytováníCasa Mao' di TSS' - Moderno Appartamento, Ideale per Famiglie e Gruppi vicino al Lago di Caldonazzo. Casa Mao' di TSS' - Moderno Appartamento, Ideale per Famiglie Gruppi vicino al Lago di Caldonazzo se nachází ve Vigolo Vattaro, 13 km od MUSE. Ubytování Casa Mao' di TSS' - Moderno Appartamento, Ideale per Famiglie e Gruppi vicino al Lago di Caldonazzo se nachází ve městě Vigolo Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

L'aquilone

8,8

L'aquilone

Ubytování (Apartmány) L'aquilone. L'aquilone se nachází v obci Vigolo Vattaro, 13 km od univerzity MUSE a jezera Lago di Levico. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 31 km od jezera Lamar. Ubytování L'aquilone se nachází ve městě Vigolo Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vigolo Vattaro

Město Vigolo Vattaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Vigolo Vattaro.