Hledat

Ubytování

Ubytování město Vignola

Ve městě Vignola (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vignola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vignola

Cà Giulia

10

Cà Giulia

UbytováníCà Giulia. Cà Giulia se nachází ve městě Vignola v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Cà Giulia se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet bella vita

10

Chalet bella vita

Ubytování (Horské chaty) Chalet bella vita. Chalet bella vita se nachází asi 16 km od MUSE a nabízí výhled na hory, bar, zahradu a terasu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chalet bella vita se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Zont

10

Maso Zont

Ubytování (Bed and breakfast) Maso Zont. Maso Zont se nachází ve Vignole, 7 km od Levico Terme, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maso Zont se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B il Sambuco

9,9

B&B il Sambuco

Ubytování (Bed and breakfast) B&B il Sambuco. B&B il Sambuco se nachází 17 km od MUSE a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování B&B il Sambuco se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gemma

9,5

Casa Gemma

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gemma. Casa Gemma se nachází ve městě Vignola a nabízí zahradu a terasu. 41 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Gemma se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì & Wellness Anderle

9,3

Garnì & Wellness Anderle

Ubytování (Hotel) Garnì & Wellness Anderle. Garnì & Wellness Anderle se nachází ve Vignole, 26 km od MUSE. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Garnì & Wellness Anderle se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Aurora

9,2

Albergo Aurora

Ubytování (Hotel) Albergo Aurora. Albergo Aurora se nachází ve městě Vignola v regionu Trentino Alto Adige a nabízí vířivku a lyžárnu. Stravovat se lze v hotelové restauraci. Ubytování Albergo Aurora se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Carincio, Falesina Ospitar

7,5

Casa Carincio, Falesina Ospitar

UbytováníCasa Carincio, Falesina Ospitar. Casa Carincio, Falesina Ospitar se nachází 13 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. 18 km od MUSE. Ubytování Casa Carincio, Falesina Ospitar se nachází ve městě Vignola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vignola

Město Vignola se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Vignola.