Hledat

Ubytování

Ubytování město Vezzano

Ve městě Vezzano (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vezzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vezzano

L'Abete Bianco Casa in montagna

10

L'Abete Bianco Casa in montagna

Ubytování (Apartmán) L'Abete Bianco Casa in montagna. L'Abete Bianco Casa in montagna se nachází ve Vezzanu. Do Molvena je to 8 km. Ubytování L'Abete Bianco Casa in montagna se nachází ve městě Vezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Zignon - Vezzano

9,7

B&B Zignon - Vezzano

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Zignon - Vezzano. B&B Zignon - Vezzano se nachází ve Vezzanu, 13 km od MUSE. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Zignon - Vezzano se nachází ve městě Vezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ex Pretura Austriaca

9,5

Ex Pretura Austriaca

Ubytování (Apartmán) Ex Pretura Austriaca. Ex Pretura Austriaca se nachází ve Vezzanu, 13 km od MUSE a 35 km od jezera Molveno. Ubytování Ex Pretura Austriaca se nachází ve městě Vezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Betulle

9,2

Le Betulle

Ubytování (Apartmán) Le Betulle. Le Betulle se nachází ve Vezzanu, 14 km od MUSE, 36 km od jezera Molveno a 11 km od jezera Lamar. Ubytování Le Betulle se nachází ve městě Vezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Scricciolo Farm House

9,1

Maso Scricciolo Farm House

Ubytování (Bed and breakfast) Maso Scricciolo Farm House. Maso Scricciolo stojí mezi ovocnými sady a loukami, 3 km od města Vezzano v regionu Trentino Alto Adigo a 30 minut jízdy od jezera Lego di Garda. Ubytování Maso Scricciolo Farm House se nachází ve městě Vezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vezzano

8,6

Hotel Vezzano

Ubytování (Hotel) Hotel Vezzano. Hotel Vezzano nabízí bezplatné parkování a Wi-Fi zdarma. Nachází se v horském městečku Vezzano, 10 minut jízdy od Trenta. Ubytování Hotel Vezzano se nachází ve městě Vezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vezzano

Město Vezzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Vezzano.