Hledat

Ubytování

Ubytování město Verdines

Ve městě Verdines (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Verdines

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Verdines

Gattererhof

9,8

Gattererhof

Ubytování (Apartmány) Gattererhof. Gattererhof se nachází v obci Schenna, 7 km od Merana. 35 km od Bolzana. Ubytování Gattererhof se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Walde

8,9

Gasthof Walde

UbytováníGasthof Walde. Gasthof Walde se nachází v Rifianu, 13 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Gasthof Walde se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Kaiser Hans Landhaus Tirol

8,7

Pension Kaiser Hans Landhaus Tirol

Ubytování (Apartmány) Pension Kaiser Hans Landhaus Tirol. Pension Kaiser Hans Landhaus Tirol se nachází ve městě Verdines a nabízí výhled na hory, restauraci, bankomat, bar, zahradu, dětské hřiště a terasu. Ubytování Pension Kaiser Hans Landhaus Tirol se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Der Verdinser Hof

8,1

Der Verdinser Hof

Ubytování (Hotel) Der Verdinser Hof. Located in Schenna, a 10-minute drive from Merano, Vitalhotel Verdinserhof offers indoor and outdoor pool, along with a 3000 m² spa centre. Ubytování Der Verdinser Hof se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Sonnenblume

Ferienwohnung Sonnenblume

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenblume. Ferienwohnung Sonnenblume se nachází ve městě Verdines a nabízí venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Sonnenblume se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Veilchen

Ferienwohnung Veilchen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Veilchen. Ferienwohnung Veilchen se nachází ve městě Verdines a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Veilchen se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Löwenzahn

Ferienwohnung Löwenzahn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Löwenzahn. Ferienwohnung Löwenzahn se nachází ve městě Verdines a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Löwenzahn se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Flieder

Ferienwohnung Flieder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Flieder. Ferienwohnung Flieder se nachází ve městě Verdines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Ferienwohnung Flieder se nachází ve městě Verdines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Verdines

Město Verdines se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Verdines.