Hledat

Ubytování

Ubytování město Velturno

Ve městě Velturno (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Velturno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velturno

Steierhof Apt Bergzauber

10

Steierhof Apt Bergzauber

UbytováníSteierhof Apt Bergzauber. Steierhof Apt Bergzauber se nachází ve Velturnu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Steierhof Apt Bergzauber se nachází ve městě Velturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wegscheiderhof

9,9

Wegscheiderhof

Ubytování (Apartmány) Wegscheiderhof. Wegscheiderhof se nachází ve Feldthurns v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od Merana. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Wegscheiderhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dietrichhof a bsunders Platzl

9,9

Dietrichhof a bsunders Platzl

Ubytování (Apartmány) Dietrichhof a bsunders Platzl. Dietrichhof a bsunders Platzl se nachází ve městě Feldthurns, 12 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Dietrichhof a bsunders Platzl se nachází ve městě Velturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Oberwirt

8,6

Hotel Oberwirt

UbytováníHotel Oberwirt. Hotel Oberwirt se nachází ve Velturnu, 8,8 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Oberwirt se nachází ve městě Velturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Klammwirt

8,2

Hotel Klammwirt

UbytováníHotel Klammwirt. Hotel Klammwirt se nachází mezi městy Chiusa a Bressanone ve skvělé lokalitě, odkud můžete objevovat krásy Dolomit. Některé hotelové pokoje mají balkon. Ubytování Hotel Klammwirt se nachází ve městě Velturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steierhof Apt Sunnwiesn

Steierhof Apt Sunnwiesn

UbytováníSteierhof Apt Sunnwiesn. Steierhof Apt Sunnwiesn se nachází ve Velturnu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Steierhof Apt Sunnwiesn se nachází ve městě Velturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wegscheiderhof Apt Gartenwohnung

Wegscheiderhof Apt Gartenwohnung

UbytováníWegscheiderhof Apt Gartenwohnung. Wegscheiderhof Apt Gartenwohnung nabízí ubytování s výhledem do zahrady ve Velturnu, 10 km od vlakového nádraží Bressanone a 12 km od katedrály Bressanone. Ubytování Wegscheiderhof Apt Gartenwohnung se nachází ve městě Velturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Velturno

Město Velturno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Velturno.