Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velké Bílovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velké Bílovice

Sklípek u Svobodů

9,9

Sklípek u Svobodů

Ubytování (Venkovský dům) Sklípek u Svobodů. Sklípek u Svobodů se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od Lednice, a hosté zde mohou využívat sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sklípek u Svobodů se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Morava

9,9

Relax Morava

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Morava. Relax Morava se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí sdílený lounge a terasu. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Relax Morava se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pupa

9,8

Villa Pupa

Ubytování (Apartmán) Villa Pupa. Villa Pupa se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí ubytování s výhledem na bazén a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Pupa se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Pupa má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Villa Pupa momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány vinařství Zdenek Polach

9,7

Apartmány vinařství Zdenek Polach

Ubytování (Apartmány) Apartmány vinařství Zdenek Polach. Apartmány vinařství Zdenek Polach se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. K zázemí apartmánů patří terasa. Ubytování Apartmány vinařství Zdenek Polach se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Vinařství Fabikovič

9,6

Penzion Vinařství Fabikovič

Ubytování (Penzion) Penzion Vinařství Fabikovič. Penzion Vinařství Fabikovič se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Vinařství Fabikovič se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vinařství Fabikovič má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Vinařství Fabikovič momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Andrea

9,6

Penzion Andrea

Ubytování (Penzion) Penzion Andrea. Penzion Andrea se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí terasu i gril. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Andrea se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Andrea má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Andrea momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytovani Valentovi

9,5

Ubytovani Valentovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovani Valentovi. Ubytování Valentovi se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji, 26 km od Mikulova. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytovani Valentovi se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Valentovi má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytovani Valentovi momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Vinarstvi Bilkovi

9,5

Penzion Vinarstvi Bilkovi

Ubytování (Penzion) Penzion Vinarstvi Bilkovi. Penzion Vinařství Bílkovi se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Vinarstvi Bilkovi se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vinarstvi Bilkovi má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Vinarstvi Bilkovi momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování OBZOR

9,5

Ubytování OBZOR

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování OBZOR. Ubytování OBZOR je prázdninový dům s grilem situovaný ve Velkých Bílovicích. Ubytování Ubytování OBZOR se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování OBZOR má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytování OBZOR momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Madl

9,4

Hotel Madl

Ubytování (Hotel) Hotel Madl. Hotel Mádl, otevřený v roce 2011, se nachází v poklidném prostředí vinařské obce Bílovice. Nabízí stylové pokoje a apartmány a chutnou českou kuchyni. Ubytování Hotel Madl se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Madl má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Madl momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartmán Na vinařské stezce

9,4

Apartmán Na vinařské stezce

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na vinařské stezce. Apartmán Na vinařské stezce se nachází ve Velkých Bílovicích. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Na vinařské stezce se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Na vinařské stezce má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Na vinařské stezce momentálně evidujeme 31 recenzí.

VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA

9,4

VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA

Ubytování (Apartmán) VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA. VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA se nachází ve Velkých Bílovicích. Ubytování VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Villa Alena

9,3

Penzion Villa Alena

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Alena. Penzion Villa Alena se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí terasu, společný lounge, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Villa Alena se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Villa Alena má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Villa Alena momentálně evidujeme 156 recenzí.

Rodinne vinarstvi Spevak

9,3

Rodinne vinarstvi Spevak

Ubytování (Penzion) Rodinne vinarstvi Spevak. Penzion Rodinné vinařství Spěvák se nachází ve městě Velké Bílovice a nabízí zahradu i terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Rodinne vinarstvi Spevak se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinne vinarstvi Spevak má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Rodinne vinarstvi Spevak momentálně evidujeme 20 recenzí.

Sklípek Vinařství Paul

9,2

Sklípek Vinařství Paul

Ubytování (Penzion) Sklípek Vinařství Paul. Sklípek Vinařství Paul se nachází ve Velkých Bílovicích. Ubytování Sklípek Vinařství Paul se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný Sklep Monty Velké Bílovice

9

Vinný Sklep Monty Velké Bílovice

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný Sklep Monty Velké Bílovice. Vinný Sklep Monty Velké Bílovice se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji. Ubytování Vinný Sklep Monty Velké Bílovice se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinný Sklep Monty Velké Bílovice má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Vinný Sklep Monty Velké Bílovice momentálně evidujeme 32 recenzí.

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice

9

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice. Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinařský penzion Přední Hora

8,9

Vinařský penzion Přední Hora

Ubytování (Penzion) Vinařský penzion Přední Hora. Vinařský penzion Přední Hora se nachází ve Velkých Bílovicích a má zahradu a terasu. K zázemí patří sdílený lounge a bar. Ubytování Vinařský penzion Přední Hora se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařský penzion Přední Hora má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Vinařský penzion Přední Hora momentálně evidujeme 25 recenzí.

Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila

8,7

Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila

Ubytování (Hotel) Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila. Hotel Akademie se nachází v centru města Velké Bílovice, 3 km od vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a wellness centrum, kde... Ubytování Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila momentálně evidujeme 265 recenzí.

Penzion Žurek

8,7

Penzion Žurek

Ubytování (Penzion) Penzion Žurek. Penzion Žurek se nachází ve Velkých Bílovicích. Nabízí ubytování v pokojích s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Penzion Žurek se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Žurek má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Žurek momentálně evidujeme 75 recenzí.

sklep U křížku

8,3

sklep U křížku

Ubytování (Apartmán) sklep U křížku. Sklep U křížku se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji, 12 km od Lednice, a nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování sklep U křížku se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani U Ruzenky

8,3

Ubytovani U Ruzenky

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovani U Ruzenky. Ubytovani U Ruzenky je prázdninový dům s terasou, který se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji, 43 km od Brna. Ubytování Ubytovani U Ruzenky se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani U Ruzenky má celkové hodnocení 8,3. Pro Prázdninový dům Ubytovani U Ruzenky momentálně evidujeme 10 recenzí.

U Hroznu

8,1

U Hroznu

Ubytování (Penzion) U Hroznu. U Hroznu se nachází ve vinařské oblasti Velké Bílovice a jeho součástí je restaurace, která podává pokrmy české kuchyně. Ubytování U Hroznu se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Hroznu má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion U Hroznu momentálně evidujeme 68 recenzí.

Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice

8,1

Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice

Ubytování (Privát) Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice. Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí společný prostor s posezením. Ubytování Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinařský Dům

8

Vinařský Dům

Ubytování (Penzion) Vinařský Dům. Penzion a vinařství Vinařský dům se nachází na krásném moravském venkově. Hosté si zde mohou prohlédnout vinohrady a ochutnat místní oceněná vína. Ubytování Vinařský Dům se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařský Dům má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Vinařský Dům momentálně evidujeme 97 recenzí.

Vinný sklep U Jakuba

7,6

Vinný sklep U Jakuba

Ubytování (Penzion) Vinný sklep U Jakuba. Vinný sklep U Jakuba se nachází ve Velkých Bílovicích. Nabízí společný salonek a výhled do zahrady. Koupelna je sdílená. Ubytování Vinný sklep U Jakuba se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinný sklep U Jakuba má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Vinný sklep U Jakuba momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování sklípek

Ubytování sklípek

Ubytování (Apartmán) Ubytování sklípek. Ubytování slípek se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji, 13 km od Lednice. Apartmán je klimatizovaný a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování sklípek se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Dvojka

Penzion Dvojka

Ubytování (Penzion) Penzion Dvojka. Penzion Dvojka se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybavené psacím stolem. Ve vlastní koupelně najdete sprchu. Ubytování Penzion Dvojka se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Velké Bílovice

Apartmány Velké Bílovice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké Bílovice. Apartmány VINOVIT se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od Lednice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké Bílovice se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný sklep a penzion U Vinohradu

Vinný sklep a penzion U Vinohradu

Ubytování (Penzion) Vinný sklep a penzion U Vinohradu. Vinný sklep a penzion U Vinohradu se nachází ve Velkých Bílovicích. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vinný sklep a penzion U Vinohradu se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Vinařství W18

Penzion Vinařství W18

Ubytování (Apartmány) Penzion Vinařství W18. Penzion Vinařství W18 se nachází ve Velkých Bílovicích, 44 km od Brna, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Vinařství W18 se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sklep Púrynky

Sklep Púrynky

Ubytování (Prázdninový dům) Sklep Púrynky. Sklep Púrynky se nachází ve Velkých Bílovicích. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi, gril a společný salonek. Ubytování Sklep Púrynky se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Sklep Púrynky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639

Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639

Ubytování (Apartmány) Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639. Ubytování ve Velkých Bílovicích se nachází v Jihomoravském kraji. Velké Bílovice Habánská 639 nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639 se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Šápara

Penzion Šápara

Ubytování (Penzion) Penzion Šápara. Penzion Šápara is located in Velké Bílovice. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzion Šápara se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sklípek u kapličky

Sklípek u kapličky

Ubytování (Apartmán) Sklípek u kapličky. Apartmán - Sklípek u kapličky se nachází ve Velkých Bílovicích. Nabízí terasu a plně vybavená kuchyň. Apartmán má dále obývací pokoj a koupelnu se sprchou. Ubytování Sklípek u kapličky se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Sklípek u kapličky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sklípek u Ládi

Sklípek u Ládi

Ubytování (Apartmán) Sklípek u Ládi. Sklípek u Ládi se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí terasu, plně vybavenou kuchyň a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. Ubytování Sklípek u Ládi se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)