Hledat

Ubytování

Ubytování město Vattaro

Ve městě Vattaro (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vattaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vattaro

Casa Vacanza Da Nonna Elena

9,7

Casa Vacanza Da Nonna Elena

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanza Da Nonna Elena. Casa Vacanza Da Nonna Elena se nachází ve Vattaru, pouhých 15 km od MUSE, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Casa Vacanza Da Nonna Elena se nachází ve městě Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Ducati

9,7

Villa Ducati

Ubytování (Apartmány) Villa Ducati. Villa Ducati nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Vattaro. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Ducati se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Botton d'Oro delle Dolomiti

9,3

Botton d'Oro delle Dolomiti

Ubytování (Bed and breakfast) Botton d'Oro delle Dolomiti. Botton d'Oro leží 15 km od MUSE. delle Dolomiti nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Botton d'Oro delle Dolomiti se nachází ve městě Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Boller

9,2

Casa Boller

Ubytování (Apartmán) Casa Boller. Casa Boller se nachází ve městě Vattaro a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Boller se nachází ve městě Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenrose Wellness

8,6

Hotel Alpenrose Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose Wellness. Rodinný Hotel Alpenrose Wellness se nachází na úpatí hory Mount Vigolana. Ubytování Hotel Alpenrose Wellness se nachází ve městě Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Pian Hotel

8,3

Al Pian Hotel

Ubytování (Hotel) Al Pian Hotel. Okouzlující hotel Al Pian Hotel se nachází v malém a klidném resortu nad snadno dostupnými jezery Caldonazzo a Levico Terme. Ubytování Al Pian Hotel se nachází ve městě Vattaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vattaro

Město Vattaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Vattaro.