Hledat

Ubytování

Ubytování město Vatopedi

Ve městě Vatopedi (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vatopedi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vatopedi

Archontariki 3

9,9

Archontariki 3

Ubytování (Apartmán) Archontariki 3. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Archontariki 3 is situated in Vatopedi. Ubytování Archontariki 3 se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Elizabeth's House

9,8

Elizabeth's House

Ubytování (Aparthotel) Elizabeth's House. Just 150 metres from the beach in Vatopedi, Elizabeth's House features a sun terrace with a garden and a children’s playground. Ubytování Elizabeth's House se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arhontariki 2

9,8

Arhontariki 2

Ubytování (Apartmán) Arhontariki 2. Featuring mountain views, Arhontariki 2 features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Vatopedi Beach. Ubytování Arhontariki 2 se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Arhontariki

9,5

Arhontariki

Ubytování (Apartmán) Arhontariki. Arhontariki offers self-catering accommodation located in Vatopedi within a 50-minute drive from both Thessaloniki City and Mount Athos. Ubytování Arhontariki se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Los vagones

9,4

Los vagones

Ubytování (Venkovský dům) Los vagones. Featuring an outdoor pool and pool views, Los vagones is situated in Vatopedi. Set 2. Ubytování Los vagones se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Red Coral Apartments

9,3

Red Coral Apartments

Ubytování (Apartmán) Red Coral Apartments. Apartmány Red Coral se nacházejí v obci Vatopedi, pouhých 50 metrů od tamní pláže, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem, ve... Ubytování Red Coral Apartments se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Mariana's Apartment

9,3

Mariana's Apartment

Ubytování (Apartmán) Mariana's Apartment. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Mariana's Apartment provides accommodation in Vatopedi with free WiFi and river views. Ubytování Mariana's Apartment se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Vasiliki´s Apartment

8,3

Vasiliki´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Vasiliki´s Apartment. Boasting garden views, Vasiliki´s Apartment offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.2 km from Vatopedi Beach. Ubytování Vasiliki´s Apartment se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bianco Olympico Beach Resort

8,1

Bianco Olympico Beach Resort

Ubytování (Hotel) Bianco Olympico Beach Resort. Bianco Olympico Hotel se nachází 150 metrů od písečné pláže a 2,5 km od obce Vatopedi. Ubytování Bianco Olympico Beach Resort se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Maison des amis

Maison des amis

Ubytování (Prázdninový dům) Maison des amis. Maison des amis is located in Vatopedi and offers a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Maison des amis se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vatopedi Villa

Vatopedi Villa

Ubytování (Vila) Vatopedi Villa. Boasting a balcony with sea views, and a garden and a private beach area, Vatopedi Villa can be found in Vatopedi, close to Vatopedi Beach and 1. Ubytování Vatopedi Villa se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Vatopedi

Město Vatopedi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Vatopedi.