Hledat

Ubytování

Ubytování město Vatopedi

Ve městě Vatopedi (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vatopedi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vatopedi

Los vagones 3

9,8

Los vagones 3

Ubytování (Apartmán) Los vagones 3. Los vagones 3 se nachází ve Vatopedi, 2,5 km od pláže Sithon a 2,8 km od pláže Monepetro, a nabízí klimatizaci. Ubytování Los vagones 3 se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Elizabeth's House

9,8

Elizabeth's House

Ubytování (Aparthotel) Elizabeth's House. Just 150 metres from the beach in Vatopedi, Elizabeth's House features a sun terrace with a garden and a children’s playground. Ubytování Elizabeth's House se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Vasiliki´s Apartment

8,3

Vasiliki´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Vasiliki´s Apartment. Boasting garden views, Vasiliki´s Apartment offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.2 km from Vatopedi Beach. Ubytování Vasiliki´s Apartment se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Maison des amis

Maison des amis

Ubytování (Prázdninový dům) Maison des amis. Maison des amis is located in Vatopedi and offers a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Maison des amis se nachází ve městě Vatopedi (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Vatopedi

Město Vatopedi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Vatopedi.