Hledat

Ubytování

Ubytování město Vathípetron

Ve městě Vathípetron (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vathípetron

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vathípetron

Villa Canes Heated Pool

10

Villa Canes Heated Pool

Ubytování (Vila) Villa Canes Heated Pool. Villa Canes vyhřívaný bazén se nachází ve městě Vathi, necelý 1 km od pláže Karavostasi a 17 minut chůze od pláže Vathi Kritsas, a nabízí venkovní bazén a... Ubytování Villa Canes Heated Pool se nachází ve městě Vathípetron (Řecko - Kréta).

Hari Apartments

8,5

Hari Apartments

Ubytování (Apartmán) Hari Apartments. Hari Apartments se nachází ve Vathi, 1,5 km od pláže Cave Thief a 1,8 km od pláže Karavostasi. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Hari Apartments se nachází ve městě Vathípetron (Řecko - Kréta).

Etoile Villa Heated Pool

Etoile Villa Heated Pool

Ubytování (Vila) Etoile Villa Heated Pool. Etoile Villa vyhřívaný bazén se nachází ve městě Vathi, 200 metrů od pláže Vathi Kritsas a 1,5 km od pláže Cave Thief. Ubytování Etoile Villa Heated Pool se nachází ve městě Vathípetron (Řecko - Kréta).

Villa Poppy

Villa Poppy

Ubytování (Apartmán) Villa Poppy. Villa Poppy is located in Vathi. Guests have access to free WiFi. The apartment features a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Villa Poppy se nachází ve městě Vathípetron (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Vathípetron

Město Vathípetron se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Vathípetron.