Hledat

Ubytování

Ubytování město Vathí

Ve městě Vathí (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vathí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vathí

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ

9,9

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ

Ubytování (Vila) ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ. Set just 3 km from Coast Kavouropetra Beach, ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ offers accommodation in Souvala with access to a garden, a private beach area, as well as a... Ubytování ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Almyriki

9,6

Almyriki

Ubytování (Prázdninový dům) Almyriki. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Almyriki is situated in Methana. Ubytování Almyriki se nachází ve městě Vathí (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vrachokipos

9,3

Vrachokipos

Ubytování (Prázdninové domy) Vrachokipos. Prázdninový dům Vrachokipos se nachází ve Vathí, 32 km od Atén. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Do města Piraeus je to 24 km. Ubytování Vrachokipos se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Danaes little secret

Danaes little secret

Ubytování (Prázdninový dům) Danaes little secret. Danaes little secret is located in Vathí and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Danaes little secret se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina

Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina is located in Vathí. Ubytování Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aigina 3 Bedroom House by the Sea

Aigina 3 Bedroom House by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Aigina 3 Bedroom House by the Sea. Aigina 3 Bedroom House by the Sea is located in Vathí and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Aigina 3 Bedroom House by the Sea se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MEDITERRANEAN GARDEN VILLA

MEDITERRANEAN GARDEN VILLA

Ubytování (Prázdninový dům) MEDITERRANEAN GARDEN VILLA. MEDITERRANEAN GARDEN VILLA is located in Vathí and has a private pool, a kitchen and garden views. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování MEDITERRANEAN GARDEN VILLA se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pines seaview cottage

Pines seaview cottage

Ubytování (Vila) Pines seaview cottage. Pines seaview cottage is situated in Vathí and offers a terrace. Guests staying at this villa have access to a balcony. The villa has a flat-screen TV. Ubytování Pines seaview cottage se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danae’s little little secret

Danae’s little little secret

Ubytování (Venkovský dům) Danae’s little little secret. Featuring garden views, Danae’s little little secret features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Coast Kavouropetra Beach. Ubytování Danae’s little little secret se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Explore Aegina Island

Explore Aegina Island

Ubytování (Prázdninový dům) Explore Aegina Island. Set in Souvala in the Aegina region, Explore Aegina Island features a terrace and garden views. Ubytování Explore Aegina Island se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS

KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS. Located in Vathí, KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vathí

Město Vathí se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Vathí.