Hledat

Ubytování

Ubytování město Vathí

Ve městě Vathí (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vathí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vathí

Almyriki

9,6

Almyriki

Ubytování (Prázdninový dům) Almyriki. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Almyriki is situated in Methana. Ubytování Almyriki se nachází ve městě Vathí (Řecko - Attica).

180° View to Sea

9,6

180° View to Sea

Ubytování (Prázdninový dům) 180° View to Sea. 180° View to Sea se nachází ve Vathí, jen 2,4 km od pláže Coast Kavouropetra. Ubytování 180° View to Sea se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Sunny House

9

Sunny House

Ubytování (Prázdninový dům) Sunny House. Sunny House se nachází ve Vathí v regionu Aegina a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sunny House se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

FLUO Seaside Apartment

8,3

FLUO Seaside Apartment

Ubytování (Apartmán) FLUO Seaside Apartment. FLUO Seaside Apartment se nachází ve Vathí v regionu Aegina a nabízí terasu a výhled do zahrady. 8 km od města Aegina. Ubytování FLUO Seaside Apartment se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Pistachio Guesthouse, Παραδοσιακός ξενώνας

Pistachio Guesthouse, Παραδοσιακός ξενώνας

Ubytování (Penzion) Pistachio Guesthouse, Παραδοσιακός ξενώνας. Pistachio Guesthouse se nachází ve Vathí a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají terasu s výhledem na moře. Ubytování Pistachio Guesthouse, Παραδοσιακός ξενώνας se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Cruise on Land

Cruise on Land

Ubytování (Prázdninový dům) Cruise on Land. Cruise on Land se nachází ve Vathí, asi 3 km od pláže Kavouropetra, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cruise on Land se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Danaes little secret

Danaes little secret

Ubytování (Prázdninový dům) Danaes little secret. Danaes little secret is located in Vathí and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Danaes little secret se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina

Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina is located in Vathí. Ubytování Seaside, quiet Studio, Souvala, Aigina se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Aigina 3 Bedroom House by the Sea

Aigina 3 Bedroom House by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Aigina 3 Bedroom House by the Sea. Aigina 3 Bedroom House by the Sea is located in Vathí and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Aigina 3 Bedroom House by the Sea se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Iris Home

Iris Home

Ubytování (Prázdninový dům) Iris Home. Iris Home se nachází asi 2,9 km od pláže Kavouropetra a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Iris Home se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Terra Casa Private Villa in Aegina Island

Terra Casa Private Villa in Aegina Island

Ubytování (Vila) Terra Casa Private Villa in Aegina Island. Kamenná vila Terra Casa Private Villa se nachází na ostrově Aegina ve vesnici Vathy, 500 metrů od pláže, a nabízí rozlehlé zahrady a soukromý venkovní... Ubytování Terra Casa Private Villa in Aegina Island se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

ARISTOTELIS Apartments

ARISTOTELIS Apartments

Ubytování (Apartmány) ARISTOTELIS Apartments. ARISTOTELIS Apartments se nachází 2,7 km od pláže Kavouropetra a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování ARISTOTELIS Apartments se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Explore Aegina Island

Explore Aegina Island

Ubytování (Prázdninový dům) Explore Aegina Island. Set in Souvala in the Aegina region, Explore Aegina Island features a terrace and garden views. Ubytování Explore Aegina Island se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

MEDITERRANEAN GARDEN VILLA

MEDITERRANEAN GARDEN VILLA

Ubytování (Prázdninový dům) MEDITERRANEAN GARDEN VILLA. MEDITERRANEAN GARDEN VILLA is located in Vathí and has a private pool, a kitchen and garden views. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování MEDITERRANEAN GARDEN VILLA se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Pines seaview cottage

Pines seaview cottage

Ubytování (Vila) Pines seaview cottage. Pines seaview cottage is situated in Vathí and offers a terrace. Guests staying at this villa have access to a balcony. The villa has a flat-screen TV. Ubytování Pines seaview cottage se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS

KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS. Located in Vathí, KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování KOUKOUNARI LUXURY APARTMENTS se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

VILLA MAR

VILLA MAR

Ubytování (Vila) VILLA MAR. VILLA MAR se nachází ve městě Aegina, jen 3,5 km od katedrály Agios Nektarios. Ubytování VILLA MAR se nachází ve městě Vathí (Řecko - Aegina).

Ubytování ve městě Vathí

Město Vathí se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Vathí.