Hledat

Ubytování

Ubytování město Vassilias

Ve městě Vassilias (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vassilias

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vassilias

Villa Hermes

9,8

Villa Hermes

Ubytování (Vila) Villa Hermes. Located just 700 metres from Vassilias Beach, Villa Hermes provides accommodation in Vassilias with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Villa Hermes se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

Mandaniki Apartments

8,9

Mandaniki Apartments

Ubytování (Apartmány) Mandaniki Apartments. Apartmány Mandaniki se nacházejí ve vesnici Vassilias na ostrově Skiathos, 150 metrů od pláže, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Mandaniki Apartments se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

Hotel Paradise

8,8

Hotel Paradise

Ubytování (Hotel) Hotel Paradise. Built on a hillside and featuring lovely scenic views, the Hotel Paradise is a family-run property that offers clean and comfortable accommodation to its... Ubytování Hotel Paradise se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

Kassandra Bay Resort

8,6

Kassandra Bay Resort

Ubytování (Hotel) Kassandra Bay Resort. Pětihvězdičkový Kassandra Bay Resort nabízí přímý přístup na písečnou pláž Vassilias, 2 bazény s mořskou vodou, dětský bazén a prostornou dřevěnou terasu... Ubytování Kassandra Bay Resort se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

vassilias beach hotel

8,2

vassilias beach hotel

Ubytování (Hotel) vassilias beach hotel. Situated in Vassilias, 100 metres from Vassilias Beach, vassilias beach hotel features accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal... Ubytování vassilias beach hotel se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

Andreas Village

8,2

Andreas Village

Ubytování (Apartmán) Andreas Village. Set in Vassilias, 500 metres from Ahladies Beach and 700 metres from Sklithri Beach, Andreas Village offers a garden and air conditioning. Ubytování Andreas Village se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anemos Studios

8

Anemos Studios

Ubytování (Apartmány) Anemos Studios. Anemos Studios se nachází na klidném místě uprostřed borovic, 3 minuty jízdy autem od pláže Vasilias a 10 minut jízdy od města Skiathis. Ubytování Anemos Studios se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

Skiathos Club Hotel & Suites

8

Skiathos Club Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Skiathos Club Hotel & Suites. Within 800 metres of Vasilias beach, Skiathos Club Hotel & Suites offers a lovely swimming pool and air-conditioned rooms with panoramic Aegean Sea views. Ubytování Skiathos Club Hotel & Suites se nachází ve městě Vassilias (Řecko - Skiathos).

Ubytování ve městě Vassilias

Město Vassilias se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Vassilias.