Hledat

Ubytování

Ubytování město Vasiliki

Ve městě Vasiliki (Řecko) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vasiliki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vasiliki

George's Home

10

George's Home

Ubytování (Prázdninový dům) George's Home. George's Home se nachází v obci Vasiliki na Jónských ostrovech a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování George's Home se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Casa Demi

9,9

Casa Demi

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Demi. Situated in Vasiliki in the Ionian Islands region, with Vasiliki Beach and Vasiliki Port nearby, Casa Demi features accommodation with free private... Ubytování Casa Demi se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Elenas home

9,9

Elenas home

Ubytování (Prázdninový dům) Elenas home. Situated within the Vasiliki Beach district in Vasiliki, Elenas home has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Elenas home se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Dimitras home

9,8

Dimitras home

Ubytování (Prázdninový dům) Dimitras home. Situated within the Vasiliki Beach district in Vasiliki, Dimitras home has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování Dimitras home se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Azalea

9,8

Azalea

Ubytování (Apartmány) Azalea. Azalea Villas se nachází 80 metrů od pláže Vasiliki a nabízí venkovní bazén a ubytování v plně vybavených vilách s balkonem s výhledem na bujné okolí. Ubytování Azalea se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Amazing Stone Villas

9,8

Amazing Stone Villas

Ubytování (Prázdninové domy) Amazing Stone Villas. Surrounded by olive trees, in Vasiliki Village, the stone-built Amazing Stone Villa offers self-catering accommodation with free WiFi access and views over... Ubytování Amazing Stone Villas se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Kréta).

350m Above Sea

9,7

350m Above Sea

Ubytování (Prázdninový dům) 350m Above Sea. 350m Above Sea se nachází ve městě Vasiliki, 2,4 km od pláže Lila a 2,5 km od pláže Alonaki, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování 350m Above Sea se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Spyran Apartment

9,7

Spyran Apartment

Ubytování (Apartmán) Spyran Apartment. Spyran Apartment se nachází v Marantochori na Jónských ostrovech a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Spyran Apartment se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Castellano Vasiliki

9,7

Castellano Vasiliki

Ubytování (Prázdninový dům) Castellano Vasiliki. Situated in Vasilikí, Castellano Vasiliki offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Castellano Vasiliki se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Thessalia).

Meltemi Studios

9,6

Meltemi Studios

Ubytování (Aparthotel) Meltemi Studios. Meltemi Studios se nachází ve městě Vasiliki, 300 metrů od pláže Vasiliki a 2,2 km od pláže Agiofili. Ubytování Meltemi Studios se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

SKAI Two Floor Apartment

9,6

SKAI Two Floor Apartment

Ubytování (Apartmán) SKAI Two Floor Apartment. SKAI se nachází v Póndi, 50 metrů od pláže Vasiliki. Two Floor Apartment nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SKAI Two Floor Apartment se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Savinos Rooms

9,6

Savinos Rooms

Ubytování (Penzion) Savinos Rooms. Rodinný Savinos Rooms se nachází pouhých 80 metrů od písečné pláže Ponti na Lefkadě, 1 km od vesnice Vasiliki. Ubytování Savinos Rooms se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

George Studios

9,5

George Studios

Ubytování (Aparthotel) George Studios. Set in Vasiliki in the Ionian Islands region and Vasiliki Port reachable within 500 metres, George Studios offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování George Studios se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Il Viaggio Verde

9,5

Il Viaggio Verde

Ubytování (Apartmány) Il Viaggio Verde. Nově postavený komplex Il Viaggio Verde zahrnuje 2 vily a 2 studia. Ubytování Il Viaggio Verde se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Georgakis George Rooms

9,4

Georgakis George Rooms

Ubytování (Apartmány) Georgakis George Rooms. Rodinný Georgakis George Pokoje stojí jen 150 metrů od písečné pláže ve městě Lefkada Vassiliki. Ubytování Georgakis George Rooms se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Sunwaves hotel

9,2

Sunwaves hotel

Ubytování (Hotel) Sunwaves hotel. Situated in Vasiliki, less than 1 km from Vasiliki Port, Sunwaves hotel has a number of amenities including a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Sunwaves hotel se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Ilios Siris Studios

9,1

Ilios Siris Studios

Ubytování (Apartmány) Ilios Siris Studios. Ilios Siris Studios se nachází v obci Vasiliki, 500 metrů od přístavu, a nabízí klimatizované ubytování. Pláž Agiofili je vzdálená 1,5 km. Ubytování Ilios Siris Studios se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Vassiliki Bay Hotel

8,5

Vassiliki Bay Hotel

Ubytování (Hotel) Vassiliki Bay Hotel. Vassiliki Bay Hotel se nachází 70 metrů od pláže Vassiliki, 30 minut od pláží na ostrově Lefkada, jako je Porto Katsiki. 20 min. Ubytování Vassiliki Bay Hotel se nachází ve městě Vasiliki (Řecko - Iónské ostrovy).

Ubytování ve městě Vasiliki

Město Vasiliki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů a ubytování ve městě Vasiliki.