Hledat

Ubytování

Ubytování město Vasilíai

Ve městě Vasilíai (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vasilíai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vasilíai

Jenny's Residence

9,9

Jenny's Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Jenny's Residence. Jenny's Residence is situated in Vasilíai and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Jenny's Residence se nachází ve městě Vasilíai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Youktas Villas

9,9

Youktas Villas

Ubytování (Vily) Youktas Villas. Located in Vasilíai, 43 km from Malia, Youktas Villas provides free WiFi. Ubytování Youktas Villas se nachází ve městě Vasilíai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muses

9,4

Muses

Ubytování (Apartmán) Muses. Elegant, tranquil apartment with panoramic view is situated in Vasilies and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Muses se nachází ve městě Vasilíai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ruben

Villa Ruben

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ruben. Villa Ruben is located in Vasilíai. Offering free WiFi, the property also has a bar, a garden and a terrace. Heraklio Town is 8 km from the holiday home. Ubytování Villa Ruben se nachází ve městě Vasilíai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Stone house with Big Yard

Charming Stone house with Big Yard

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Stone house with Big Yard. Situated in Vasilíai in the Crete region, Charming Stone house with Big Yard has a garden. The accommodation is 9 km from Heraklio Town. Ubytování Charming Stone house with Big Yard se nachází ve městě Vasilíai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vasilíai

Město Vasilíai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Vasilíai.