Hledat

Ubytování

Ubytování město Valverde del Fresno

Ve městě Valverde del Fresno (Španělsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valverde del Fresno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valverde del Fresno

Casa Rural A Cashiña da Lagarteira

9,8

Casa Rural A Cashiña da Lagarteira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural A Cashiña da Lagarteira. Casa Rural A Cashiña da Lagarteira is situated in Valverde del Fresno. The accommodation is 48 km from Guarda. Ubytování Casa Rural A Cashiña da Lagarteira se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

Hábitat Cigüeña Negra

9,3

Hábitat Cigüeña Negra

Ubytování (Hotel) Hábitat Cigüeña Negra. Hábitat Cigüeña Negra se nachází ve Valverde del Fresno a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Hábitat Cigüeña Negra se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

Los Montejos & Spa

9,1

Los Montejos & Spa

Ubytování (Venkovský dům) Los Montejos & Spa. Los Montejos je přírodní oáza ve Valverde del Fresno u hory Sierra de Gata v Caceres. Tento luxusní penzion nabízí krytý a venkovní bazén a lázně. Ubytování Los Montejos & Spa se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

La Casa del Telar

8,6

La Casa del Telar

Ubytování (Apartmán) La Casa del Telar. This air-conditioned apartment offers 2 private balconies and is set in the very centre of Valverde de Fresno. Ubytování La Casa del Telar se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

HOTEL RURAL A VELHA FABRICA

8,4

HOTEL RURAL A VELHA FABRICA

Ubytování (Hotel) HOTEL RURAL A VELHA FABRICA. HOTEL RURAL A VELHA FABRICA has a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Valverde del Fresno. Ubytování HOTEL RURAL A VELHA FABRICA se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

Casa Rural AKIMEQUEDU

Casa Rural AKIMEQUEDU

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural AKIMEQUEDU. Casa Rural AKIMEQUEDU se nachází ve Valverde del Fresno a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Guarda je vzdálená 48 km. Ubytování Casa Rural AKIMEQUEDU se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

Los Montejos 1 - Apartamento

Los Montejos 1 - Apartamento

Ubytování (Apartmán) Los Montejos 1 - Apartamento. Los Montejos 1 - Apartamento se nachází ve Valverde del Fresno a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Los Montejos 1 - Apartamento se nachází ve městě Valverde del Fresno (Španělsko - Extremadura).

Ubytování ve městě Valverde del Fresno

Město Valverde del Fresno se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Valverde del Fresno.