Hledat

Ubytování

Ubytování město Valles

Ve městě Valles (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valles

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valles

Mesnerhof

9,8

Mesnerhof

Ubytování (Apartmány) Mesnerhof. Mesnerhof se nachází ve Valles v regionu Trentino Alto Adige, 16 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, přímým... Ubytování Mesnerhof se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Tauber

9,5

Residence Tauber

Ubytování (Aparthotel) Residence Tauber. Residence Tauber se nachází 50 metrů od sjezdovky Gitschberg Jochtal a 80 metrů od autobusové zastávky Bressanonone se spoji do Rio di Pusteria a nabízí... Ubytování Residence Tauber se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Obereggerhof

9,5

Apartments Obereggerhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Obereggerhof. Apartments Obereggerhof se nachází ve Valles v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Apartments Obereggerhof se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

SILENA, your soulful hotel

9,4

SILENA, your soulful hotel

Ubytování (Hotel) SILENA, your soulful hotel. Tento rodinný hotel se nachází v klidné zelené lokalitě 1 km od letoviska Valles. Ubytování SILENA, your soulful hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Masl

9,3

Hotel Masl

Ubytování (Hotel) Hotel Masl. Hotel Masl má venkovní bazén, tenisový kurt a bezplatné wellness centrum. Ubytování Hotel Masl se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Valserhof

9,3

Hotel Valserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Valserhof. Hotel Valserhof se nachází v srdci údolí Val Pusteria, uprostřed Dolomit. Výhled je zde prostě nezapomenutelný. Ubytování Hotel Valserhof se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenrose B&B Suites & Apartements

8,9

Hotel Alpenrose B&B Suites & Apartements

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose B&B Suites & Apartements. Tento hotel v alpském stylu se nachází v obci Valles a nabízí bezplatné wellness centrum, tradiční restauraci a Wi-Fi ve společných prostorách zdarma. Ubytování Hotel Alpenrose B&B Suites & Apartements se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falkensteiner Hotel & Spa Falkensteinerhof

8,8

Falkensteiner Hotel & Spa Falkensteinerhof

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel & Spa Falkensteinerhof. Čtyřhvězdičkový hotel Falkensteiner Hotel & Spa se nachází ve Vals, 1 km od lyžařského vleku Vals Jochtal, a nabízí wellness centrum s krytým bazénem,... Ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Falkensteinerhof se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento MaVi

8,8

Appartamento MaVi

Ubytování (Apartmán) Appartamento MaVi. Appartamento MaVi se nachází přibližně 17 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a možností zapůjčení jízdních kol... Ubytování Appartamento MaVi se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

ABIS - Dolomites

8,7

ABIS - Dolomites

Ubytování (Hotel) ABIS - Dolomites. Hotel ABIS - Dolomites se nachází v obci Valles, jen 50 metrů od sjezdovek střediska Gitschberg-Jochtal. Ubytování ABIS - Dolomites se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kaserhof

8,4

Hotel Kaserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kaserhof. Tříhvězdičkový hotel Kaserhof se nachází 1 km od Valles. Ubytování Hotel Kaserhof se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpenblick

8,2

Residence Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Residence Alpenblick. Residence Alpenblick se nachází v obci Valles a nabízí sluneční terasu s lehátky. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na Dolomity a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Alpenblick se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhotel Schönwald Superior

8,1

Alpenhotel Schönwald Superior

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Schönwald Superior. Alpenhotel Schönwald Superior se nachází v údolí Val Pusteria v srdci Valles a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, saunou a parní saunou. Ubytování Alpenhotel Schönwald Superior se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Südtirol Chalets Valsegg

Südtirol Chalets Valsegg

Ubytování (Aparthotel) Südtirol Chalets Valsegg. Südtirol Chalets Valsegg se nachází ve Valles, 36 km od Corvary in Badia, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Südtirol Chalets Valsegg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Romantico a Valles

Appartamento Romantico a Valles

Ubytování (Apartmány) Appartamento Romantico a Valles. Appartamento Romantico se nachází ve Valles v regionu Trentino Alto Adige. Valles má balkon. 43 km od Canazei. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Romantico a Valles se nachází ve městě Valles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Valles

Město Valles se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Valles.