Hledat

Ubytování

Ubytování město Valle Di Casies

Ve městě Valle Di Casies (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valle Di Casies

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valle Di Casies

Villa Anita Chalets

10

Villa Anita Chalets

Ubytování (Apartmány) Villa Anita Chalets. Villa Anita Chalets se nachází 25 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování se zahradou, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Villa Anita Chalets se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Stoll

10

Apartments Stoll

UbytováníApartments Stoll. Apartments Stoll se nachází ve Valle Di Casies, 22 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Stoll se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grieshof am Pühel

9,9

Grieshof am Pühel

Ubytování (Apartmány) Grieshof am Pühel. Grieshof am Pühel se nachází ve Valle Di Casies v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Grieshof am Pühel se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Förra

9,8

Appartement Förra

Ubytování (Farma) Appartement Förra. Appartement Förra se nachází ve Valle Di Casies v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Appartement Förra se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innerkohlerhof

9,7

Innerkohlerhof

UbytováníInnerkohlerhof. Innerkohlerhof se nachází ve Valle Di Casies v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a... Ubytování Innerkohlerhof se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Festnerhof

9,6

Festnerhof

Ubytování (Apartmány) Festnerhof. Festnerhof se zahradou a sluneční terasou se nachází v obci Valle di Casies, pouhých 49 km od Mayrhofenu. Ubytování Festnerhof se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Binterhof Apt Oregano

9,6

Binterhof Apt Oregano

Ubytování (Apartmán) Binterhof Apt Oregano. Binterhof Apt Oregano se nachází ve Valle Di Casies, 20 km od jezera Lago di Braies, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Binterhof Apt Oregano se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterweckerlerhof

9,5

Unterweckerlerhof

UbytováníUnterweckerlerhof. Unterweckerlerhof se nachází ve Valle Di Casies v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Unterweckerlerhof se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Nature Hotel Stoll

9,4

Alpine Nature Hotel Stoll

Ubytování (Hotel) Alpine Nature Hotel Stoll. Alpine Nature Hotel Stoll se nachází v klidné oblasti, 1,5 km od Valle di Casies, a nabízí bezplatné fitness centrum, sluneční terasu, zahradu a Wi-Fi... Ubytování Alpine Nature Hotel Stoll se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bannwald

9,4

Residence Bannwald

Ubytování (Aparthotel) Residence Bannwald. Aparthotel Residence Bannwald se nachází pouhé 3 km od sjezdovek v oblasti Santa Maddalena a nabízí velmi prostornou zahradu se zázemím pro grilování,... Ubytování Residence Bannwald se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Burgerhof

9,3

Burgerhof

Ubytování (Apartmány) Burgerhof. Apartmán Burgerhof se nachází v obci Santa Maddalena in Casies, 30 minut jízdy od lanovky lyžařského areálu Kronplatz. Ubytování Burgerhof se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ausserharmerhof

9,3

Ausserharmerhof

Ubytování (Apartmány) Ausserharmerhof. Ausserharmerhof se nachází ve Valle Di Casies, 29 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ausserharmerhof se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klein Fein Hotel zum Graf

9,1

Klein Fein Hotel zum Graf

Ubytování (Hotel) Klein Fein Hotel zum Graf. Ubytování se nachází v obci Valle Di Casies, 22 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Klein Fein Hotel zum Graf se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterhabererhof

9,1

Unterhabererhof

Ubytování (Apartmány) Unterhabererhof. Unterhabererhof se nachází v obci Santa Maddalena v Casies v regionu Trentino Alto Adige, 30 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Unterhabererhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldheim

9

Hotel Waldheim

Ubytování (Hotel) Hotel Waldheim. Hotel Waldheim se nachází v obci Planca di Sotto a nabízí tyrolskou restauraci, saunu, vířivku a pokoje zařízené v alpském stylu s balkonem a výhledem na... Ubytování Hotel Waldheim se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gsieserhof

9

Hotel Gsieserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gsieserhof. Hotel Gsieserhof se nachází v obci Valle Di Casies, 29 km od jezera Lago di Braies, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a lázeňské a... Ubytování Hotel Gsieserhof se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tyrol

8,5

Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrol. Hotel Tyrol stojí 3 km od vesnice Valle di Casies v údolí Pustertal a nabízí restauraci, bezplatnou saunu a parní lázeň. Ubytování Hotel Tyrol se nachází ve městě Valle Di Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Turmhotel Gschwendt

8,5

Turmhotel Gschwendt

Ubytování (Hotel) Turmhotel Gschwendt. Turmhotel Gschwendt je klasický alpský hotel, který se může pochlubit panoramatickým výhledem na krajinu Pusterského údolí. Ubytování Turmhotel Gschwendt se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Valle Di Casies

Město Valle Di Casies se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Valle Di Casies.