Hledat

Ubytování

Ubytování město Valle de Guerra

Ve městě Valle de Guerra (Španělsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valle de Guerra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valle de Guerra

Haciendas del Valle - Las Kentias

9,7

Haciendas del Valle - Las Kentias

Ubytování (Venkovský dům) Haciendas del Valle - Las Kentias. Haciendas del Valle - Las Kentias se nachází v letovisku Valle de Guerra, 20 km od města Puerto de la Cruz, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené... Ubytování Haciendas del Valle - Las Kentias se nachází ve městě Valle de Guerra (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haciendas del Valle - Casa San Miguel

9,4

Haciendas del Valle - Casa San Miguel

Ubytování (Venkovský dům) Haciendas del Valle - Casa San Miguel. This restored 17th-century Canarian villa is located on a hillside in Valle de Guerra, overlooking the Atlantic Ocean. Ubytování Haciendas del Valle - Casa San Miguel se nachází ve městě Valle de Guerra (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Paraíso

8,7

Finca Paraíso

Ubytování (Apartmány) Finca Paraíso. Tato farma v kanárském stylu, postavena v 18. století, se nachází ve Valle de Guerra na severu Tenerife. Ubytování Finca Paraíso se nachází ve městě Valle de Guerra (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagarto Backpackers House

8,2

Lagarto Backpackers House

Ubytování (Penzion) Lagarto Backpackers House. Lagarto Backpackers se nachází 600 metrů od pláže Barranquera na severu ostrova Tenerife. Ubytování Lagarto Backpackers House se nachází ve městě Valle de Guerra (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Valle de Guerra

Město Valle de Guerra se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Valle de Guerra.